Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

To jak już jesteśmy przy temacie "poszukiwany-poszukiwana" to mnie zastanawia, gdzie się podziała dziewczyna (nie pamiętam nicka), która jeździła (gdzieś na Pomorzu?) WKKW na pogrubianej klaczy Reszce. W klubie mieli takie stylizowane na starodawne wojskowe rajtroki z dwoma rzędami guzików z przodu.
H&M.
tu jest o FRUGO jakby ktoś chciał dogłębnie się zapoznać:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,34912,1894046.html
zuza   mój nałóg
03 lutego 2009 11:25
kenna nie wiem gdzie się "podziała" ale jakbyś szukała to jeżdzi/ła w stajni "Szarża" w Bolęcinie w młp
kpik   kpik bo kpi?
03 lutego 2009 14:10
mam tanie pytanko, nie wiem czu tu pasuje, ale juz mi sie w glowie pomieszalo
... przy przedłużaniu umowy z plusem wybralam sobie dodatkową usluge syberyjski wybrany numer. dostepną od nastepnego okresu rozliczeniowego. dostalam smsa z wiadomością ze od dzisiaj z niej korzystam, ale ktos mi powiedział ze musze ją jeszcze aktywowac dzwoniąc do biura obslugi klienta ... czy to prawda? chcę się tak wywiedzieć 'na sucho' :P bo mam niefarta w dzwonieniu do tego biura- nigdy sie polaczyc nie moge i czeeekam wiekami ;/ wiec chcialam sobie oszczedzic marnowania czasu jesli sie okaze ze faktycznei usluga jest juz aktywna
tu jest o FRUGO jakby ktoś chciał dogłębnie się zapoznać:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,34912,1894046.html

tutaj jest dokładniej - upadek marki z 2005 roku:
http://www.polityka.pl/handel-dzwignia-reklamy/Lead30,1447,165964,16/
Ludzie! Mam 15 minut na decyzję o kupnie butów.
Jak podają wysokość oficerek, to gdzie? Tak "za kolanem" z tyłu łydki? Mierzona z obcasem? Bez? Jak to jest? Bo piszą, że mają 46cm wysokości, rozm. 38. Takie oficerki z tym łykiem u góry.
A więc?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 lutego 2009 15:52
slicznie dziekuje wszystkim za odpowiedz  :kwiatek:

Dworcika wysokosc to ta czesc z tylu lydki, mierzona od ziemi do zgiecia w kolanie


Gillian   four letter word
03 lutego 2009 16:16
To jak już jesteśmy przy temacie "poszukiwany-poszukiwana" to mnie zastanawia, gdzie się podziała dziewczyna (nie pamiętam nicka), która jeździła (gdzieś na Pomorzu?) WKKW na pogrubianej klaczy Reszce. W klubie mieli takie stylizowane na starodawne wojskowe rajtroki z dwoma rzędami guzików z przodu.


jest na forum - Magdzior 🙂
Która stadnina ma palenie 28? 😉
ushia   It's a kind o'magic
03 lutego 2009 19:45
Rzeczna
ushia :kwiatek:
Dzięki Burza, zuza i Gilian 🙂 Właśnie zauważyłam jej wpisy w innym wątku zanim przeczytałam Wasze odpowiedzi  😲
Gdzie u konia są "sanki"?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 lutego 2009 23:45
to takie dwie kosci pod ganaszami miedzy nimi masz jakby wglebienie, sa od spodu pyska

i tak nie zsrozumiala smnie  😁
Już wiem! dziękować :kwiatek:
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 lutego 2009 13:21
a ja mam takie pytanie: jak podlaczyc glosniki tylnie do kina domowego??
mam wszystko elegancko podlaczone a to dziadostwo i tak nie gra z tylu ;/ przy telewizorze z przodu dwa glosniki bez zarzutu a te z tyłu cisza 🙁 robac probe na dvd kazdy po kolei szmumi nawet te z tylu ale jak normalnie sie wlaczy to nie ida 🙁

i drugie dlaczego glosniki podpiete przez dvd do telewizora nie dzialaja ??
Solina - Powinna byc regulacja , który głośnik jak ma grac , np. czy wszystkie równo czy przednia głośniej tylne ciszej etc. ale głowy nie daję że oto chodzi ^
Solina, w instrukcji o tym nie piszą?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 lutego 2009 17:25
wlasnie ta instrukcja jest nie powiem do czego bo nie wypada. kazdy guzik na pilocie jest opisany jak wszystko podlaczy jak ustawic glupie menu ale nie ma slowa o tym jak ustawic by glosniki dzialaly tez gdy idzie sam telewizor ani dlaczego tylnie nie graja ;/
najlepsze jest to ze na probie wszystkie dzialaja a jak sie wlaczy normalnie to cisza, mozna ustawic ktory jak ma glosno byc i sa ustawione dobrze a momi to w tylnych cisza 🙁

Do tej pory nie wiem do czego służą te kupony(do wycinania to coś, choć w moim przypadku do wydzierania..) z pasz Pavo..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2009 17:39
Solina, ale czy wszystkie wtyczki abo na pewno są odpowiednio podłączone? Sprawdź 5 razy czy każdy kabelek jest w odpowiednich "dziurkach" bo zapewne to wina złego/niedokładnego podłączenia
Gavi - owszem, owszem 🤣 (co do Twojego wcześniejszego spostrzeżenia... Ale widzę, że edytowałaś).

Teraz męczę się jeszcze z tymi niefarbowanymi lejcami 👿
Czy ktoś zna tytuł opisanego poniżej filmu?

Facet był duchem, który zabiera umierających do nieba. Poszedł po jednego i spotkał panią chirurg (CHYBA Meg się nazywała...). Zakochał się w niej oczywiście. Mógł przyjść do niej na ziemię, ale musiałby chyba zostać na stałe. Zgodził się i przez moment wiedli wspaniałe życie - ona uczyła go podstawowych życiowych czynności. Po jakimś czasie ta bohaterka miała wypadek - wpadła rowerem pod ciężarówkę i umarła...

Szukam go długo i bez skutku  🙄
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 lutego 2009 19:21
Miasto Aniołów z Nicholasem Cagem i Meg Ryan w rolach głównych
Kurde widzialam ten film ze 3 razy - z Meg Ryan w roli glownej...
Ide przejrzec plyty to znajde moze tytul 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2009 19:22
pamiętam ten film. On  był chyba z Nicolasem Cage`m...
Koniczka  - 😉
kpik   kpik bo kpi?
05 lutego 2009 16:15
od czego zależy czy parząc kawe pojawi się pianka czy nie? mowie o takiej zwyklej 'sypanej' kawie
http://www.sfd.pl/VENTIPULMIN_-_clen_od_weterynarza-t403392.html

Słyszeliście o alternatywnym zastosowaniu Ventipulminu? Ja się trochę zdziwiłam..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się