Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

[quote author=ms_konik link=topic=22707.msg1634870#msg1634870 date=1357223992]
Nie no, jak wół stoi cyt. "na smsy czekamy do 27 grudnia" 🙂
[/quote]
Zgadza się, bo do tego czasu można było grać o nagrody. Ale rozstrzygnięcie będzie 27 stycznia 🙂
Czy ktoś miał może problemy z prenumeratą gazety Gallop? Mam prenumeratę od listopada, a do tej pory nie dotarł do mnie ani jeden numer  🤔. Zgłaszałam to już mailowo, podobno wysłali natychmiast kolejną paczkę z listopadowym numerem, ale do tej pory ni widu, ni słychu... Problem tkwi w poczcie, czy może ktoś jeszcze miał podobne problemy?
Racja, w regulaminie jest że rozstrzygnięcie do 27 stycznia, sorry za zamieszanie. Ja się cieszę 💃 bo to oznacza, że jest jescze nadzieja!
Niezwykle ciekawy artykuł w styczniowym Świecie Koni autorstwa forumowej Karli na temat zastosowania metod biologii molekularnej. Szczerze, pierwszy raz w życiu zetknęłam się w nutrigenomiką w odniesieniu do koni. Jak popularne na świecie jest to zagadnienie świadczy choćby to, że proste wpisanie w google: "microarrays, DNA, horses" wypluło sporo ciekawych informacji, a nawet komercyjnie dostępne mikromacierze dedykowane koniom, sprzedawane przez Agilenta. Dzięki Karlo za ciekawy artykuł.
Jesli jestes zainteresowanza tematem wkrotce przegladowka z dostepnej literatury praktyki i wspolpracy z agilentem wlasnie tyle ze po ang i w pismie eksperckim😉 fajnie ze art sie podobal bo red nacz mial duuuuze watpliwosci czy w ogole puszczac
Daj namiary na tę przeglądówkę jak się już ukaże.
Mógłby ktoś zeskanować i wysłać mi na maila dwie pierwsze części artykułu o pokroju ze ŚK? :kwiatek:
Podłączam się do prośby kittajka.  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 stycznia 2013 15:21
ja mam którąś część... chyba II, zaraz sprawdzę. byłabym z kolei wdzięczna za pozostałe 😉
Nie mam skanera, moge jedynie zaoferować zdjęcia III części.
Ja mogę III część zeskanować 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 stycznia 2013 16:23
może być skan, mogą być foty - byle było widać tekst i zdjęcia 😉
ja mam część II 🙂 zrobię zdjęcia wyślę dzisiaj później - jak zapomnę to przypomnieć!

edit: nie zapomniałam, ale dzisiaj już nie mam siły na zabawę z aparatem. jutro w dzień machnę foty artykułu  :kwiatek:

edit2: wrzucam link do pobrania artykułu. gdyby były problemy z odczytaniem czegoś dajcie znać  :kwiatek:
Witajcie, jestem nowa na forum :-) Nie wiem czy wypada tak na wstępie z prośbą, ale czy mogłabym prosić o skan artykułu Karli ze ŚK, o którym wspomniała Jabberwocky? :-) byłabym bardzo wdzięczna! Maila podam na PM
sei, dzięki :kwiatek: Wszystko dobrze widać 🙂
Wrzucam część trzecią, niektóre trzeba odwrócić, bo wrzucałam na szybko i zapomniałam przekręcić 😡 1 2 3 4 5 6
Ma ktoś pierwszą część? 👀
Mógłby ktoś zeskanować i wysłać mi na maila dwie pierwsze części artykułu o pokroju ze ŚK? :kwiatek:

luydki właśnie miałam się zapytać o te cześci bo raczej miesiąc po miesiącu ich nie było
i się zaczęłam zastanawiać czy ta numeracja przypadkiem od tyłu nie idzie 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 stycznia 2013 12:20
cz. III jest w najnowszym numerze. cz. II jest z czerwca 2012. brakuje mi do szczęścia cz. I 😉
🚫

Najka, maila masz widocznego, więc go ukryj, jeśli nie chcesz, aby widzieli go wszyscy 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 stycznia 2013 11:37
Wpadłam wczoraj do Empiku i przeglądając czasopisma natknęłam się w KP na artykuł ze znajopma gębulą. Patrzę bliżej a to Tania z jej Trenerem.
Wpadłam wczoraj do Empiku i przeglądając czasopisma natknęłam się w KP na artykuł ze znajopma gębulą. Patrzę bliżej a to Tania z jej Trenerem.

Hi!Hi! Wspominałam o tym w innym wątku. Nie okładka, ale jednak. Jestem celebrytką?  😂
A tak serio- to moja Tania ma na tej fotce takie oczy.... jak Bambi.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 stycznia 2013 12:27
Jestem celebrytką?

no a co! Jesteś! 😉 😀
Dzisiaj rozwiązanie konkursu świątecznego w Gallopie i wiecie co pierwszy raz coś wygrałam 😀 siedzę teraz przed komputerem i ciesze się do siebie jak dziecko
Sandi, co? Chwal się!
nr.25 czyli witaminy ale fajnie bo właśnie przymierzałam się do kupna. Nie wysyłałam SMS-ów na coś większego bo nie przypuszczałam, że wygram 🙂
Też wygrałam  💃  Rękawiczki zimowe  roeckl i maść do kopyt 🙂
mam nadzieje, ze  pewna revoltowiczka pochwali sie treningami z Domi😉 bo dostalam cynka, ze wygrala
Odesłałam dane w ciągu 3 miesięcy otrzymam nagrodę 😉
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
28 stycznia 2013 22:10
[quote author=Karla🙂 link=topic=22707.msg1669370#msg1669370 date=1359403998]
mam nadzieje, ze  pewna revoltowiczka pochwali sie treningami z Domi😉 bo dostalam cynka, ze wygrala
[/quote]

A to farciara! 😀
[quote author=Karla🙂 link=topic=22707.msg1669370#msg1669370 date=1359403998]
mam nadzieje, ze  pewna revoltowiczka pochwali sie treningami z Domi😉 bo dostalam cynka, ze wygrala
[/quote]no jaki cudowny zbieg okoliczności...a to już byle kto "treningi" prowadza, bo mi się wydawało, że żeby trening prowadzić, to jakiś warsztat szkoleniowy trzeba mieć?
ash   Sukces jest koloru blond....
29 stycznia 2013 07:17
Ja też wygrałam!!!🙂🙂 Nie wiem co, bo nie pamiętam ale sprawdze jak wrócę do domu. Nagroda nr 11 🙂🙂

edit: już wiem!  :kwiatek: Wygrałam derkę zimową Schockemohle Alltime Style 145cm  😅 😅 Ale czad!!!!!

edit: nigdy nic nie wygrałam, więc tym bardziej się cieszę! 🏇
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 stycznia 2013 10:35
Ale piękny Dzion na okładce!!! 😜
i Zajuś stał sie sławny  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się