Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

majek, przegapiłam wcześniej Twoją odpowiedź 😵 a czy w takim razie jest w ogóle coś anglo- lub niemieckojęzycznego, co warto by zaprenumerować? :kwiatek:
Hej,
Czy posiada może ktoś wydanie Konia Polskiego nr 9/2006? Bardzo interesuje mnie jeden artykuł.
Z góry dziękuję za pomoc!
jaknikt sie nie odezwie to.moge sprawdzic w swieta w domu jak bede czy mam teb numer
Hej,
Czy posiada może ktoś wydanie Konia Polskiego nr 9/2006? Bardzo interesuje mnie jeden artykuł.
Z góry dziękuję za pomoc!


Mam, daj na priv maila i napisz co cię interesuje to jutro wieczorem mogę zrobić fotkę i podesłać.
Czy Świat Koni w wersji papierowej "umarł"? Nie mogę u siebie znaleźć październikowego numeru w różnych sklepach...

edit. dzięki pomocy - znaleziony  :kwiatek:
Podrzucę. Czy ktoś ma numer Końskiego Targu z 2000 lub 2001r, w ktorym byla reklama hodowli koni rasy tinker, stadnina Jaskółka z Marczowa. Kupię yen numer, ew wystarczy mi skan tej reklamy
usunięty
14 maja 2020 11:21
Odświeżam z ciekawości. 😉 Co czytacie w 2020? Co zmieniło się na rynku magazynów hippicznych?
Niestety z końskich czasopism posucha nic nie mogę kupić chyba przez tą tfu pandemię
vissenna   Turecki niewolnik
14 maja 2020 13:12
Nie wiem, czy jest co czytać.
Brakuje na polskim rynku czasopisma NA PRAWDĘ fachowego.
Już kiedyś myślano tu nad stworzeniem internetowego portalu z takimi artykułami. Nawet tu na forum nie brakuje fachowców z różnych dziedzin. Można by stworzyć prosty portal z paywallem (20zł miesięcznie) i tam publikować swoje artykuły i tłumaczenia (za pozwoleniem ofc). Z paywalla można by opłacać koszt serwerów, obsługi strony i na spokojnie wynagrodzenie dla autorów. Do tego doszłyby reklamy.
To chyba jedyna opcja, by na jeździeckim rynku mediowym powstało coś wartego uwagi od A do Z...  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 maja 2020 13:17
Gallop miał być fachowym czasopismem, tworzonym przez pół revolty. Jak wyszło?
vissenna   Turecki niewolnik
14 maja 2020 13:21
Gallop miał być fachowym czasopismem, tworzonym przez pół revolty. Jak wyszło?

Wyszło jak zawsze, bo się wzięto za zabawę w drukowanie a rynek czasopism materialnych zweryfikowały kuniareczki.
Dużo łatwiej jest utrzymać poziom kiedy trafiasz do zainteresowanych za pomocą komputera. Obchodzi się koszty druku, składu i dystrybucji.
To ludziska organizujcie coś bo naprawdę nie ma nic ciekawego w czasopismach
Ja w zasadzie czytam tylko magazyn związku hodowlanego który dostaje pocztą papierowy plus czasem zerkne na świat koni w wersji online.
Tak przy okazji. Jest gdzieś dostępna lista wszystkich końskich czasopism i tych online i tych standardowych?
Wypadłam z obiegu, jest teraz coś, co można by poczytać do porannej kawy? Najlepiej jakiś miks zagadnień, jak kiedyś w Świecie Koni (nadal tak jest?), ale też bez przesadnego głoszenia bzdur. 🤔
Flygirl Swiata Koni nie ma już w formie papierowej  widziałam Konie i rumaki oraz Planeta Koni ale
tych nie kupowałam więc nie wiem , jeszcze jest Koń Polski ale to juz nie to
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 marca 2023 15:32
Co prawda nie w formie papierowej, ale tworzę nowy portal jeździecki, www.equinews.pl z mniejszym naciskiem na sport, a większym na ogólne wiadomości, porady, przemyślenia.
Strzyga, ooo!!!
Trzymam kciuki!!!
Po wielkiej dziurze w tym temacie i zapaściach czasopism myślę, że rynek dojrzał do takiego projektu.
Powodzenia!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 marca 2023 22:29
kotbury, dzięki! Nie jest to najpopularniejszy pomysł, bo ludzie lepiej się czuja w tiktokowych filmikach, ale uważam, że mogę zrobić coś dobrego. Mam już kilku fizjoterapeutów, którzy się do mnie odezwali, jednego Fizjo ludzkiego, który napisze o tym jak jazda konna niszczy człowieka 😀 i jak zrobić dobrą rozgrzewkę, może paa napisze o parajeździectwie, przy okazji poopisuje trochę badań, o których czytałam.
Czy to ruszy? Nie wiem, zwłaszcza, że to side projekt, a mam etat, prace dodatkowa jako doradca kariery, nauczyciel angielskiego, producent zabawek i fotograf, w dodatku bez sponsorów i reklam, serwer utrzymuje sama, stronę stworzyłam sama, domena z własnych pieniędzy, wiec raczej wydatek niż przychód 😀
Strzyga, - z tymi tik-tokami to część tak, ale część jak ja szczerze za tym nie przepada 😅 Ja lubię czytać, mnie nawet gadane story na ig nie przekonują. Na pewno jest więcej takich osób. Tak czy siak - trzymam kciuki, mega inicjatywa!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 marca 2023 12:22
keirashara, bardzo dziękuje, w takim razie zapraszam, muszę zrobić jeszcze newsletter, żeby ogarnąć tych bezfejsbookowych, a tych, którzy używają, zapraszam do lajkowania, składania wniosków, co jest źle i czego jeszcze potrzeba 🙂

https://www.facebook.com/profile.php?id=100090078408456
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się