kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

oho, podgląd zmieniony 😀 teraz możemy sobie popatrzeć jak ulicą jeżdżą autka bo konia nie widaaać 😀
Jakieś konie są na tych padokach. Widać jak się przemieszczają 🙂 Śnieg stopniał, to gorzej je widać, ale są 😀
Cyśka   Załoga G :D
03 lutego 2013 09:23
http://www.freelandsgypsyhorses.com/barnstalls2.htm
Tinkery, z których jedna klacz chyba właśnie chce urodzić...

Edit: chyba fałszywy alarm -.-. Zasnęła xD
jeeeejku !  otwieram kamerkę, patrzę a Madzia sama...  👀  gdzie jest kurcze Tyianah?!



po godzinie się znalazła  ! 😀

O ranyyy! Przegapiłam poród, ale przed chwilą wchodzę i mała JEST! Ale cudna, ojoj! 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2013 16:20
Dzionka, czyj poród? Pocket?!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 lutego 2013 16:23
Pocket brak w boksie :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2013 16:24
o 15 jeszcze mogła być, a przyznam się, że nie sprawdzałam jej od wczoraj (chyba)...
nFacella, niee, Madzi! Pocket nie oglądam w ogóle 🙂
[img]http://www.tinypic.pl/jjp0rjxowbqi[/img]

Pocket zniknęła- są za to kury, zawsze coś na pocieszenie 😀
a tak wogóle... zauważyliście, że u Pocket juz rok 2079?  jak ten czas szybko leci..
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
03 lutego 2013 17:32
dawno na madzię nie wchodziłam, a dziś akurat trafiłam na wygłupy małej  🏇 🏇 🏇
Tinkery jakieś żywsze są 😀
Pocket nie rodzi. Przynajmniej Madzia wróciła, właśnie odrobaczali chyba małą, nie jestem pewna, bo 3/4 akcji było poza widokiem.

Ale się wciągam w to.
raczej dawali jakieś witaminy albo coś (przedwczoraj też był wet), za wcześnie na odrobaczanie...
Słuchajcie, mam taki pomysł, porwijmy małą...  😉
To myszy tak buszują u Madzi ?  😲
Chyba myszki.
Dziwne jakieś , ja w pewnym momencie naliczyłam 5 szt / wygląda ze gówienko podjadają  😀
Co do podjadania gówienek. Kocham ptaszki i uwielbiam jak mi śpiewają, ale jak wracam do domu a tu kupsko przegrzebane, rozwalone poprzez poszukiwanie ziarenek, zmieszane z ziemią to aż mnie  😀iabeł:

🚫 Co do ptaszków: czy z sierści Waszych koni korzystają na wiosnę ptaszki i niezmordowanie pobierają z grzbietu sierść do budowania gniazdek? Znowu czekam na tą porę, widok parki latającej po towar na zmianę jest przesłodki i bezcenny 💘
(...)

🚫 Co do ptaszków: czy z sierści Waszych koni korzystają na wiosnę ptaszki i niezmordowanie pobierają z grzbietu sierść do budowania gniazdek? Znowu czekam na tą porę, widok parki latającej po towar na zmianę jest przesłodki i bezcenny 💘

Tak. Ja wiosną celowo szczotki trzepię i zostawiam. Kiedyś znalazłam gniazdo, które ważyło z dwa kilo i głównie z włosia było uwite.
Cyśka   Załoga G :D
04 lutego 2013 14:42
Appaloosa urodziła! A wczoraj ją tak dokładnie obserwowałam 🙁. I przegapiłam 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lutego 2013 14:47
Pocket śpi.
Cyśka, dasz linka do appaloosy? (btw, to się przez dwa o pisze?)
Cyśka   Załoga G :D
04 lutego 2013 14:50
http://www.appaloosa.org/livefoal.html proszę 🙂

Nie wiem, oni tak na tej stronie piszą, więc...


A Pocket leży rozwalona na pół boksu xD

EDIT: ten mały appaloosa jest identyczny jak mama i dość duży, nie? xD
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lutego 2013 14:52
mogłaby tak zacząć rodzić :-D
Cyśka   Załoga G :D
04 lutego 2013 14:53
Dokładnie, bo nieco spóźniona chyba jest 😀

Edit: Pocket próbuje się tarzać z marnym skutkiem 😀. Ale już wstała, więc chwilowo chyba nici z porodu 🙁.

Pocket znowu leży i tak drga co jakiś czas, jakby miała czkawkę :P A tak serio to coś dużo dziś poleguje, może to jednak już? 🤔
Madzi nie widać na żadnej z kamer czy ja niedowidzę?
nie widać, bo szlaja się z małą gdzieś na padoku i się nie mieści w kadrze 🙂
hszonszcz   wredny hszonszcz.
04 lutego 2013 22:44
A u Madzi jeżdżą pociągi  😎
a u Pocket była pani w boksie, posprzątała, a potem przylazł labrador (albo jakiś taki pies) 😍 wcześniej jak ta babka była, to zajrzała w cycki i zrobiła fotę telefonem, a teraz chyba rozmawiali z panem na temat tej foty... weta by wezwali, a nie tylko gadają 🤣 bo coś długo nie rodzi... 🙄

o, znów zajrzała w cycki, poklepała kobyłkę i sobie poszła...
Mojej żonce, przez to oglądanie Pocket'ki śniło się dziś, że dwie kury urodziły jednego źrebaczka  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się