Howrse gra :)

Kogo mogę dodać do znajomych?  😀

Ma ktoś może wolną wymianę?
Dunkaa,  ja mam wolną.
Fili993   Strach to tylko myśl...
28 lutego 2013 06:34
Czy ktoś wie jak zaliczyć zadanie z wyhodowaniem klaczy?
Urodziła mi się klaczka, ale zadania nie zaliczyło ;/
potrzebuję gratulacji na maliniak
mam tak samo jak Fili993. urodziły mi się już 2 klacze a zadanie dalej nie zaliczone  👿

edit: zaliczyło mi jak pokryłam klacz. teraz mi się wyświetla zadanie 'pokryj klacz;, cześniej było 'wyhoduj', czy ja już mam zwidy?
"UWAGA UWAGA: W zadaniu wymagającym wyhodowania klaczy pojawił się błąd w tekście. Zadanie to wymaga pokrycia klaczy, a nie wyhodowania jej. Tekst zostanie zaktualizowany przy najbliższym restarcie serwera."
Proszę o gratulacje na PL dla milenchen24 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 lutego 2013 14:56
Pożyczy ktoś konia maści IZABELOWATA TOBIANO ? Na pl. Dementek
Ja też proszę o gratulacje, nick Irony  :kwiatek:
Dementek wystawiłam na zarezerwowanych  🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 lutego 2013 15:38
Plackowata- Dziękuję!  :kwiatek: Postarzę go tylko i wystawiam. Tylko na Ciebie wystawić, czy na kogoś innego?
Na mnie, trochę sobie poczeka  🙂
Dziewczyny moge prosic o gratulacje na cleo85? brakuje mi jeszcze kilka 🙁
Mam takie pytanie odnośnie koni wiatru. Wczoraj rozpętałam burzę Zefirem i nic mi nie przyniósł. Ostatnio tak samo było z innym koniem. Czy to jest jakaś zależność od kieruknu wiatru? Jak tak to jaka? Ktoś wie?
Te konie są w ogóle do kitu, przynoszą jakiś badziew, mój ostatnio tez nic nie przyniósł  🤔
Nic nie pisze o tym że może nie przynieść prezentu.
Matko jedyna, w życiu krycia moimi ogierami nie schodziły tak, jak dzisiaj! Jeszcze trochę, a dzięki tej promocji dobiję do pierwszego miliona 😁
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=528831  można prosić gratulacje  :kwiatek: ?
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
28 lutego 2013 20:12
Ja poproszę o gratulacje pod loginem _Lovinghorses_  :kwiatek: :kwiatek:
pogratulowane  😀
jutro na internetionalu skończę ostatnią maszynę, ciekawa jestem co trzeba będzie zrobić, żeby zdobyć tego boskiego
Cavallia, wabankowa pisała, zdejmować promienie heliosa z koni albo otwierać RO. promień 1 pkt, RO 2 chyba. ale na moje, to jeszcze raz zrobią podwójną energię w RO, więc może poczekaj. jak masz RO/kupony/diamenty to przecież nie uciekną 😉
tylko 1 pkt. z PH i 2 za RO  😵
nie wydaję ich na razie, właśnie odkładam, bo przeczuwałam, że łatwo nie będzie 😉
Jak jest z 2 maszyną? Mimo że wysłam konie na zawody i trenuje prędkość maszyna się nie zasila:/
a wysyłasz i trenujesz tyle, ile trzeba?
na com właśnie znowu jest podwójna energia, więc na pl też będzie taka akcja dwa razy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 marca 2013 16:10
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2441506 mogę prosić o gratulacje? potrzebuję do zadania.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
01 marca 2013 16:43
Wystawiłby mi ktoś na sprzedażach zarezerwowanych (seganowa) konia za jakieś 500-600 Eq? Obojętnie jaki, mam mało kasy, a do zadania mam kupić konia  👿
lizzy wystawiony 🙂
Pomoże mi ktoś przy zadaniu na com.  i przy okazji przytrzyma mi na chwilkę kasę, bo chce kupić kupon z funduszów? Zdanie to: mam kupić konia za kupon, to ja kupię od kogoś jakiegoś konia za 838 tyś i kupon, zaliczę zadanie, kupię kupon i zaraz s powrotem odsprzedam konia za ta sumę i kupon, pomoże ktoś?   :kwiatek: Nick na com. Zapałka1
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
01 marca 2013 16:55
Plackowata dzięki wielkie  :kwiatek:
Watrusia, już ogarniam, jeśli jeszcze potrzebujesz 😉
calore, potrzebuję, dzięki :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się