Stajnie w Warszawie i okolicach

szukam stajni z hala, padokami, mozliwoscia wyjazdu w teren, placem zewnetrznym, kompletem przeszkod w dobrej cenie i z dobrym dojazdem z mokotowa (samochodem) moze ktos cos polecic ?
a jaka to dobra cena?
emptyline   Big Milk Straciatella
05 marca 2013 09:16
Od razu można powiedzieć, że poniżej 950 się nic nie znajdzie.
szukam stajni z hala, padokami, mozliwoscia wyjazdu w teren, placem zewnetrznym, kompletem przeszkod w dobrej cenie i z dobrym dojazdem z mokotowa (samochodem) moze ktos cos polecic ?


Stajnia Polana w góraszce = chyba jest za 850 - 900 i spełnia wszystkie warunki. Dojazd z mok poza szczytem 15 min.
emptyline, zależy w jakiej odległości od warszawy 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
05 marca 2013 10:06
Stajnia Polana w góraszce = chyba jest za 850 - 900 i spełnia wszystkie warunki. Dojazd z mok poza szczytem 15 min.


Chyba helikopterem.  🤣 Mokotów do druga strona Wawy, trzeba przejechać przez most i jeszcze do Góraszki potem dotrzeć. 🙂


Martolina, racja, ale zakładałam, że jak jest "dobry dojazd" to ma być w miarę blisko. Do głowy wpadło mi Jeziórko, trochę wyżej będzie Iskierka. No jest też i Wilanów, dojazd dobry, ale na tym koniec. I Siekierki. Wszystko ponad tysiaka.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
05 marca 2013 10:09
Na siekierkach tereny nie bardzo chyba?
emptyline   Big Milk Straciatella
05 marca 2013 10:23
Zu, właśnie się dowiedziałam ostatnio, że a i owszem, jest gdzie pojechać.
asds   Life goes on...
05 marca 2013 12:18
Pozwolę sobie wstawić plakat reklamowy imprezy na rozpoczęcie sezonu od mnie z stajni. Zapraszamy🙂:


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] wielkość grafiki
Na siekierkach tereny nie bardzo chyba?


Na Siekierkach? Oczywiście, że jest gdzie pojechać  😉
Flondra   Szczęśliwa posiadaczka gniadego sierściucha :)
05 marca 2013 12:31
Stillgrey możliwe że skoczyła do 700zł, chociaż jak ja kontaktowałam się z Majorką, to rozmawiałyśmy o cenie ok 500 zł (nie  dam sobie za to ręki uciąć, ale jakoś tak mi się kojarzy).  🙂
[quote author=zoyabea link=topic=46.msg1706683#msg1706683 date=1362475490]
Stajnia Polana w góraszce = chyba jest za 850 - 900 i spełnia wszystkie warunki. Dojazd z mok poza szczytem 15 min.


Chyba helikopterem.  🤣 Mokotów do druga strona Wawy, trzeba przejechać przez most i jeszcze do Góraszki potem dotrzeć. 🙂


Martolina, racja, ale zakładałam, że jak jest "dobry dojazd" to ma być w miarę blisko. Do głowy wpadło mi Jeziórko, trochę wyżej będzie Iskierka. No jest też i Wilanów, dojazd dobry, ale na tym koniec. I Siekierki. Wszystko ponad tysiaka.
[/quote]

My stoimy w Iskierce. Stajnię spokojnie mogę polecić, lecz teraz chyba brak miejsc.  🙁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
05 marca 2013 13:53
A to dziwne, bo jak stałam kilka lat temu w Hubercie, to nie bardzo było gdzie pojechać, wszyscy narzekali 😉. Ale ja teraz jestem rozpieszczona kampinosem za bramą 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
05 marca 2013 14:44
A gdzie na Siekierkach mozna pojechać?🙂

Chyba helikopterem.  🤣 Mokotów do druga strona Wawy, trzeba przejechać przez most i jeszcze do Góraszki potem dotrzeć. 🙂


Dobra droga, mało świateł. Spokojnie dojeżdżałamam w 15 min z mokotowa w porze bezkorkowej, więc nie wiem po co to czarnowidztwo 🤔
zależy jeszcze gdzie na mokotowie. ale poza tym to ja mieszkam na ursynowie przy skrzyżowaniu dolinki z wilanowską i samochodem z tatą lubiącym docisnąć gaz do szwadronu jadę 20 minut rano, gdzie nie ma praktycznie korków w tamtą stronę, a góraszka jest chyba jeszcze dalej...
Stillgrey to jest ogłoszenie Majorki z 04.03.2013 http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/8909?q=&kategoria=&lokalizacja=&widok=0&strona=2 więc chyba jednak cena się nie zmieniła.
Zoyabea stajnia Polana 800zł dokładnie
emptyline   Big Milk Straciatella
05 marca 2013 18:15
zoyabeya, złośliwość stąd, ze mieszkam po tej samej stronie i jakoś 20-30 minut szybkim tempem się jedzie.

A na Siekierkach w teren nad Wisłę można.
famka - Stajnia McCoy's  funkcjonuje od października 2012 roku, jest to nowe miejsce - proszę nie łączyć mnie z poprzednią stajnią i lokalizacją działającą pod nazwą "Stajnia Sawanka- pensjonat w Budach Michałowskich" oraz z kolejnym dzierżawcą owego terenu funkcjonującym pod nazwą "Stajnia Asiakowo".

Ogłoszenie i cena są aktualne.
SieneK   Kasia i SieneK
05 marca 2013 20:50
Stajnia Polana w góraszce = chyba jest za 850 - 900 i spełnia wszystkie warunki. Dojazd z mok poza szczytem 15 min.
no przesada, od węzła "Marsa" to 15-20 minut
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
05 marca 2013 21:11
stajnia "Asiakowo" nie istnieje  😉 już od pewnego czasu.
Diakon'ka

Z Siekierek MSC na niekutym koniu trochę ciężko... Sama kilkukrotnie próbowałam i niestety ale teren wokół to wysypana Warszawa - mnóstwo gruzu, zdarzają się i druty... Za wałem niestety, ale nic szczególnego - jedna droga piaszczysta i błotnisty a'la lasek. Droga piaszczysta do podzielenia z panami na quadach i to nieźle zasuwajacymi ... Jeden mi kiedyś jak wyskoczył zza zakrętu, to tylko buty mojego zobaczył.

Nie szykowałabym się na galopady niestety - pod wałem z drugiej strony wystają betonowe płyty umacniające wał - ledwo się stępować da ze spokojną głową o konia.
Można się jeszcze nad Jeziorko Czerniakowskie wybrać, tam jest krótka ścieżka na galop, tylko jak się zrobi ciepło trzeba uważać na zakochane pary. Kiedyś jednych o mało nie rozjechałam 😀iabeł: I nie do końca jest to legalne.
famka   hrabia Monte Kopytko
06 marca 2013 16:28
Majorka, nic nie łącze , widziałam ogłoszenie sprzedaży stąd pytanie
Wiem że powinnam w innym wątku napisać ale tu dużo więcej revoltowiczów zagląda.
Mam pytanie czy w stajni Poster w rekreacji uczy jeszcze P. Wiesio??

Poszukuję informacji na temat stajni w Sadowej a dokładnie jest to Izabelin-Dziekanówek.Czy ktoś może?
emptyline   Big Milk Straciatella
08 marca 2013 10:30
Diablo, było już kilka razy. Co chcesz wiedzieć?
aszhar uczy.
to juz jest przesada
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] reklama
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się