Młode Konie

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
31 marca 2013 17:57
salto piccolo, genialnie! super tort i super bratanek 🙂

lunqa, nie lubię cię za warunki atmosferyczne 😉

spokojnie, u nas już jakieś 30cm śniegu i nie przestaje sypać 😉
Farifelia   Farys 21.05.2008
31 marca 2013 23:51
lunqa u nas to już chyba z metr śniegu jest i dalej sypie! 😵
Jestem u rodzicow, caly czas pada snieg i jest juz 30 cm!  😵
U mnie (UK) śniegu brak, za to zimno, szaro-buro i wieje tak lodowatym wiatrem dziś, że z domu ciężko wyjść...
Ale na poprawę nastroju, doczekałam się zdjęć malucha - Dorcysia :kwiatek:
No i wg pomiaru sprzed kilku dni (jeśli wierzyć miarce), ma 162cm w kłębie na chwilę obecną  😜

edit.
u nas pierwszy niespodziewany zryw zajeżdżania na wesoło  😁 grzecznie biegały to dostały pas do lonzowania  😁 Kobyła pierwszy raz wyciągnięta sama ze stajni więc mega zaskoczenie bo nic jej nie ruszało  😁

Desmin

Nie ma jak bezstresowa praca 😉

A żeby nie było że o Klusku zapominam, to proszę: źrebny wałek na wakacjach 😉
jeśli samo założenie pasa powoduje u niego takie galopiki pod górkę i na luzie, to co będzie pozniej  😍




i Żorżeta  😁



edit. dorzucam kilka zdjęć  😉








sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 kwietnia 2013 20:06
aleqsandra, z tym piwem jesteśmy umówione 😉
galopada, dawaj więcej! desmin super 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 kwietnia 2013 20:10
Cobrinha młody rośnie jak na drożdżach- jak wrócisz to chyba go nie poznasz 😂

Fajny chłopaczek oczywiście - tylko skarpetki jakoś się zamaskowały xDDDD
galopada
Desmin - super wygląda, bardzo podobny do ojca, tylko szlachetniejszy i chyba na dłuższej nodze, więc imo fajniejszy  😜
Ile on może mieć wzrostu ? Jolene to jakaś gigantka, wcale do papy nie podobne, dziadzio Przedświt :ciut" przebił  😁
sei na razie tą dwójkę wyciągnęliśmy  😉

armara dokładnie tak jak piszesz, sam PoSranek nie jest jakiś wielki (164?). Desmin wzrostowo jak Jolene, ale z niej jest kawał baby, a on dopiero musi się rozrosnąć  😁
anetakajper   Dolata i spółka
02 kwietnia 2013 06:54
galopada_ Desmin -piękne konisko  😍
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
02 kwietnia 2013 07:51
A mnie się strasznie podoba Jolene, moja nowa ulubienica  😍
galopada- zupełnie w innym typie te dwa konie w stosunku do Waszych wcześniejszych- ta długa, szlachetna noga!! to jest to!!!! to chyba najlepsze posranki jakie widziałam jeśli chodzi o urodę i eksterier, ciekawe jakie będą użytkowo. 🙂
dzięki!  :kwiatek:

Cała trójka tak się rusza, że aż miło patrzeć. Fajne, luźne.... duuuże  😁 jeszcze brakuje mi zdjęć mojego rudego ulubieńca z tego rocznika  👀
ruchowo, fakt wszystkie luzem bardzo gumowe😀 ciekawe jak to będzie pod siodłem, bo tatuś... no😀 zamiast koncentrować sięna swoim starcie w Napoleońskiej koncentrowałam się na sztuczkach i technice skoku tyłem Jasnego 😀
Karla🙂 miałam okazję parę razy jezdzic....  😁 ale wodny trening wkkw u nas przeszedł i mu sie podobało  😁 😁

edit. chociaż ja najczęściej miała okazję spotkać taką jego wersję:



a tu widać jaki ma rozłupany zadek  😂 😂 😂

Galopada, wrzuc lepiej jakas fotke swojego mlodego. Ta jedna, ktora wrzucilas, to troche za mało  :kwiatek:
Megane nie mam nawet okazji zrobić jakiegoś dobrego zdjęcia bo się obija na padoku  😁 do lonżownika go nie wezmę bo jest za duży i jest dla niego za ciasno  😡


sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 kwietnia 2013 11:17
galopada, wizualnie 'posranki' dużo lepsze niż tatuś. oby użytkowo też go przerosły i były nieco odważniejsze 😉 czekam niecierpliwie jak weźmiecie się za drifta - mój numer jeden z tego rocznika.
bierzecie coś na wystawę/czempionat do bogusławic? oddajecie jednak na zakład, któregoś z chłopaków?
Galopada, dzięki za tyle 🙂 Twój i mój są bardzo podobne do siebie przynajmniej z pyska (wyrazu twarzy  😉 ), chciałam zobaczyć, jak Twój się zmienia. Widzę, że mają bardzo podobne metody treningowe 😉 padok i nicnierobienie 🙂
Oby do wiosny!
sei no odważne są, zobaczymy jak pójdzie z zajazdką.

Do Bogusławic mamy strasznie daleko. W tym roku nic nie idzie na zakład. Desmin jest kandydatem na wycieczkę do Bogusławic w przyszłym roku o ile się wcześniej nie sprzeda. Właściwie, to miło by było jakby się chociaż jednego konia udało sprzedać w najbliższym czasie bo jest ciężko  😵 😵 😵


Megane no u mnie to akurat: aby do połowy czerwca  🙁
A ile dokładniej Desmin ma w kłębie? Bardzo chwyta za oko 🙂
ladydill 167?  😉 zadem jeszcze trochę przebudowany
Właśnie zwróciłam uwagę, podskoczy na pewno jeszcze kilka cm, zapowiada się naprawdę ciekawy koń 🙂
rumka   niezbadane są wyroki boskie
02 kwietnia 2013 15:38
Młoda z dzisiejszego błotnego padoku
aleqsandra tata ostatnią styczność z końmi miał w latach młodości czyli jakieś 30pare lat temu, więc nawet teraz przy pierwszym spotkaniu był lekko wystraszony
mils   ig: milen.ju
02 kwietnia 2013 16:18
galopada o rany, Desmin dosłownie mnie powalił na kolana! Zjawiskowy, dokładnie mój typ konia.  😍
mils  :kwiatek: może być Twój  😁
mils   ig: milen.ju
02 kwietnia 2013 19:27
galopada no właśnie, tylko weź tutaj namów rodziców. 😁
a ja się pochwalę że wczoraj skakałam kilka razy krzyżaczki 🙂 i nie lot zrobił się lotem, bo ponoć dobrze mu szło 🙂
Jestem tak zadowolona że nie mogę się uspokoić - jak bym pierwszy raz w życiu skakała  😁 i jeszcze tak swobodnie mu szło, że nawet mała kombinacja została pokonana  😜

Powiem też ze założyłam wczoraj siodło skokowe HBC, w którym tylko zajeździłam młodego i odwiesiłam na półkę potem. Jeździłam w ujeżdżeniówce cały czas. Wczoraj po założeniu HBC koń w ogóle nie zwalał się na przód, jak ma to z zwyczaju po połowie treningu  😤 i trener mówi że mnie źle ujeżdżeniówka usadza, bo pcha mnie do przodu.
Nie wiem czy na konia nie pasuje, bo wygląda że leży idealnie czy może nie jest to mój model siodła  😵  Będzie trzeba się zabrać za ten temat, a teraz przesiadam się już na skokówkę 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się