Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 maja 2013 18:46
[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg1775149#msg1775149 date=1368531438]
co to za nowa edycja coca-coli w puszce? widziałam z napisami kierownik, szef. Są jakies jeszcze? 😀
[/quote]

Ja widziałam jeszcze "przyjaciel" i różne imiona ("posiadałam" colę Pawła oraz Karolinę 😁 )
Rany, tak czyta o tej wymianie paszportu i załamka. Będę musiała w ciągu miesiące dwa razy złożyć wniosek paszportowy, bo po zmianie nazwiska mam 30 dni na złożenie wniosku, a muszę też złożyć teraz żeby jechać w podróż. Bez sensu to.
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
14 maja 2013 21:34
Nie róbmy też fanaberii, że od niskomineralizowanej wody można się odwodnić. Jeśli faktycznie pijesz dużo tej wody i może dodatkowo masz braki w organiźmie to coś w tym może być, ale też nie generalizujmy. 😉


Żywiec chyba jest wodą źródlaną, a nie mineralną. Na rynku dostępne są wody mineralne np. Muszynianka, Muszyna, Nałęczowianka, Kinga Pienińska itp. i wody źródlane np. Żywiec Zdrój (innych nie pamiętam bo nie kupuję). Źródlane są bardzo ubogie w składniki, raczej mają gasić pragnienie....
na mojej butelce żywca pisze, że źródlana 😉
a Saguaro, ta niebieska z Lidla? tania jest, to ją kupuję, ale jak was czytam, to się zastanawiam, czy warto 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 maja 2013 22:20
Ja tam kocham Żywca, ich gazowana woda normalnie rozsadza mi mózg 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
15 maja 2013 07:55
calore, Saguaro są dwie - mineralna i źródlana. Zawsze kupuję mineralną- niebieską a ostatnio się zamotałam i wzięłam źródlaną - białą!
gdzie mogę zdobyć taką butelkę z dozownikiem? oczywiście chodzi mi o pustą, chcę do niej przelać olej 🙂
na mojej butelce żywca pisze, że źródlana 😉
a Saguaro, ta niebieska z Lidla? tania jest, to ją kupuję, ale jak was czytam, to się zastanawiam, czy warto 😉

Zerknęłam jaką i ja piję, pisze - źródlana.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 maja 2013 11:21
jest napisane 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2013 11:23
ae, nie wiem czy kupisz pustą, ale Brit sprzedaje w takich olej.
Gillian   four letter word
15 maja 2013 11:39
ae, wrzuć ogłoszenie na rv, jakaś dobra dusza zapewne Cię poratuje.
dzięki  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2013 12:37
ae, ja chyba mam taką po oleju z łososia, ale tylko 0,5l. Jeśli chcesz mogę sprawdzić czy nie wyrzuciłam 😉
Jara, dzięki bardzo, odezwała się już do mnie ms_konik na priv  :kwiatek: re-volta zawsze pomoże  😀
Hej jak to jest z wynajmem domu obcym ludziom i podatkiem od tego orientuje sie ktos jak zrobic by zaplacic jak najmniej temu żydowskiemu panstwu?
Ludzie bedea placic jedynie 200 zł miesiecznie 18 procent od tej kwoty do duzo!
pomoze ktos nakieruje???

Czemu służą te kartoniku na głowie?
abre   tulibudibu
15 maja 2013 15:42
Alabamka, pod filmem jest wyjaśnienie.
Komentarz niedawno dodany to ja go jeszcze nie widziałam, dziękuję  🙂
kot, od wynajmu może być ryczałt 8%
mam 5litrowy plastikowy baniak po jakimś środku czyszczącym, chciałabym do niego wlać olej dla konia, da się jakoś pozbyć tego "chemicznego" zapachu?
Gdzie w Windows Media Player włącza się tryb powtarzania playlisty?
Flygirl, 3 przycisk na lewo od play
Play jest pierwszym przyciskiem. 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 maja 2013 18:42
Co Ty masz za WMP?  😲 Powinno być takie kółeczko niedomknięte ze strzałką.
Może ze starszego Windowsa. ;p
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 maja 2013 18:48
W sumie racja, w Vista to chyba było po prawej? Nie pamiętam już. W Win 7 jest faktycznie 3 na lewo od play.
Ogladalam kiedys taki horror ze nastolatka umowila sie z facetem przez neta. Pojechala do niego, myslala ze jest pedofilem i chciala go wykastrowac. On byl chyba fotografem. Kojarzy ktos tytul?
Aż wam screena zrobiłam. Ja mam Windowsa XP laski. 😁
casines, Hard Candy http://www.filmweb.pl/Pulapka
madmaddie, "pisze" jest dopuszczalną formą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się