Rajdy turystyczne 2012 (jednodniowe, wielodniowe)

My (Laskoniki) planujemy objechać Kamionną w następną sobotę, na początek nie za długo i lajtowo, ale w przyszłości planujemy jeździć dalej.

Powiedzcie mi, jak wygląda takie gościnne nocowanie w stajniach na szlaku od strony finansowej? Normalnie płacicie za dobę za ludzi i konie, czy to po znajomości, czy 'za przysługę'?
Myślę,że to wszystko zależy. Ja np chcę nocować w swoim namiocie i własnym śpiworku  😁, więc to też zupełnie inaczej, niż nocleg np.w pensjonacie(dla ludzi xD). Wiadomo, namiot sobie rozbije, przenocuję a potem zwinę i w zasadzie żadnych kosztów właściciel stajni nie ponosi, z nocowaniem w "budynku mieszkalnym" jest już zupełnie inaczej.
No a nocowanie po znajomości to już zupełnie inna bajka 😉
Nie ma ktos ochoty na rajd po Spiszu i Podhalu? Coraz lepiej poznaje ten teren i jestem w tych trasach coraz bardziej zakochana  😍
ja się piszę na podhale! 😉
jakby ktoś chetny, to robie (fundacja) rajd polsko-niemiecki. 19-26 sierpnia. pierwsze 3 dni na miejscu(brzózki) - rozjeżdżenie po okolicy (także pławienie koni  i galopy po wodzie😉 ), a potem jedziemy do niemiec (dołacza grupa niemiecka). zapawiada się zacnie 🙂 (niemiecka ekipa sprawdzona, część polskiej też). koszta minimalne (ale jeszcze ich nei znam dokladnie, napewno malo, bo to z projektu częściowo - niemcy piszą wiec jeszcze nie wiem ile)
wow horse_art super pomysł 🙂 zdaj koniecznie relacje z rajdu
Planuję rajd 9-10 czerwca, okolice Zubrzycy albo Rabki. Może ktoś chętny?
Na zaostrzenie apetytu zdjęcia z rajdu majówkowego (Zawoja, Maków Podhalański)





czy jest ktoś, kto zaliczył w całości  http://gtj.pttk.pl/szlaki-beskidy.html? Wybieramy się pod koniec lipca i jestem bardzo ciekawa opinii. Jak z oznaczeniem tras ❓ Są jakieś dobre mapy?Pętlę bieszczadzką zrobiliśmy 2lata temu i szlak praktycznie nie był oznakowany... może coś się zmieniło 👀
nostril   be your own kind of beautiful
19 lipca 2012 14:39
dziewczyny a nie wiecie może czy będzie organizowany jakiś rajd w okolicach Złotowa? 🏇
kasik-ja przejechałam całość w 2008 roku. Wtedy,na niektórych odcinkach, w ogóle nie było znaków. Było trochę ekstremalnych sytuacji,ale przygoda super.
Kochani rajdowicze  🏇 odkurzam ten wątek, bo do wakacji juz niedaleko, więc przydałyby się informacje o planowanych rajdach i wycieczkach konnych w 2013r. Bardzo proszę o zamieszczanie informacji. Chciałabym poznać góry z końskiego grzbietu  💘
Ja zapraszam do nas  😀 
Mozna sie tak reklamowac w tym watku? 🙄
Organizujemy wycieczki i rajdy na zamowienie. Udostepniamy 2 konie. Miło, kameralnie i przyjemnie  😀

Jesli ktos chcialby zobaczyc wschod slonca z grzbietu konia to zapraszam! Dla mnie osobiscie niezapomniane przezycie 😀



Spisz, Pieniny Spiskie, Podhale 🙂
A ja polecam podkarpacie🙂 800 km szlaków konnych i piękne widoki. Ranczo Hucułek w Dębicy organizuje rajdy, można też spytać w Galicji w Bieździedzy.
organizuje rajdy jedno lub  wielodniwe w zaleznosci od zapotrzebowania po jurze i okolicach pustyni błedowskiej ....do dyspozycji  cztery konie czystych ras /2 araby i 2 volbluty /przyzwyczajone do terenu i tras ,,,dla zaawansowanych jezdzców. przezycia ,,nietuzinkowe.. zapraszam 662689632
Może by czas zmienić na 2013🙂 Ja wybieram się na transbeskidzki szlak 🙂 na początku września, w planach od Brennej w stronę Bukowiny, chyba że macie lepsze pomysły to chętnie rozważę 🙂 od kilku lat jezdzę ze znajomą.... jednak w tym roku ona ma jakiś gorszy czas... i być może pozostanę sam 🙁 i wtedy chętnie się do kogoś przyłączę. Jeśli by tak wyszło.... wtedy rejon bez znaczenia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się