Konie czystej krwi arabskiej

dla mnie dzisiaj konia brakło 😉
z tą podkową to cholerny niefart
wojenka na przodach mamy Premier Equine Kevlar, na zadach Fouganzę
Wojenka to czy Mąka pojedzie zależy od tego, czy ogarniemy się z Rudzielcem do tego stopnia, żeby przejechać Nkę bez wstydu 😉. Bez sensu ciągnąć konia tyle km tylko po to, żeby pokazać się na zawodach 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 maja 2013 22:10
Do Janowa daleko nie jest  😎 😉
Bronze   "Born to chase and flee.."
19 maja 2013 22:17
Wojenka - Muja powala  😜
W sumie skorzystam z okazji i zapytam  - ale koń nie kuty nie da rady zrobic trasy rajdowej ? Chodzi o to,ze podłoże jest rózne i trzeba zasuwac w tempie więc nie ma zmiłuj sie i bez podków nie da rady ?? Tak mnie to zastanawia bo w podkowach kopyto nie pracuje w sposób prawidłowy i bardziej obciążone są stawy - i niby w podkowie bezpieczniej bo ochwat mechaniczny itp, ale mnie to zastanawia, da rady czy nie da rady ? Ja nigdy konia nie kułam i kuć nie mam zamiaru, ale gdybym chciała coś więcej "porajdowac"to jest to opcjonalne czy konieczne ?? Z góry dzieki za odpowiedź  :kwiatek:
Na zdjęcia oczywiście czekamy :-)
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 maja 2013 22:24
To już temat na wątek kuć/nie kuć. Opinie są podzielone, dziewczyny-Bader, spilga w tym sezonie będą testowały buty na rajdzie. Ciekawa jestem jak się sprawdzą.
Muja szedł Lkę na bosaka, ale to tylko L, ograniczenie do 14 km/h- można sobie wybierać podłoże. Przy wyższych dystansach, gdy nie możesz pozwolić sobie na stępowanie po kamieniach czy asfalcie, tylko musisz jechać zgodnie z założeniem po nieznanej trasie-na boso nie polecam  😉.
Wojenka ależ cudne zdjęcia!  😀

rzadko się tu odzywam, ale czytuję regularnie 🙂 wcisnę się ze swoim prawie-arabem, wielce przerażonym niebieską plandeką  😂
Wojenka to faktycznie pechowo... ale jak rozumiem do Zakrzowa się wybieracie?
czy kuć, czy nie to sprawa indywidualna.. ja kułam Benka prawie 9 lat, rozkułam na dobre w maju tamtego roku i nigdy więcej już nie podkuje 🙂 udałonam się kupić buty i w tym roku w Zakrzowie na 125km jedziemy w butach 🙂
Pochwalę się moim arabskim szczęściem 🙂
Erlindo pozdrawia  :kwiatek:
No to i ja pochwale sie dwoma nowymi arabkami WAHHAB i WARUNA
Bea1, znam Wahhaba! Czy teraz należy do Ciebie? 🙂 co tam u niego słychać? Ale wyjaśniał! Jak widziałam go 3 lata temu to był ciemny. Jak będę w domu wyszukam jego zdjęcia i wstawię 🙂 Pojechałam do Pana Witka oglądać konie i wybierałam w zasadzie pomiędzy nim a Czasahirem. Padło na Czesia.
Epikea, czy buty doszły? 🙂
Martolina będą pod sam koniec miesiąca. Nie wiem kiedy to zleciało ale stres rośnie - czy będą dobre  👀
Znam ten ból. Moje będą pewnie w przyszłym tygodniu
chyba tej foty jeszcze nie było 🙂

Martolina - a jak nie będą pasować? A jak będą spadać?  A w ogóle to co koń na to powie  😵 ( 😉 ) nie miała baba kłopotu to wymyśla i cuduje.
Epikea krajobraz z tyłu macie jak fototapeta 😉
Tak Martolina Wahhab jest teraz moj,kupilam go kilka dni temu. Jego poprzedni wlasciciel niestety zmarl....Bede bardzo wdzieczna za foto
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 maja 2013 23:17
Niestety nie wystartujemy, na padoku staruszek napakowany energią zbytnio dokazywał i się trochę uszkodził  🙄. Wiedział kiedy!  :emot4:
Ja natomiast będę, pewnie z aparatem.

Mujaaa by abre


Bea1, stadko się powiększa  🙂
Wojenka to faktycznie pech was prześladuje, najpierw podkowa, teraz to... no ale chyba nic groźnego? Czyli gdzie sie będziecie wybierać w tym roku jeszcze?
No to i ja pochwale sie dwoma nowymi arabkami WAHHAB i WARUNA

Cieszę się, że znalazły dom :-)
Muszę wygrzebać jakieś stare zdjęcia ;-)
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 maja 2013 19:20
Wojenka obowiązkowo zapuść młodemu grzywę  🤬
Muja ma kilku fanów swojej krótkiej grzywy. 😉
[quote author=Murat-Gazon link=topic=752.msg1761685#msg1761685 date=1367167401]
Epikea - Prandocin, koło Słomnik.
Wydaje mi się, że polami mamy do siebie niespecjalnie daleko, więc może jak już my zaczniemy wędrować terenowo w siodle, to się kiedyś spotkamy? Rodzeństwo powinno się przecież poznać  😉
[/quote]

Oooo.. Byłam tam :P
Chciałam tam konia w pensjonat dać aleee... No właśnie :/  😤
Konie wychudzone, z otwartymi ranami, stajnia rudera, pełno wystajacych drutów o którę ranią się konie...  🤬
A gnoju tyle, że trzebabyło do auta wracać po gumofilce bo nie dało sie w ten syf wejsc... 🙁 🙇
Wojenka to czy Mąka pojedzie zależy od tego, czy ogarniemy się z Rudzielcem do tego stopnia, żeby przejechać Nkę bez wstydu wink. Bez sensu ciągnąć konia tyle km tylko po to, żeby pokazać się na zawodach wink


hihihihi te same mamy dylematy..... 🙂
Wojenka faktycznie niefart!

A tutaj nasz filmik..
Picaros, filmik ma jedną wadę- jest ZA krótki! Az chciałoby się zobaczyć co dalej🙂
A tak btw widziałaś tam w stajni może arabską Fifkę?
muszę kiedyś podjechać i ją zobaczyć
to córka mojej Fuzji🙂
Picaros  jakiż on fanastyczny  😍  no i niebieski komplecik  💃  brawo!
Zgadzam się z Alicją, elegancko mu w niebieskim  🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 maja 2013 18:55
ae fajnie razem wyglądacie . I przejeżdżanie przez takie przeszkody wymaga pełnego zaufania konia . Brawo !
murmika fajne siwe !! Co to ?? pisałaś coś więcej o nim ?
Wojenka Młody to urodzony model  😀 Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia starszego M. !!!!
Matinka śmiej się śmiej  😉 ale raczej nie pojedziemy  😉 być może uda mi się przygotować jakoś na sierpień - wrzesień na jakieś zawody w naszym województwie.
Picaros wow  😍 !!!! dziewczyny mają rację ! Filmik jest zdecydowanie za krótki  🤬

a ja po woli wdrażam się na nowo do roboty  🙂 byłam już kilka razy w stajni, nawet Rudego lonżowałam. Wczoraj ustawiłam mu drągi dla urozmaicenie i powiem Wam, że byłam w szoku jak chłopak machał nogami  😲 We wtorek robimy zęby, więc będzie miał kilka dni wolnego. Może uda mi się puścić go w środę w korytarz.

tutaj stęp już na koniec lonży ( widać jakiego chłopak dostał brzucha od trawy ! ) Jakość niestety halowa


i zajadający się smaczkami  😉
Dzięki dziewczyny, cieszę się, że wam się podoba, wkrótce pewnie będzie ich więcej więc jak chcecie to mogę podrzucać linki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się