Warszawskie voltopiry :)

amnestria   no excuses ;)
22 maja 2013 16:25
Oki Doki jest drogie dość. Ale nie polecam, ani nie odradzam, bo jako były pracownik siostrzanego obiektu nie jestem obiektywna 😀
Bischa   TAFC Polska :)
22 maja 2013 16:30
Może spotkanie na Legii w ten weekend? Ktoś chętny?
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=4154.msg1775045#msg1775045 date=1368524041]
Zna ktoś dobrą restaurację na Białołęce? Potrzebuję zrobić chrzciny. Szukam przez google, ale idzie mi to jak krew z nosa  🙄 Pomoże ktoś?  :kwiatek:
[/quote]

Versilia Zaułek 1 (Zielona Bialoleka) www.versilia.pl
Rest. Vanilla (Bialoleka Nowodwory) https://www.facebook.com/RestauracjaVanilla
kujka   new better life mode: on
22 maja 2013 16:48
to i ja polece Oki Doki, bo pomogli nam w czarnej godzinie (razem z ciocia amnestria :kwiatek🙂
Czy w Warszawie jest gdzieś Top Shop?  :kwiatek:
W Złotych jest  😉
o kurcze, mam 5 min do Złotych, a nawet nie wiedziałam  🤔
dziękuje  :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 maja 2013 22:10
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=4154.msg1775045#msg1775045 date=1368524041]
Zna ktoś dobrą restaurację na Białołęce? Potrzebuję zrobić chrzciny. Szukam przez google, ale idzie mi to jak krew z nosa  🙄 Pomoże ktoś?  :kwiatek:


Sprawdź sobie Kamuflaż na Nowodworach - z zewnątrz mocno niewyględnie, ale w środku fajnie i jedzenie dobre. Oregano na Płudach się ceni i ponoć słusznie (ale nie byłam), przy Modlińskiej Vanillia (jakoś tak...). Smacznie, ale już w konkretnym klimacie jest w Szkutni - wschodnia Białołęka.
[/quote]

dzięki  :kwiatek: W Kamuflażu byłam (jest na moim osiedlu) i tak sobie mi się podobało, no i jedzenie takie sobie  😉

[quote author=baba_jaga link=topic=4154.msg1782533#msg1782533 date=1369236995]
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=4154.msg1775045#msg1775045 date=1368524041]
Zna ktoś dobrą restaurację na Białołęce? Potrzebuję zrobić chrzciny. Szukam przez google, ale idzie mi to jak krew z nosa  🙄 Pomoże ktoś?  :kwiatek:
[/quote]

Versilia Zaułek 1 (Zielona Bialoleka) www.versilia.pl
Rest. Vanilla (Bialoleka Nowodwory) https://www.facebook.com/RestauracjaVanilla[/quote]

dzięki  :kwiatek:
Gdzie w Warszawie mogłabym odbyć jakiś kurs/szkolenie jeśli chodzi o mechanikę samochodową?
potrzebuje namiarów na lekarza/przychodnie prywatnie który wypisze zwolnienie bez problemu pomoze mi ktos?  :kwiatek:
Dziewczyny, mam pytanie z czystej ciekawosci  🙂 Metro będą ciągnąć nad czy pod Wisłą?
Scottie   Cicha obserwatorka
31 maja 2013 09:46
Pod Wisłą.
Gniadata   my own true love
31 maja 2013 23:23
Znacie moze jakis fajny bar z bilardem, najlepiej po prawej stronie Wisły? 🙂
Nie wiem czy mogę tu w tym wątku jeśli nie to proszę mi napisać, ale czy nie zna ktoś może kogoś, kto chciałby wynająć jakąś małą kawalerkę w Warszawie?
Najchętniej okolice Ursynowa, Mokotowa czy coś w ten deseń, ale rozpatrzę każdą propozycję...
Bischa   TAFC Polska :)
07 czerwca 2013 16:18
Czy znacie jakieś miejsce, gdzie darmo sprawdzą mi aparat fotograficzny (lustrzankę)? Chciałabym tylko sprawdzić, czy tylko body mam do wymiany, czy obiektyw działa bez problemów. Mojej przyjaciółce sprawdzili darmo, ale ona z Będzina.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 czerwca 2013 21:04
csi foto- żytnia 15. Wycenę i sprawdzenie robią za darmo.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
08 czerwca 2013 10:21
Jakby ktos szukal nietypowego mieszkania w Warszawie do wynajecia, takiego... mocno nietypowego, to zajrzyjcie tutaj:

https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150351989213453&set=a.404927933452.196677.575418452&type=1&theater
Bischa   TAFC Polska :)
08 czerwca 2013 12:00
Zu, dzięki :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2013 17:39
szafirowa link nie działa 🙁 (wrzuciłam cały w pasek, i wyświetla mi stronę główną facebooka)
Bischa   TAFC Polska :)
08 czerwca 2013 17:40
U mnie zadziałało normalnie, całość wrzuciłam w pasek.
Warszawiaki, pomóżcie!
Szukam dobrego blacharza i lakiernika w rozsądnej cenie. Lewa strona Wisły.

Przez durnego bachora na rowerze który mi wyskoczył z ulicy miałam bliskie spotkanie z płotem i bok do wyklepania i polakierowania  👿
Dziewczyny - może któraś kojarzy czynną dzisiaj stację kontroli pojazdów?. Okazało się, że dzisiaj kończy się tacie przegląd, a zapomniał zrobić wcześniej... Warszawa i okolice (nawet trochę dalsze)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2013 10:07
Chyba wszystkie są czynne. Z tych otwartych na 100% to kojarzę tę: http://www.centrumserwisowe.waw.pl/ (nie chcieli mi tam podbić przeglądu bo urwałam lusterko  😁 )
Dzięki  :kwiatek:
Cześć. Czy ktoś z Warszawy ma ściółkę lnianą bądź trociny z drzew liściastych i mógłby odsprzedać jakieś 2-4 kg?
Koszmar, uderzaj raczej do wątku o stajniach warszawskich.
Kotlet, dzięki 🙂
Ja również  🏇
Chociaż przyznam - od jakiegoś czasu moje życie jest w Lorcinie, pod Nasielskiem.  😁
Witam Warszawę 🙂 proszę o pomoc . Pilnie poszukuję końskiego onkologa 🙁 na Podkarpaciu kogoś takiego nie uświadczy, dziewczyny z Lublina odesłały mnie do Was. Sprawa jest gorąca u mojej kobyłki wszystko wskazuje na zmiany nowotworowe 🙁 jednak chciałabym skonsultować to z kimś kto zajmuję się tym, "nasz " pan wet zrobił co mógł, ale sam przyznał, żeby szukać kogoś kto ma z tym większość styczność- to szukam. jeszcze zostały nam badania na boreliozę, ale raczej nie( w napięciu czekam na wyniki)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 czerwca 2013 18:21
mimibell przenieś się na dział koński, np do wątku o weterynarzach  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się