Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

nie wytrzymam , idę do lasu się poszwędać i je przetestowac  🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 maja 2013 15:43
pierwszy dzień po będzie najgorszy. Poczujesz mega zmęczenie  łydek i małe zakwasy na zadku  😁 później nogi i mięśnie się przyzwyczajają.
czyli działają  😀 
zakwasy jakoś przetrwam 😉
Wiadomo może, kiedy pojawi się coś końskiego w jakimkolwiek sklepie? 😀
linka po 5,99
piszę bo sama taką kupiłam w sklepie żeglarskim - nie powiem za ile
a tu za metr płacisz 0,8 zł
IMO - okazja a wpinacze trójkątne z tego są mega fajne
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 czerwca 2013 11:54
777- Zapomniałaś dodać, że w Lidlu. W ofercie mają też linkę, z której siatkę na siano robiłam (bardzo wytrzymałą zresztą, bo Charli zawsze szarpie, jak siano (lub sianokiszonkę) z niej wyciąga).
Dodam jeszcze że moje "wypinacze" to tylko ta linka - bez karabinków itp IMO są zbędne
Dementek mówisz ,że ta linka z lidla jest dobra w takim razie kupię  🤣. Byłam w poniedziałek i widziałam tak myślałam czy kupić ale  w końcu nie kupiłam. A siatki by się przydało jakeś porobić bo na padoku wszystkie już porwane  🙄

A propos Lidla chcę Wam polecić te buty http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-9B951E51-8AB27881/lidl_pl/hs.xsl/index_41141.htm  są super mega wygodne ja niestety musze trochę przystopować ze szpilkami bo plecy mi siadają a jakiś obcas dla mnie musi być  🙂 . Ślicznie wyglądają na nodze chyba kupie jeszcze z jedną parę. 
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
05 czerwca 2013 13:54
Dementek, z której linki plotłaś siatkę? Kupiłam żółtą murarską , ale wydaje mi się trochę cienka.
linka po 5,99
piszę bo sama taką kupiłam w sklepie żeglarskim - nie powiem za ile
a tu za metr płacisz 0,8 zł
IMO - okazja a wpinacze trójkątne z tego są mega fajne

Zahaczyłam dziś o jednego Lidla i były wszystkie linki z oferty oprócz tej jednej 👿 Chlip...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 czerwca 2013 19:29
Z takiej robiłam siatkę (nie wiązałam supełków, tylko przekładałam linki- zaraz pokażę rysunek). - Ja linkę kupowałam w Castoramie, miała ok. 10mm, może mniej, może więcej.

edit: Wstawiam rysunek ( nie wiem, czy ktoś to zrozumie, bo nie umiem ani tłumaczyć, ani rysować), jak plotłam, bo jak wiązałam supełki, to się rozwiązywały, a poza tym siatka była mikroskopijnych rozmiarów. Jak przeplatałam linkę, to wyszła większa.
1 paczka tej linki wystarcza na co? (pessoa, wypinacze...)
albo...ile ma metrów? 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 czerwca 2013 22:03
Nie wiem, ile ta linka ma metrów w opakowaniu. Z tej, co kupiłam w Castoramie wyszła siatka na ciuk? Może mniej? Nie pamiętam, na ile krótszych odcinków cięłam... Chyba na 10 po 2 metry, ale nie pamiętam.
[quote author=horse_art link=topic=485.msg1795402#msg1795402 date=1370465637]
1 paczka tej linki wystarcza na co? (pessoa, wypinacze...)
albo...ile ma metrów? 😉
[/quote]
horse_art, jeśli masz na myśli tą "żeglarską" białą w niebieskie ciapki, to mi wychodzi, że ma 7,5 m. skoro całość kosztuje 6 zł, a za metr wychodzi 80 gr... 😉
horse_art, jedna paczka czyli te 7,5 metra to nawet za dużo na wypinacze
na pessoa nie wiem ale mogę zmierzyć jak nie zapomnę
Od poniedziałku w Lidlu kompresy chłodzące i rozgrzewające http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_41459.htm Ciekawe jak będą wyglądać w realu ale w końskiej apteczce chyba się przydadzą  😀

Ja kupiłam tą żółtą chyba najcieńszą linkę i na siatkę jest jak dla mnie ok w porównaniu z tymi "firmowymi" które mam linki niewiele różnią się grubością.
Bernardeta mam te kompresy, używam na sobie. Są bardzo fajne. Wyglądają jak niebieska lub czerwona oranżada w woreczku  🤣 "Starsza młodzież" zapewne wie o co chodzi  😎
Bernardeta: ciężkie są te buty?
Fog właśnie nie są mega leciutkie  😀 najwygodniejsze koturny jakie miałam !
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 czerwca 2013 10:53
Ja mam takie koturny z zeszłego roku tylko z innymi paskami i też je wielbię, lekkie, wygodne i umiem w nich chodzić a ja jestem z tych co chodzą tylko w płaskich butach 😉
Szukałam ich w czwartek u siebie w Lidlu i już nie było 🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 czerwca 2013 22:52
Byłam dzisiaj w Biedronce i znowu rzucili softshelle. Tym razem za 34,99  😉
OO  😜 Lokalne promocje czy ogólnie?
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=485.msg1801542#msg1801542 date=1371073954]
Byłam dzisiaj w Biedronce i znowu rzucili softshelle. Tym razem za 34,99  😉
[/quote]

Ja ostatnio upolowałam fajny softshell KANGAROOS dla córy za 29zł  😎
O, w takim razie muszę koniecznie odwiedzić biedronkę... Kurtka softshellowa na pewno mi się przyda.  😎
w tej poprzedniej jestem mokra (rękawy, plecy, całość jeśli nie rozpięta), gdy jest tylko troszke cieplej niż zimno,  w 5 minut - tak samo jak w plaszczu p-deszczowym z folii.... jeśli ma się pod spodek kilka warstw oddychających - to troche lepiej...
Ja tak samo, do jazdy to ta kurtka nie bardzo się nadaje przez to. Raz tylko w niej jeździłam i też miałam mokre nawet rękawy...

A koturny z Lidla raz założyłam i mnie obtarły. I palce lecą do przodu. Żałuję, że je kupiłam. Może ktoś chętny? R. 39.
tereska, doszłam do wniosku, że wszystkie tak mają (mogą mieć),mam jeszcze 2 inne - kupione w sklepach (market i sportowy) za kilka krotność ceny biedronkowego i efekt sauny jest taki sam.... nawete takie luźniejsze....
do tego, jak się zgrzejesz (tzn "zaparujesz", bo b.ciepło w cale ci nie musi być, nawet w czasie stania, chodzenia) w "normalnej" bluzie, kurtce - to, szczególnie po rozpięciu w moment wysycha - to nie masz mokre wszystko pod spodem, skóre, tą kurtke i zaraz ci zimno i wilgotno. ZERO oddychania. nawet po rozpięciu dziadostwa bluzka czy coś co ma się pod spodem wyschnie moment (gdzie dostęp powietrza)- to nie.... nawet zdjęte, powieszone.... trzeba przewracać na lewą stronę i schnie mega długo...
fajne, wygodne, elastyczne ładne... ale użytkowo fatalne. więcej żadnego nie kupie.. jakiś głupi wynalazek.... żeby specjalistyczne ciuchy sportowe działały tak, że trzeba się mocno zastanawiać kiedy można założyć i co pod spód żeby sobie krzywdy nie zrobić? pfffyyy...
horse_art masz zatem wyjątkowo dziwne te softhelle
ja się w swoich nie pocę... schną błyskawicznie
Mam też tego z Biedronki i wiem, ze jakoś Biedronki za 30 zł nie dorówna jakości Helly Hansena za 500 zł - zatem nie porówuję raczej  😉
Ale jeśli przy wysiłku pod SoftShella nie założy się bielizny odprowadzającej wilgoć, to cały efekt SS diabli biorą
Córka ma tą poprzednią z Biedronki (szarą) i nie poci się w niej, efektu termosa nie zauważyłyśmy 😉 -  pod spodem zwykle cienki t-shirt (bawełniany). Ja mam markowego ale takiego jak "5 minut" cienkiego - myślałam, że nic mi to nie będzie dawać, a jednak i jak gorąco i jak zimno - spełnia swoją rolę, no i jakość zupełnie inna, ale coś za coś... Dużo pewnie zależy też od intensywności pocenia się (natura oszczędziła i nawet przy ogromnym wysiłku marnie się pocę). Nie używamy pod spód bielizny odprowadzającej wilgoć - uwielbiam bawełnę  😍.  Schną oba niesamowicie szybko - nawet jak na kajakach wpadł nam Biedronkowy do wody, to strzepnięcie, chwila rozwieszenia na wierzchu i suchutki po 10 min. Tak więc my zadowolone, i za taką cenę myślę, że warto sobie tak właśnie do stajni itd kupić i nie myśleć, że szkoda, że się pobrudzi czy zniszczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się