Końska rewia mody cz. VII (2013)

lizzy, super wygląda!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 lipca 2013 18:07
Magdzior, cegła + granat albo cegła+czekolada 🙂 jak chcesz coś zielonego to tą wesołą-trawiastą z granatem w lamówce 😉

dawno nic nie wrzucałam, ale dzisiaj akurat nadarzyła się okazja - podrzucam kasztana w ESie granatowym jakimś 🙂 lubie rudzielce w granatach  😍
wątek zamknięty
A ja mam kobyłkę w eskadronowej łezce green.
Chorowałam na ten czaprak odkąd wyszła ta kolekcja i ostatnio udało mi się go dorwać na equishopowej promocji i jestem przeszczęśliwa 😀 Uwielbiam zielony!!!

wątek zamknięty
sei, pięknie 😍
wątek zamknięty
lizzy, hahaha  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
sei, WOW! pięknie to wygląda  😍

Które zdjęcie wrzucić do szmato? Te pierwsze, czy drugie?

dopisek: Lizzy, czy to ten sam Caball, w którym ja mam fotkę? :P

Jeśli tak, to wiedz, że się na niego czaiłam!
wątek zamknięty
sei mega wyglada  😜 dawno mi sie tak czaprak nie spodobal  😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lipca 2013 09:54
Sei - super!
wątek zamknięty
sei, bosko wygląda!
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
07 lipca 2013 10:31
Magdzior a bo ja wiem 😀 Trzeba ivett pytać, ten pad to już chyba w trzeciej ręce jest  😁
harja  :kwiatek:
sei uwielbiam kasztany w granatach  😍 Pamiętam, że zanim kupiłam Segana, to w planach miałam właśnie kasztana, skończyło się na tym że mam Seginiusza i 6 granatów w pace 😀
huzarova dokładnie ten sam  🤣 Ale chyba będziemy się go pozbywać, bo na wszechstronnym prawie wgl nie jeździmy 🙂
wątek zamknięty
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jakie owijki pasują do pomarańczy Caball? Może ceglaste BR'y , Jarpol albo Eskadrony?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2013 12:52
huzarova, bardzo ładnie w Lightblue 🙂

lizzy, fajnie 🙂

sei, szał! Przepięknie 🙂
wątek zamknięty
sei, fantastycznie, bardzo trafia w mój gust 🙂 I koń jaki fajny!
wątek zamknięty
Odkopałam zdjęcia z szmatkami 😀 Lece od najstarszych, wybaczcie dosiad lub jego brak na części, wiecie, te początki jeździeckie  😁

Ja i Wolf Panter w eskadron brillant z aqua/brown/white 2008 i błękitnych ochraniaczach tattini, propo, jak ktoś gdzieś widział go do kupienia, to biorę w ciemno  👀



Mój Albatros i fair-play opal i owijkach do kompletu (pierwsza własna szmatka 😀)


Alut w czekoladowym schockemohle, nieśmiertelny komplet, do którego zdobyłam i uszka ostatnio, całość czeka na fotografa 🙂




Alut w nici cobalt+owijki z lidla, rok różnicy miedzy zdjęciami (na obfocenie czeka derka od kompletu)



Alut w derce eskadrona jersey z kolekcji aqua/mint/teak


edit: zastanawiam się nad nową szmatką, problemem pozostaje kolor, co byście poradziły na pana Aluta ? Kusi mnie kolejny fiolecik, bo stary fair-play ma już nieco dość życia. Czerwienie odpadają, bo potem się gryzę z mamą o czapraki-a ma czerwień z ostatniej kolekcji eskadrona, jest boska  😍
wątek zamknięty
jakie nauszniki pasowałyby do białego brillanta (royal/navy 2011) z granatową lamówką?
całe granatowe czy może lepiej rozglądać się za białymi z jakimś granatowym sznureczkiem?  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 lipca 2013 17:11
dzięki dziewczyny  :kwiatek: fajnie, że się podoba, ja sama jestem zakochana. tak długo ten czaprak za mną chodził  💘
quanta, podwójne dziękuję - za konia 😉

keirashara , w kobalcie super 🙂

mam jeszcze takiego grubego (no właśnie, kiedy onz nowu tak utył?  :zemdlal🙂 + ochraniacze horze memphis. nie da się jednak ukryć, że despo jest słabym modelem  🙄
wątek zamknięty
huzarova bardzo ładnie Aramisowi w lightblue. 🙂
sei pięknie wygląda ten es na twoich kasztanach, ale masz racje, młody jest lepszym modelem.  😁
keirashara bardzo mi się podoba twój koń w brillancie brown.  😉

to ja dorzucę dzisiejszą Szronkę w komplecie es hot pink.  😜

wątek zamknięty
sei genialnie  😜
najlepszy kolor dla rudzielców!
wątek zamknięty
sei, pięknie!

Minosia, hot pink wg mnie wygląda super na ciemnych koniach, jest pink power 😉

keirashara, szmaty szmatami, ale kasztana znałam za dzieciaka (chyba że zbieżność imion i maści 😉)

Mój w hv polo navy:





wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lipca 2013 22:12
Caball  😍 😍 😍



przyjemniejsze dla  oka : [url=https://lh6.googleusercontent.com/-wnYbOc2Qstk/UdnXq0B688I/AAAAAAAAPWo/U54DcOfY7to/w989-h655-no/super+sesje+Szklary+G%25C3%25B3rne+1569-2.jpg]klik[/url]
wątek zamknięty
juliadna co to za kolor? Wygląda obłędnie  💘
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
07 lipca 2013 22:32
juliadna obłęd! 😜 Czy Wy macie jakieś kiepskie kolory? 😀
anai bardzo ładnie. 🙂
sei ooo, kolejny kolor, który podoba mi się na rudych. Na Twoim prezentuje się świetnie!
Minosia jak cukierkowo, fajnie! 😀
wątek zamknięty
Minosa - Boski ES 😀 A rudzielec mój tylko w sercu niestety - uczyłam się na nim jeździć i zajmowałam się nim, jak stacjonował w Ochli.

sei - dzięki  :kwiatek: też go strasznie lubię

anai - to ogier p. Kodzia, myślę, że imię i ciapki ma na tyle oryginalne, że trudno o drugiego 😉 Znam go jakoś od 2006 roku, ale od prawie 3 lat nie widziałam jednak na żywo przez pewne komplikacje  🤔

juliadna - ładnemu we wszystkim ładnie 😀 Twój to chyba urodzony model.
wątek zamknięty
juliadna Piękny! Już się nie mogę doczekać aż mój pad przyjdzie🙂 A mogłabyś zrobić fotkę tego ecru z anką off white jeśli masz taką możliwość?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mam cottona grey z kolekcji navy-green (szary z zieloną lamówką). Czy gdzieś jeszcze dostanę do niego owijki? A może te z najnowszej kolekcji mocno nie różnią się odcieniem?  🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2013 13:25
Szukasz jasno szarych? W Okserze są tylko poniaki.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lipca 2013 13:39
dziewczyny jak sprawa z krysiex bo pisala ze wraca, chce u niej cos zamowic i nigdzie  😕mi nie odpowiada
wątek zamknięty
Ja dostałam 3 zdjęcia komórkowe 2 lipca z dopiskiem ze wieczorem albo następnego dnia dostanę normalne oraz zdjęcia drugiego padu, i od tego czasu kontakt zamarł.
Napisała z 2 maile bo doczekać się nie mogłam i też zero odpowiedzi...
wątek zamknięty
najlepiej pisz do krysiex na maila... Ja pisałam z nią ostatnio. Mówiła że mój czaprak będzie gotowy w najbliższy weekend, no więc czekam weekendu. Zobaczymy co dalej 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lipca 2013 15:53
Przykro pisać, ale mi pisała 2 tygodnie temu że w przyszłym tygodniu moje czapraki będą gotowe - i niestety dalej cisza, ani zdjęć, ani kontaktu. Dzwoniłam i pisałam smsy, ale niestety też bez odpowiedzi. 12 lipca miną 3 miesiące od złożenia zamówienia.
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
08 lipca 2013 17:21
My tak skromnie z kompletem anky thyme 🙂 Dac do szmato?

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.