poznajmy się

No proszę... jednak małą grupkę metali tutaj mamy a w wątek "teraz słucham" zdecydowanie rapowo-hip-hopowo zdominowany!
Ujawniajcie się muzycznie... 😉

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 lutego 2009 21:47
Ja nie jestem zdeklarowanym punkiem ani metalem, ale moje serducho zdecydowanie wyrywa się w tym kierunku 😉
rapowo-hip-hopowo  🤣  jedyne oderwanie moje to jest Metallica  🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 lutego 2009 22:00
Hehe, nie ma jak skrajności :P
martynkakoniki, ale czegoś poza Unforgiven tez słuchasz? 😉
Ramires - hip hop to subkultura, rap = muzyka. ; )
Ja teraz na wskroś przesiąknięta rapem, ale kiedyś uwielbiałam np. Sex Pistols. Także w sumie ni to, ni sio  😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 marca 2009 13:16
Witajcie 🙂
Mam na imię Nikola (choć pełne imię brzmi Nikoletta) i w sierpniu będę miała 17 lat. Jeżdżę od 5 lat. Zamiłowanie do jeździectwa mam chyba w genach, bo moja mama będąc w moim wieku też jeździła, ale gdy ja przyszłam na świat, przestała. Mam dwa wałachy, Likier hc i Belfast hc/młp, z którymi jestem już niecałe 4 lata.
Jestem miłośniczką skoków i crossu, ale ujeżdżeniem też nie pogardzę 😁
Mam za sobą 2 sezony startów w ścieżkach huculskich z Likierem i innymi hucułami, oraz 1 sezon startów w zawodach regionalnych w skokach, ujeżdżeniu i WKKW.
Uwielbiam dobre filmy (najlepiej z Hugh Jackmanem i Cate Blanchett) i muzykę (czasami tzw. "klasykę" 😉).
Moją drugą pasją po koniach jest fotografia, którą zajmuję się od paru lat, a od roku już z profesjonalnym sprzętem 🙂
Hej mam na imie Alicja i jeżdze konno 13 lat. Kiedys kochałam skoki ale obecnie moja jedyną miłością jest Wysza Szkoła Jazdy🙂oraz konie Fryzyjskie i Andaluzy.oraz mój mały kochany kucyk falabelka Fokke Wsj trenuje od niecałego roku ale za to w marcu nasza grupa ma pierwszy pokaz na Torwarze.poki co ucze sie jeszcze w tehnikum hodowli koni.
... i obiecuję od następnego razu używać przycisku "Sprawdź ortografię" przed wysłaniem wiadomości 😉

:kwiatek: witaj 🙂 niezły staż! i powodzenia na Torwarze!

martynkakoniki, ale czegoś poza Unforgiven tez słuchasz? 😉

zależy co wpadnie w ucho, mój tata słucha Metallici ma ich wszystkie płyty  😁
Dzieki 😀
wogóle to zuważyłam że mało tu płuci przećwnej 😀
Scottie   Cicha obserwatorka
03 marca 2009 18:45
terz to zauwaszylam 😀
Hej mam na imie Alicja i jeżdze konno 13 lat. Kiedys kochałam skoki ale obecnie moja jedyną miłością jest Wysza Szkoła Jazdy🙂oraz konie Fryzyjskie i Andaluzy.oraz mój mały kochany kucyk falabelka Fokke Wsj trenuje od niecałego roku ale za to w marcu nasza grupa ma pierwszy pokaz na Torwarze.poki co ucze sie jeszcze w tehnikum hodowli koni.


A czy jest szansa zobaczyć gdzieś zdjęcia tej Twojej falabelki? 😉
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
04 marca 2009 19:37
delhi pozwolisz że się podłącze pod pytanie 😉
i sorry za  🚫
moji chłopcy Filu  <falabelka> oraz Ricardo<fryz>
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 marca 2009 12:52
Uu u mnie głównie AC/DC, Acid Drikers, Coma i Myslovitz 😀

Jakaś duża ta falabelka 😉
Zaspa czy ten Ricardo nie stał przypadkiem w Borkach?
małay jest sprowadzony aż z holandi🙂
a to jak sie razem bawimy i nie tylko
zaspa89 oby dwa cudowne !!  😜
ale mały jest boski, aż nie moge wzroku od niego oderwać  😅  🤣
hejka

mam na imię Agnieszka i mam 25 lat. Skończyłam studia na Akademii Medycznej na kierunku Farmacja. Moja przygoda z końmi zaczęła się ok 6 lat temu, kiedy to moja koleżanka zabrała mnie na kulig taki z prawdziwego zdarzenia ;-) konie, sanie, pochodnie ...mmm i tak się zaczęło. Aktualnie jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego konia ;-)) he he
Pozdrawiam ciepło wszystkich koniarzy ;-))

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 marca 2009 12:58
Witam wszystkich serdecznie 😉 Mam na imię Justyna, w tym roku kończę 16 lat. Oczywiście kocham konie 😀 Mam swojego małopolskiego wałaszka o imieniu Eter. W maju skończy 4 latka. Idziemy bardziej w kierunku skoków 😉 Oboje uwielbiamy szalone galopy i skoki przez przeszkody 😀 Eter nie ma żadnego wybitnego rodowodu, ale skacze bardzo ładnie, świetnie się składa podobno ^^ Ostatnio zaczęliśmy jeździć na cordeo. Ja lubię śpiewać, chociaż nei wchodzi mito zbytnio 😉 To samo z rysowanie i fotografią 👀 Jakis wybitnie ulubionych zespołów nie mam, ale lubię pop. Książki to mój żywioł 😀 Jeśli jakaś mnie zaciekawi, to ją pożeram normalnie 🍴 🤣 Jestem głęboko wierzącą katoliczką, ale dużo przeklinam 😀iabeł: Zdjecia może dam... mam nadzieję że monitor nie pęknie :P
To ja:

To Eterek:

A to my razem 😉 :
Heh siedzę na tym forum już jakiś czas i nigdy nie wapdłam na to by zajrzeć tutaj... (tutaj to ogólnie tematy nie związane z końmi  :icon_redface🙂

Na imię mam Karolina, lat 19. W tym roku szykuje mi się maturka (a każdy wie, że matura to bzdura), którą ani trochę sie nie przejmuję. Takie jest moje podejście do świata: nie przejmuj sie niczym, bedzie Ci w życiu łatwiej. Uczęszczam do I LO w Nysie. Po maturze być może zootechnika we Wro. Jeszcze nie wiem...

Ludzie często mówią, że jestem wredna. Wiem to i bez ich gadania. Wiem też, że jestem egocentryczna i egoistyczna i czuję się z tym świetnie.
Leniwa do granic możliwości i uparta.
Jeśli chodzi o sprawy religijne (widzę, że nie którzy o tym piszą), nie kryję swojego lekceważącego podejscia do spraw religii i Boga. Kościół jako instytucja to dla mne zupełne nieporozumienie.
Jestem raczej aspołeczna, jeśli gdzieś iść to tylko z bliskimi znajomymi... nie ma osoby, która uważam za swojego przyjaciela, ponieważ przjaciel to pojęcie względne.
Lubię polską literaturę fantasy, anime, filmy, muzykę...
Ponadto przepadam za dobra herbatą, kawą i czekolada marcepanową.
Ostatnio zainteresowałam się terrarystyką i nabyłam jaszczura (agamkę)
Mam arachnofobię i lęk wysokości.
Ponadto nie lubię murzynów.

Jeśli chodzi o konie to zaczęłam 'jeździć' w wieku lat 7. W przeciągu 10 lat zmieniłam stajnię 6 razy. Pierwszego konia dorobiłam się 2 lata temu. Jednak nie byliśmy ze soba zbyt długo (bodajże pół roku). Drugiego kupiłam zaraz po rozstaniu z poprzednim. Jesteśmy razem do dziś i jest nam razem dobrze. Po roku nie robienia zupełnie niczego poza klepaniem dupy, zmieniliśmy stajnię i od wiosny zaczynamy robotę. Co z tego wyjdzie? A któż to wie...?

Tyle :bum:

edit: literówki
tyskakonik przesłodki siwens 😍
To i ja może się przedstawię.

Re-voltę a wcześniej voltę czytam długi czas ale dotąd mało się wypowiadałam.

Martyna
Skończone 18 lat (rocznikowo 19).
Jestem tegoroczną maturzystką w poznańskim LO planującą nierealnie studiować weterynarię 🙂
Jestem szczera bo bólu (jak twierdzą moi znajomi), dosyć spokojna, punktualna, nie bardzo optymistyczna i leniwa niestety 😉.


A jeździecko o mnie to jeżdżę od ponad 4 lat - dopiero. Na razie wożę się w rekreacji a mój dorobek jeździecki jest nikły (brązowa odznaka, 2 razy regionalki i kilka towarzyskich zawodów w skokach). Oczywiście marzę o własnym koniu - na razie pozostanie to w sferze marzeń niestety 🤔


Posiadam psa - szalonego terriera  😀


To tyle o mnie🙂
martyna jakie LO i gdzie jezdzisz? 👀
V LO w Poznaniu i aktualnie jeżdżę w Swarzędzu
Ups... ja też nic nie pisałam o sobie 😀
Ale nie lubie tego robić. Pyskata właścicielka łaciatego konia to cała ja :P
Lubię wiedzieć dużo,  kiedyś wstydziłam się pytać, a dziś robię to bez przerwy, nawet o zbędne szczegóły 😉
Kto pyta nie błądzi !
To może coś i o mnie  🙄
Karolina, lat 18, tegoroczna maturzystka.
Często chamska, pyskata - to zalezy w jakim stopniu kto mnie denerwuje  😁. Dla znajomych staram się być milsza, choć nie zawsze wychodzi  🤬
Cięzko zawierać mi nowe przyjaźnie, dlatego mam tylko jedną, kochaną przyjaciółkę. 'Razem' już 12 lat  😅
Kocham czarny humor.
Uwielbiam jazdę samochodem (jako kierowca, choć prawka nie mam  :hihi🙂 i na motorach. Zaczynałam od motorynki  😜 póki co zakończyłam przygodę na Jawce 50 przerobionej na crossa  😜
Książki uwielbiam czytać (a to akurat po mamie, która pracowała w ksiągarni - którą zresztą miałam 'pod domem'  👀, więc co chciałam to brałam i czytałam). Teraz niestety czasu brak, więc i książek nie mam kiedy czytać.
Muzyka. Z tą to u mnie dziwnie jest  😁. Bo kocham rock, grunge, kończąc na pop'ie ( i tutaj należy wymienić nazwisko niejakiego pana Michaela Jacksona - bo o nim - pisząc pop - mówię; tylko jego muzykę jestem w stanie słuchać niezależnie od nastroju -  no dobra jest jeszcze David Bowie, ale to juz inna para kaloszy  :hihi🙂.
Miłość do koni odziedziczona po dziadku, który przed wojną pracował w SO (niestety nie pamiętam którym  :icon_redface🙂, później pracował (redagował? też nie pamietam - dziadek zmarł jak miałam rok, więc słyszałam o Nim tylko z opowieści babci i cioci  :icon_redface🙂 w Koniu Polskim. Właścicielka czterokopytnego od czerwca 2006. Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie konia widzę bardzo rzadko, ostatnio go widziałam prawie rok temu  😤. Konia nie zamierzam sprzedać (jakby kto się pytał i miał wątpliwości), bo jest u moich znajomych i ma zapewnione bardzo dobre warunki. Konia mam do kochania, nie tylko do jeżdżenia  😉
Oprócz koniska mam w domu 9 psiaków  🤔wirek:. Ale mieszkam w bliźniaku, więc mogę zapewnić im przestrzeń.

Kocham przyrodę, środowisko naturalne, więc dla mnie życie w Warszawie jest istną katorgą. Po studiach zamierzam wyprowadzić się na wieś.

Uff, to chyba koniec. Więcej nie będę pisać, bo i tak już za dużo będzie o mnie w necie  😁
(...)
Często chamska, pyskata - to zależy w jakim stopniu kto mnie denerwuje  😁. Dla znajomych staram się być milsza, choć nie zawsze wychodzi  🤬


No to ja podobnie  😁 😁 . Widocznie Karoliny tak mają xd  :winko: twoje zdrowie 😀
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się