Torwar 2009

dlaczego ja nie widze cen biletów ? :P
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 lutego 2009 17:03
oficjalna strona zawodów http://worldcup.equisport.pl/

Program Zawodów

Międzynarodowych Zawodów w Skokach Przez Przeszkody CSI*** - W i w Ujeżdżeniu CDI*** - W, Puchar Świata - Finał Ligi Europy Centralnej, Warszawa, Torwar 20-22 marca 2009

Piątek 20 marca 2009

wstęp wolny

9.00 Ujeżdżenie, konkurs nr 1 Grand Prix
12. 00 Pokazy jeździeckie
13.00 Skoki, konkurs nr 1 Mała Runda

część biletowana – kup bilet

17.00 Skoki, konkurs nr 2 Duża Runda
19.30 Magiczny Świat Koni - Widowisko

Sobota 21 marca 2009 – kup bilet

8.00 Skoki, konkurs nr 3 Mała Runda
11.30 Ujeżdżenie, konkurs nr 2 Grand Prix FREE STYLE
13.00 Pokazy jeździeckie
13.30 Ujeżdżenie, konkurs nr 2 Grand Prix FREE STYLE – Finał
15.00 Konkurs Gwiazd
16.20 Skoki, konkurs nr 4 Duża Runda,
19.10 Gala jeździecka

Niedziela 22 marca 2009 – kup bilet

8.00 Skoki, konkurs nr 5 Finał Małej Rundy
11.30 Konkurs powożenia - szalone bryczki cz.1
12.00 Pokazy jeździeckie
12.30 Konkurs powożenia - szalone bryczki cz.2
13.00 Pokazy jeździeckie
15.00 Skoki, konkurs nr 6 Grand Prix - FEI World Cup Finał

Ceremonia Zakończenia

Przedstawiony program może ulegać zmianom.

Bilety beda w sprzedazy od 23 lutego
ciska chyba jeszcze nie są podane:P
to by wiele tłumaczyło :P
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
19 lutego 2009 18:05
patrząc na program zaczynam się cieszyć, że nie startuje 😁
program artystyczny wygląda nawet interesująco. oczywiście poza nieśmiertelnym konkursem "gwiazd" 🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 lutego 2009 21:15
ale jest tylko jeden konkurs 'gwiazd', cale szczescie ze nie trzeba bedzie ich ogladac podczas kazdej przerwy.
ja jeszcze tylko mam nadzieje, ze zmienia dziewczyne mowiaca po angielsku
ale jest tylko jeden konkurs 'gwiazd', cale szczescie ze nie trzeba bedzie ich ogladac podczas kazdej przerwy.
ja jeszcze tylko mam nadzieje, ze zmienia dziewczyne mowiaca po angielsku


i blagam niech zakaża wchodzenia na torwar pewnej rudej pani!!!
albo jak juz wejdzie to niech sie nie odzywa  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 lutego 2009 21:40
😂 to moja 'idolka'
ale zauważcie, ze TVP2 nie jest w tym roku sponsorem medialnym, wiec moze jej nie byc, chyba ze przyjdzie jako vip po prostu ogladac zawody 😉

alez jestem ciekawa jak w tym roku bedzie wygladac Torwar. rok temu mialam mase mieszanych uczyc, glownie mialam sporo zarzutow co do samej organizacji. ciekawe czy nowy 'konski' organizator = nowy, wyzszy standard
Bischa   TAFC Polska :)
19 lutego 2009 21:42
A do tego mało sympatyczna ( pamiętam z wolontariatu 2007 )  😎

Pozdrawiam 🙂
Nie wiecie jakie są ceny biletów na sobotę?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
20 lutego 2009 09:43
ale ubogo z patronami w tym roku...
jakbym się pojawiła to chyba tylko w sobotę... ciekawe czy mi w tym cena nie przeszkodzi.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 lutego 2009 17:09
Informacja ze strony Volty:
W dniach 20-22 marca na warszawskim Torwarze odbędą się międzynarodowe zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu w randze Pucharu Świata FEI (Federation Equestre Internationale – Międzynarodowa Federacja Jeździecka). Stolica Polski będzie gospodarzem Finału Ligi Europy Centralnej, dającego ostatnią szansę zakwalifikowania się do tzw. wielkiego finału, czyli mityngu w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Sportów Konnych EQUISPORT. W zawodach wezmą udział czołowi polscy zawodnicy oraz najwyżej sklasyfikowani jeźdźcy z Europy Środkowej - Impreza stanowi nie tylko najwyższej klasy wydarzenie sportowe. – mówi Kazimierz Waga, Prezes Stowarzyszenia EQUISPORT. – Dla miłośników jeździectwa przygotowaliśmy również bogaty program towarzyszący – liczne pokazy i inscenizacje z udziałem koni. Atrakcjami będą między innymi „Targ jemeński” – inscenizacja pokazująca piękno arabskich koni, pokazy kaskaderskie „Koń i ogień”, kadryl koni iberyjskich autorstwa Karoliny Wajdy oraz pokaz umiejętności jeździeckich dzieci – od wieku przedszkolnego do poziomu mistrzostwa sportowego. Będzie można również podziwiać umiejętności policji z wykorzystaniem psów, motocykli i oczywiście koni. Nadchodzące trzydniowe wydarzenie na Torwarze z pewnością dostarczy wspaniałej rozrywki i świetnej zabawy nie tylko miłośnikom sportów konnych – zaprasza Prezes Waga. Bilety w cenie od 20 do 60 złotych będzie można nabyć od 23 lutego w systemie sprzedaży Ticketpro oraz w sieci salonów EMPIK. Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do 28 lutego.
wasia   Goniąc marzenia!
20 lutego 2009 17:28
O. Ja prawdopodobnie wpadnę w piątek na pierwszą część  😉
A z patronami rzeczywiście ubogo...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 lutego 2009 17:31
Ja obowiązkowo w weekend, a w piątek na pierwszej części będę  🙂
I ceny nawet przyjazne  😉 Tylko ciekawe czy jak będzie podział na sektory, to czy będą tego pilnować  👀  🙄
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
20 lutego 2009 17:54
20-60zł? a w zeszlym roku nie było przypadkiem drożej?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 lutego 2009 17:57
Diakon'ka było  😉
w zeszłym roku (o ile dobrze pamiętam) jeden bilet kosztował max 50zł (za 1 część)  🙄
ooo, całkiem przyjemne te ceny 🙂
Mi sie najbardziej podobało jak były karnety bo to było wygodne  😉
w warszawskich empikach w ogole nie wiedza ze maja miec bilety na torwar, na ticketpro tez jeszcze nic nie ma. juz mi sie organizacja podoba........ 👿
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 lutego 2009 10:18
zen wdech wydech  :jogin:
poczekaj do wiczora, najpozniej do jutra.
juz drugi raz dzisiaj sie utwierdzam ze mam jakies inne podejscie do swiata 🤔wirek: 😵

wolalabym info, ze bilety beda niewiadomokiedy i niewiadomopoco 🥂
A wiecie może czy sa stoiska ze sprzętem jeździeckim? Jak są to jakich firm najczęściej i czy mozna zrobic jakies większe zakupy w przyzwoitych cenach?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
23 lutego 2009 16:53
Dużo ich nie ma. Zazwyczaj był Inter Api, Horse Team, Pavo, Stajnia i jeszcze kilka jakiś innych..
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 lutego 2009 16:54
miloska napisz to zdanie od nowa, dodaj interpunkcje. ledwo można zrozumieć o co Ci chodzi  😲
stoisk z tego co pamiętam było nie więcej niż 10. sklepy jakie były to, miedzy innymi, inter api, stajnia.
oczywiście, ze można coś kupić, a 'wielkość' zakupów zależy tylko od tego ile będziesz miała w portfelu
Ską taka rozbieżnośc w cenie biletu?
jedne pewnie ze znizka (student, uczen), drugie bez znizki i byc moze bedzie tak, ze wtedy kiedy sa mniej widowiskowe konkursy- to bedzie taniej- a tam gdzie finaly szmery bajery- to drozej?
ale to tylko domysly, bo oczywiscie biletow nadal nie mozna nigdzie kupic.
Wy się dziwicie skąd rozbieżności w cenie, skoro jest to:
Puchar Świata w skokach i ujeżdzaniu w Warszawie

Za ujeżdżAnie of course trzeba zapłacić więcej 🙄 😁

Ze strony http://worldcup.equisport.pl/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się