Torwar 2009

Narazie znalazłam tylko tyle, że zawody są w dniach 20-22 marca. Żadnego programu, cen ani nic jeszcze nie wytropiłam.
Ja bardzo chciałabym się pojawić. Są takie widoki, ale dużo zależy od ceny, nie chcę wywalić kilku stów na bilety na torwar. Ale miło by było spotkać voltowe towarzycho 😉
Bischa   TAFC Polska :)
21 stycznia 2009 18:00
Mnie się niestety Torwar znów pokrywa ze zjazdem i znów zjazd odpuszczam  😁 Raz jak nie przyjdę , uczelnia tak jak i rok temu się nie zawaliła tak i w tym się nie zawali  😁 Czekam oczywiście na powtórkę z sobotniego półfinału z ubiegłego roku , kiedy Siwy wygrał  😀

Pozdrawiam 🙂
niestety, nie wrócę jesze do domu. a tak mi się ten torwar marzył nooo  🙄
wkurzający jest brak jakichkolwiek informacji. Come on, to w sumie już tylko 2 miesiące, a nic nie wiadomo ani o biletach ani o cenach ani o programie... dziwnie tak.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 stycznia 2009 00:34
ale zawsze takie informacje pojawialy sie dopiero w lutym. o ile pamietam to w styczniu bylo cicho o tych zawodach
Ja pewnie też się zjawię, choć na chwilkę bo 3 dni napewno tam nie spędzę 😉
Ale tak sobie myślę, że z roku na rok coraz mniej się tymi zawodami "podniecam". Jakoś mnie to przestało bawić czy co...sama nie wiem.
Ale pewnie przyjdę na jeden dzień, o ile bilety nie będą drogie.
kujka   new better life mode: on
22 stycznia 2009 15:20
Muffinka, kazdy sie coraz mniej podnieca bo impreza jest coraz slabsza.
coraz mniej ciekawe konkursy, coraz dluzsze przerwy i glupsze "przerywniki". coraz drozsze bilety. co rok chca od nas wiekszej kasy, za to sami nic nie ulepszaja... ja w zeszlym roku (poza darmowym 1 dniem) zbojkotowalam torwar i bardzo mi z tym dobrze.
Anaa, w tej chwili niewiele wiedzą sami organizatorzy, jak również osoby, które będą pracować przy formalnościach związanych np. z sędziowaniem. Póki co wiadomo tyle, że impreza się odbędzie  🤣

A co do formy to zgadzam się, ubiegłoroczne zawody osiągnęły dno. Byłam tylko na dwa popołudnia, nie mam czasu, żeby kwitnąć na korytarzach podczas przerw...
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
23 stycznia 2009 07:15
Rewir ja to samo- wszystko zależy od ceny, ale mam nadzieję, że się uda. Wiem, że będzie pokaz wyższej szkoły jazdy Cabriola, która jako pierwsza w Polsce nauczyła swojego konia robić kapriole.
Scottie   Cicha obserwatorka
23 stycznia 2009 08:46
Ja też się pojawię, ale jeszcze nie wiem, czy będę we wszystkie dni 🙂 a chocby po to, zeby spotkac niektorych voltowiczow 😉
super 🙂 no to trzeba będzie się z pracy ewakuować :P
ja bede wcale na pewno albo na bank ale jeszcze nie wiem chociaz wiem kiedy bede albo ze nie bede a jak bede to w jeden wszystkie dni....
[b]zen[b]
boski post 🙂
skupić sie trzeba żeby zrozumieć
Ja się pewnie pojawię, o ile cena biletu nie zwali mnie z nóg. 1 dzień, nie więcej. Liczę na jakąś voltową ekipę 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
23 stycznia 2009 20:59
a ja się zastanawiam jak to będzie wyglądało od strony nagłośnienia i rozreklamowania imprezy, kiedy nie ma dużego, atrakcyjnego dla mediów organizatora (Sygnity& Toyota).  bo przeciez dzieki nim było ogromne wsparcie w masowych mediach. przychodzili ludzie niekoniecznie blisko związani z jeździectwem, np. rodziny z dziećmi, bo zobaczyły reklamę lub zapowiedź w Gazecie Wyborczej i chciały obejrzeć wysoko skaczące konie, ale też pokazy agility, kaskaderów, celebrities.

ciekawa jestem, czy nowy organizator ma taką siłę przebicia i pieniądze na reklamę, że zapewni imprezie dobre wsparcie w mediach. może o imprezie wiedzieć będą tylko osoby zainteresowane tematem i przyjdzie np. o 30% mniej ludzi? przestanie to być impreza masowa? może zostanie zmieniona formuła i będą same zawody bez dodatkowych atrakcji?

plusem tak dużego i bogatego organizatora jest to, że chwali się tym, że jest taki fajny, bo wspiera tak piękny sport jak jeździectwo, robi to w mediach masowych co przekłada się na wzrost zainteresowania tym sportem.
minusem - nudnawe przerywniki, kiepska organizacja, pop-kulturalny charakter imprezy. no i puste sektory VIP, zapełnione tylko na Grand Prix, ale i tak w niewielkim stopniu - bo te VIPy wolały szwedzki stół i drinki na korytarzu  😉

anyway - napewno nie będzie tyle product placementu i gwiazd "jeżdżących konno od małego" nie potrafiących zapanować nad koniem czy wręcz prowadzonych przez kogoś.
Scottie   Cicha obserwatorka
24 stycznia 2009 07:36
ooo, przypomnialas mi Agility 😀  😅 moze moja kolezanka wroci do Fortu, bede miala komu kibicowac, czyli pojawie sie pewnie sobota-niedziela na bank.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 stycznia 2009 08:12
zen "ju mejd maj dej"  😍

Scottie to w końcu bede mogla zobaczyc Twojego pubica, bo sie babo wredna nie chcesz podzielic zdjeciami na forum  🤦
Scottie   Cicha obserwatorka
24 stycznia 2009 08:20
Edytka pochwale sie, pod warunkiem, ze go wczesniej nie wyciagne (strasznie mnie wkurza). A zdjec nie wstawiam, bo ich nie mam... nie wygląda tak ładnie jak cleavage, nie ma sie czym chwalic 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 stycznia 2009 16:22
wyslalam maila do equisportu zeby dowiedziec sie czegos wiecej. pod koniec przyszlego tygodnia wszystkie informacje beda dostepne na stronie www.sielanka.pl 😉



Kto w tym roku jest sponsorem Torwaru  - nadal Toyota i Sygnity?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 stycznia 2009 18:07
a tak ciezko przeczytac kilka postwo wyzej?  🙄
... z organizatorem, czyli w tym przypadku Stowarzyszeniem na Rzecz Promocji Sportów Konnych EQUISPORT
... kiedy nie ma dużego, atrakcyjnego dla mediów organizatora (Sygnity& Toyota)

edytka, wdech-wydech 😁
jeszcze nie raz padnie tutaj miliard idiotycznych pytan na ktore odpowiedzi juz sie znajduja, jeszcze kilkadziesiat osob sie wpisze ze bedzie albo i nie albo w polowie albo w jednej trzeciej osobowosci albo jedna noga a druga nie albo jednym posladkiem a drugim moze tez ale jak tylko ceny beda w granicach rozsadku bo jak nie beda to drugi posladek zostanie definitywnie w domu chyba ze no nie wiem ze bedzie kupa znajomych to sie wtedy zastanowie albo 🍴

stad nie trawie tego watku juz drugi rok- w sensie zakladania go na konskim na 3 miesiace przed startem zawodow, bo tworzy sie tysiac stron wpisow i nikomu sie nie chce szukac konkretow wsrod 10 stron watku gdzie wlasnie wpisuja sie ludziki ze beda albo i nie. jakby kogokolwiek to w sumie obchodzilo 😎

:nunchaku:
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 lutego 2009 20:39
http://dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=738&Itemid=50
CDI-W Warsaw Schedule
wtorek, 17 luty 2009
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z propozycjami rozgrywanych, podczas tradycyjnej imprezy, na warszawskim Torwarze zawodów CDI-W, Finał Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, które odbędą się w dniach 20.- 21. marca. Prawdopodobnie zobaczymy 3 polskich zawodników.
zobacz szczegółowe propozycje


wstępny grafik:
Pierwszy dzień (20.03.2009, piatek) - Konkurs Nr 1 - FEI Grand Prix, kwalifikacyjny, planowane rozpoczęcie o godz. 8😲0
Drugi dzień (21.03.2009) - Konkurs Nr 2 - FEI Grand Prix Freestyle, startuje pierwszych 15 zawodników konkursu nr 1, planowane rozpoczęcie o godz. 15😲0

przepisane z linku powyzej - tam tez wszelkie szczegóły 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2009 20:50
ta informcja juz od jakiegos czasu wisi na stronie sielanki 😉
dalej tylko nie ma informacji o biletach. dziwne, bo rok temu biletu kupilam juz na poczatku lutego...

zen swoim postem chyba wybitnie zniechecilas wszystkich do zadawania pytan i wysylania wiadomosci 'bede, nie bede, moze, w 10%, 50%, 90%, itd'  😁

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
18 lutego 2009 20:56
a jak to ma wyglądać z wolontariatem?

pytam z ciekawości bo kiedyś chciałam się w to bawić, a nigdy nie znalazłam informacji co? kto? gdzie? kiedy?  🙄. w tym roku pojawię się jako zawodnik nieczynny niestety, bo po własnej kontuzji wsiądę na początku marca  :emot4:
Bischa   TAFC Polska :)
18 lutego 2009 21:28
Christine mnie w wolontariat 2 lata temu wciągnęła koleżanka , ale to był wolontariat taki w sumie stojąco-siedzący , bo przebywałam w strefie zamkniętej dla "zwykłych śmiertelników" na informacji  😉 Na parkurowym nie byłam na Torwarze . Rok temu wolontariatu już nie było , a przynajmniej nie potrzebowali do takiej jak ta co ja byłam roboty .

Pozdrawiam 🙂
Ponia   Szefowa forever.
18 lutego 2009 23:38
(...) Taka duża impreza musi być dynamiczna, a super długie przerwy(...)

O tak, to była zmora, zresztą mówiłam o tym w wywiadzie dla ŚK  😁

Raczej się pojawie sob- nd , bo odpuściłam poznań.Chyba,że moja kochana uczelnia będzie mnie aż tak bardzo potrzebować,że nie uda mi się wyrwać.
Pokusiłam się o wgłębienie w propozycje, w wyniku czego następująca rozpiska:
piątek:
8 CDI GP
13 CSI MR
17 CSI DR

sobota:
8 CSI MR
15 CDI Freestyle
16:20 CSI DR

niedziela:
8 CSI MR Finał
15 CSI GP
Kto mi zasponsoruje bilet? i zabierze z Chełmna?😀 kurde taka bieda u mnie i oszczędność, że kto wie co będzie z torwarem;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się