Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Sisisa,  😍 skąd?
Heval, Cropp.
hanoverka skąd ? Mega ładne ! Takie uniwersalne
jett   success is the best revenge
30 września 2013 18:49
Widział ktoś gdzieś w stacjonarnym podobne buty? Szukam takich tylko całych czarnych, bez żadnych złotych ozdobników  👀
ktoś gdzieś tutaj pisał, że ma kozaki z Parfois
chciałam zapytać jak z ich jakością
hanoverka skąd ? Mega ładne ! Takie uniwersalne

A z allegro  🙂
Aaa jak szukać take cuda
Czy do zwyklych jeansow rurek mozna nosic kozaki na obcasie czy powinny byc plaskie? Szukam ciekawyh na zime i pluche w brązie. Widzial ktos?
rtk, a dlaczego nie?  🙂 Kozaki na obcasie do dopasowanych jeansów imo wyglądają super. Np założyłabym takie do ciemnych jeansów:

A nie wiesz co za kozaki sa na zdjeciu? Szukam ladnego brazu, a wszedzie zolte 😉
Zdjęcie z jakiegoś bloga, napisane jest, że buty z Reserved  🙂
Wichurkowa o matulu ! Jak bym założyła takie buty miałabym skromne 196 cm wzrostu  🤣
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 października 2013 21:30
Poprawiłam sobie dziś  humor kupując te buty, na żywo o wiele ładniejsze 🙂

http://badura.pl/!data/gallery/b_7089-69-263a.jpg
Do mnie po długim oczekiwaniu przyszły trampy z reeboka kupione na wyprzedaży  👀 teraz czekam jeszcze na dwie nie-sportowe pary, mam nadzieję, że też będą na dniach  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 października 2013 14:17
juliadna, coś jest nie tak z tym linkiem, po skopiowaniu całego nic mi się nie wyświetla. Może buty już zniknęły ze strony?
Facella, mi się wyświetla zdjęcie, może u Ciebie coś jest nie tak?
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 października 2013 14:52
U mnie już też. Czyli był błąd na stronie, kiedy próbowałam pierwszy raz... Ładne są! Chociaż nie lubię takiego jasnego brązu, ale fason bardzo mi się podoba.
Miałam ostatnio o to pytać. Wyguglałam, że ściema jak stąd do... no daleko, albo głęboko (jak kto woli). A szkoda...
ja się dziś zakochałam  😍
http://www.parfois.com/index.php?pais=uk&id=51&idp=15741


ktoś pytał o jakość butów  z Parfois, osobiście mam 2 pary i nie narzekam, zamki super, jedynie co to przy moim chodzeniu zdzierają się obcasy ale to nie tylko w tych 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2013 18:27
Bardzo podobne do tych, które Pursat ostatnio kupiła w Zarze, równie piękne!
wiem, właśnie tamte mi się spodobały ale nie ukrywam, że cenowo mnie powaliły, te już tylko ugięły kolana i odciążyły portfel :P
Katurek, te buty z retro  to raczej jakieś oszustwo. Wczoraj oglądałam na zdjęciach fajne, ale później wujek google otrzeźwił moją naiwnośc ludzie bardzo skarżą się , że długo czeka się , że paczki nie dochodzą, że nieoryginalne. Może ktoś zamawiał od nich buty - potwierdzi może zaprzeczy innym internetowym opiniom 🙂
Jett a skąd są te z Twojego zdjęcia? Chętnie bym takie przytuliła 😉
Pursat, zarowe oficerki boskie  💘
Diakonka - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa JAKIE PRZECUDNE BOTKI Burberry  😍 😍 😍 😍 😍 Oszalałam! Pokaż na sobie proszę!
Pursat   Абсолют чистой крови
05 października 2013 21:25
Dzięki! :kwiatek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 października 2013 09:39
Kajula, dzieki🙂
Botki rozdziewiczone, nie powiem, żebym czuła sie w nich jak w kapciach😉fotę zrobię, wtedy wyleciało mi z głowy 😡
Ja sobie fundnelam kozaki z ryłko i jestem mega zadowolona
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 października 2013 12:00
Znalazłam buty, jakich szukałam. Tylko czemu kosztują 720zeta 👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się