NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 listopada 2013 15:23
Ktoś jeszcze uważa, że po zwrocie siodła EL stwierdzi, że Dizi  siodło uszkodziła?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 listopada 2013 17:14
ja to bym zdjęcia tego siodła zrobiła i podczas pakowania
Zaraz będzie, że to stare zdjęcia :P
nakręcić filmik najprościej🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 listopada 2013 20:27
shilton, to metoda porywaczy, z aktualna gazeta 😁
no filmik lepszy
shilton, to metoda porywaczy, z aktualna gazeta 😁
no filmik lepszy

oooo dobre z tą gazetą!
A tak na poważnie - w takich sytuacjach wierzę w magię internetu.. Przeważnie (niestety nie zawsze) wystarczy komuś narobić wiochy publicznie i nagle okazuje się, że sprawę się jednak da załatwić polubownie.. JUST MAGIC.
OSTRZEGAM PRZED OLCIAQOLA!!!!
Niestety po wpłacie na konto zero odzewu - telefon, mejl, wiadomości na re-volcie...
Wyłudzenie pieniędzy. Zwykłe złodziejstwo i brak godności.
każda próba oszustwa wcześniej, czy później wyjdzie na jaw, a jeśli nie to nie zostanie pozostawiona bez żadnych konsekwencji. Namawiam wszystkich o nieodpuszczanie nieuczciwym i dziękuję za to, że jest re-volta i Re-voltowicze, którzy pomogą w potrzebie 🙂  :kwiatek:


Olciaqola...
Chyba opisujesz tutaj samą siebie, wplaciłam pieniądze na konto, użytkowniczka odpisała mi że paczka dojdzie z opoznieniem bo wyskoczyl jej jakis niespodziewany wyjazd.
Do dnia dzisiejszego się nie doczekałam...
"Kupiłam" ochraniacze które widnieją w ogłoszeniu, do dalszego wyłudzania pieniędzy. Co za tupet 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 listopada 2013 14:56
Ale zaraz - kiedy wysłałaś przelew? Miesiąc temu? Wcześniej, później?
I edytuj posty.
Ktoś jeszcze uważa, że po zwrocie siodła EL stwierdzi, że Dizi  siodło uszkodziła?


Dziękuję, że to napisałaś🙂 powiem, że pod tą obawę podpinam jeszcze jedną... a co jeśli EL w ogóle nie odbierze przesyłki?... dziś pierwsza nieudana próba ze strony kuriera...
[quote author=safie link=topic=5367.msg1913089#msg1913089 date=1383319384]
Ktoś jeszcze uważa, że po zwrocie siodła EL stwierdzi, że Dizi  siodło uszkodziła?


Dziękuję, że to napisałaś🙂 powiem, że pod tą obawę podpinam jeszcze jedną... a co jeśli EL w ogóle nie odbierze przesyłki?... dziś pierwsza nieudana próba ze strony kuriera...
[/quote]
Dizi - z czystej ciekawości powiedz proszę jaką firmą kurierską wysyłałaś siodło i ile zapłaciłaś jeżeli mogłabyś zdradzić takie info 🙂 Pytam, ponieważ sama ostatnio wysyłałam swoje i zastanawiam się czy najmniejsza kwota za 6kg paczkę gabarytu B naprawdę kosztuje, aż 120 zł? Straaaasznie mnie to ciekawi 🙂

pozdrawiam  :kwiatek:
Dizi - z czystej ciekawości powiedz proszę jaką firmą kurierską wysyłałaś siodło i ile zapłaciłaś jeżeli mogłabyś zdradzić takie info 🙂 Pytam, ponieważ sama ostatnio wysyłałam swoje i zastanawiam się czy najmniejsza kwota za 6kg paczkę gabarytu B naprawdę kosztuje, aż 120 zł? Straaaasznie mnie to ciekawi 🙂

pozdrawiam  :kwiatek:


Oczywiście, że tyle nie kosztuje!! Poszło PW
shilton, ja za pocztę zapłaciłam ok. 20zł. Za usługę w punktach KEX podobnie.
Przesyłka może kosztować więcej jeśli się ją ubezpieczy
Ja zawsze ubezpieczam wysyłane siodła... I wówczas przesyłka wychodzi sporo drożej, niż te 20 - 30 zł (ok 60 - 80 zł)
Jeśli wysyłam przez K-EX przy tym samym ubezpieczeniu cena jest jakieś 20 zł niższa (tylko długo się czeka na kuriera)
W UPS natomiast przy tym samym ubezpieczniu taka przesyłka to już kwota 130 zł...

Także kwota 120 zł jest jak najbardziej realna - wszystko zależy od kuriera, wymiarów, masy i kwoty ubezpieczenia.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 listopada 2013 08:18
A'propos gabarytów, teraz odbierałam paczkę (DPD), do 30kg, pudło dość duże - koszt 25zł.
Jest już temat o kurierach. Tam też sporo informacji jak wysyłać taniej...
nieaktualne 🙂
Witam , czy ktoś ma jakieś doświadczenia z forumowiczką "warkolki"?
Zakupiłam od niej ochraniacze Veredus Piaff i.......... nie mam ochraniaczy, kasy ani kontaktu, żenada , telefon też nie odpowiada a zamieściła nowe ogłoszenie na forum - przestrzegam
opolanka, Dizi, bera7 i _Gaga - bardzo Wam dziękuję za info! Pomogłyście mi bardzo 🙂  :kwiatek:
Hej chę się zapytać czy ktoś ma kontakt z użytkowniczką animalia? gdyż na wskutek jej zatargów z pantofel o których była mowa, czekam dobry miesiąc na siodło...  😵 i nie wiem czy juz wysłala jej siodło i zostanie dalej przesłane do mnie czy ciągle jest u niej.
TheWunia czy dobrze rozumiem, że kupiłaś od pantofla siodło, które fizycznie nie jest u niej  🤔?
Ja rozumiem to tak,że TheWunia kupiła od animalii siodło a to siodło ma Pantofel.
In.   tęczowy kucyk <3
08 listopada 2013 15:01
No to zle rozumiesz.
nejna69 zgadza sie i ono własnie jest u animali i ona mówi że wysłała a pantofel mówi że nie doszło, ale z pantofel mam dobry kontakt a z animalia nie wiec może ktoś z nią rozmawia, bo mi nie odpisuje  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2013 18:33
Ja tu niewiele rozumiem. TheWunia, kupiłaś siodło od animalii i pantofel jest w tym pośrednikiem? No to niestety możesz się przejechać i Ty, i animalia. Nie rozumiem jak ludzie mogą być tak naiwni, tyle razy już tu pantofel była wpisywana, a interes jej się dalej kręci  😵
desire   Druhu nieoceniony...
08 listopada 2013 18:56
Facella,  przeczytaj pare stron wcześniej..  w skrócie: siodło jest kapcia, ale animalia jej go jeszcze nie oddała 😉
dokładnie desire
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 listopada 2013 21:11
Jak można sprzedawać siodlo, którego nie ma fizycznie? Co więcej to siodło jest przedmiotem sporu. Masakra jakaś 🤔  🤔 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2013 21:13
Jak można nadal robić interesy z pantofel  🙄
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 listopada 2013 21:16
Facella, a to swoją drogą 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się