moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
23 listopada 2013 20:57
Czerwień/czerń/złoto to jedno z [url=http://4.bp.blogspot.com/-3BLoJqOdzDo/UeRlRz-80RI/AAAAAAAAcTk/m_13d5k0C24/s1600/karina+in+fashion+land+red+dress+showing+off+a+ton+of+leg.JPG]najpiękniejszych[/url] połączeń.

Mia, ogólnie teraz pomyślałam o tej torbce, rozważałam nawet te buty do kompletu, choć nie wiem czy to nie przesada. Do tego mam złote pierścionki, takie eleganckie, absolutnie nie jarmarczne. Mam złoty zegarek, ale on jest raczej duży, więc raczej nie pasuje. Zastanawiałam się nad kupnem jakiegoś grubszego naszyjnika niby złotego. Wszystko jest jeszcze w fazie rozmyślań, nie mam do końca klarownej wizji.

I myślę nad tym co założyć na, ale nic mi nie wpada do głowy (tylko skóra, ale to raczej nie jest odpowiednie połączenie na studniówkę)

Pursat,  :kwiatek: W takim razie nie muszę się obawiać.
Heval, pokaż sukienkę!
Dziewczyny, szukam w internecie jakichś ciekawych flanelowych (albo podobnych) koszul.
No i mam problem, bo nigdzie nie mogę takich znaleźć.
Widziałyście gdzieś może?  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
24 listopada 2013 12:05
POMOCY !  😀
Szukam różowego (najlepiej fuksja) płaszcza na zimę z czarnymi guzikami, fajnie, żeby był naprawdę zimowy, a nie tylko jesienny  😉
Może którejś z Was coś takiego wpadło w oko? Jestem załamana bo teraz wszędzie same szarości i burości  🙁
Mia, zaraz spróbuję zrobić zdjęcie, ale aktualnie dysponuję jedynie telefonowym aparatem, więc może być średnio widać 😉
Gdzie znajdę taki sweterek i spodnie? Identyczne pożyczyła mi właśnie koleżanka -  kupiła je kiedyś w New Yorkerze(amisu) i są geeeniaaalne! 😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 listopada 2013 16:34
Florcik, chyba mam podobny sweterek ze Stradivariusia. Tylko on jest taki trochę ażurowy, dość cienki, rękawy 3/4 no i beżowy  😁 Ale kupiony we wrześniu, na stronie ich już nie ma... A ja nie bardzo mam jak zrobić zdjęcie.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
25 listopada 2013 16:52
hej 🙂 podobnie jak Heval, studniówka w tym roku, a ja kompletnie nie mam pomysłu na kreacje.
czy szukać czegoś klasycznego, czy zaszaleć właśnie ze złotem (ostatnio jakoś wyjątkowo mi się podoba)
nie wiem jaki kolor, jaki krój ( masakra ;P)

nie mam jeszcze kupionej sukienki, dodatki i buty oczywiście będę dopasowywać pod kieckę.
może ktoś ma jakiś pomysł, chciałby pomóc? 😀
ja już załamana jestem tym ciągłym przegladaniem, nic nie moge znalezc  😵

Sanndy, ja mam jedną radę co do sukienki, zajrzyj do takich małych sklepików z firmami, których w zasadzie nikt nie zna. Bo Mango, Zara, Mohito etc to pierwsze, gdzie będą zaglądać inne dziewczyny.
Ja nic nie widziałam, mama zaciągnęła mnie do galerii, gdzie w zasadzie nic nie ma. Jeden sklep zupełnie nie trafiony, za to drugi trafił się super, bardzo fajna sprzedawczyni, która mi doradziła i pokazała sukienkę, na którą bym pewnie nie spojrzała nawet i proszę, strzał w dziesiątkę i już mam sukienkę. I to taką, jakiej nikt nie będzie miał 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 listopada 2013 17:01
Sanndy, wpędzę Cię w depresję, mam już i kieckę, i buty  😁 Ja tam zawsze chciałam iść na studniówkę w długiej sukience. I taką mam, na jedno ramię, góra gorsetowa, dół luźno puszczony, podszewka+chyba 2 warstwy szyfonu. Buty mam czarne sandałki na słupku, ale raczej nie będzie ich widać  😁 Niestety jedno i drugie z sieciówki, jak mi któraś wyleci w identycznej kiecy (co jest możliwe, bo gdzie znaleźć maxi sukienkę wieczorową za 60zł?), to będzie ciekawie  😁
Zależy, jakie kroje lubisz i w jakich się dobrze czujesz. Ja bym np. nie chciała iść w sukience bez ramiączek, bo by mi było niekomfortowo. Uważam, że przede wszystkim ma się kreacja podobać Tobie i masz się w niej czuć swobodnie (-:
W sobotę moja znajoma kupiła gorsetową sukienkę na ramiączkach z rozkloszowanym dołem. W jakimś lokalnym sklepiku czy pracowni krawcowej, za szalone 100zł. W takie sklepy bym też celowała.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
25 listopada 2013 17:03
zdecydowanie sieciówki dostępne na wyciągnięcie ręki odpadają 🙂
tylko gdzie taki fajny sklepik znaleźć? 🙂 ciężko jest 😉
podobają mi się sukienki asosa, i to bardzo - ale boję się, że też mogą się powtórzyć to raz, dwa - w każdej jest zawsze jakieś ale.
a jak nie w sukience, to we mnie, że do takiej sukienki nie pasuje a to figura, a to wzrost, a to karnacja... 😉


edit

najlepiej czuje się chyba w sukienkach rozkloszowanych, strasznie podobają mi się asymetryczne, materiał raczej ciężki - nie cienki i mocno opinający się. ale połączyć to w całość i coś znaleźć to wyzwanie
gorsetowe góry też mi się podobają.
długie kiecki uważam za fantastyczne, ale wbrew pozorom ciężko w nich dobrze wyglądać, szczególnie przy moim wzroście - 164 - nie wiele.
przeważnie najlepiej czuje się w długości przed kolano - może poszukam jakichś zdjęc w sukienkach, bedzie łatwiej coś doradzić? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 listopada 2013 17:09
Sanndy, u mnie w mieście jest fajny lumpeks, widziałam kilka sukienek, w których nie wstydziłabym się pójść na studniówkę. Możesz też właśnie pobuszować po lumpeksach. Jest u Ciebie w mieście bazar lub giełda? Tam też można fajne rzeczy znaleźć.
Edit: ja mam 166 cm i noszę długie spódnice, w tej kiecce chyba też nie jest źle (po 4.01.2014r. pokażę fotki). Wszystko zależy od kroju, musi być wydłużający, ale nie poszerzający, wtedy jest ok.
Facella, o, dzięki! W takim razie przeszukam allegro, może ktoś sprzedaje ten ze stradiego.  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
25 listopada 2013 17:34
Wygląda jak sweter z angory. One są właśnie takie puchate. W H&M kiedyś były.
efeemeryda   no fate but what we make.
25 listopada 2013 17:36
a różowego płaszcza żadna z Was nigdzie nie widziała?  👀
efeemeryda, na allegro (ale to japan style..)
http://allegro.pl/rozowy-dwurzedowy-plaszcz-japan-style-m-38-i3721903385.html
http://allegro.pl/sliczny-plaszcz-delikatny-krolewski-rozowy-rozm-m-i3671911456.html
albo zara - pudrowy róż:
[[a]]http://www.zara.com/pl/pl/trf/p%C5%82aszcze/r%C3%B3%C5%BCowy-d%C5%82ugi-p%C5%82aszcz-c502501p1294514.html[[a]]

😁
pony   inspired by pony
26 listopada 2013 09:55
Dziewczyny, może pomożecie? 🙂 widziałam na dziewczynie moja kurtkę-marzenie. Czarna, chyba puchowa, prosty, luźny krój, z Mega,mega,mega futrem przy kapturze. Nie krótka ale nie do kolana,taka za pupę. Cudownie klasyczna i prosta.
Czy ktoś może wie,co mam na myśli ? 🙂😉
ash   Sukces jest koloru blond....
26 listopada 2013 10:26
Martolina, ja zamawiam od nich dresy i zawsze wszystko super!
ash dzięki, w takim razie chyba się zdecyduję  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
26 listopada 2013 11:01
Carmen pudrowy to jednak nie to  😀
Tunrida bardzo dziękuje za linki  :kwiatek: też szukałam na allegro ale widać nie jestem takim specem od wyszukiwania  😉
http://allegro.pl/modny-zimowy-plaszcz-roz-40-stan-idealny-i3724236389.html ten przypadł mi najbardziej do gustu, martwi mnie tylko to, że używany i że nie wiadomo jak będzie leżał...
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 listopada 2013 11:14
Martolina - a co będziesz zamawiać z tej stronki? Podobają mi się kurtki, ale obawiam się jakości trochę...
miałam kiedyś z hm spodnie w gumkę. tregginsy (?) miały metkę super slim leg teraz ich nie ma. widział ktoś gdzieś?
Chciałabym kurtkę właśnie i pewnie dresy. Jak zamówię i dojdzie dam znać 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
26 listopada 2013 11:27
Dresy są super!
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 listopada 2013 11:28
efeemeryda- poproś o szerokość pod pachami, w pasie i na biodrach. Jeśli jest różnica w pasie, to znaczy, że jest taliowany i powinien leżeć ok.
Na razie kosztuje 20 zł, nawet jeśli cena dojdzie do 50 to nie sądzisz, że nie jest to wygórowana cena za płaszcz? Jeśli będzie miał na sobie kulki, to je zgolisz maszynką do golenia. Laska pisze, że idealny ii nie wygląda na ściurany na fotkach. Ja bym zaryzykowała, jeśli do ciebie przemawia.
50 zł...w spożywczym zostawiasz więcej.  😉

Jeśli klikniesz w płaszcze i na dole wybierzesz kolor "odcienie różu"- wyskakuje ci masa stron do przeglądania. Niektóre nawet kolo różu nie leżały, ale jest w czym wybierać. Sporo aukcji się pojawia na których jest "japonka" w nowym płaszczu koloru granatowego, ale jak wejdziesz w aukcję, to masz kolory do wyboru. Róże też były, ale nie było az takich mocnych, więc ci ich nie linkowałam. Ale gdybyś zechciała jasny róż, to naprawdę jest sporo.
Miłego oglądania.  😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 listopada 2013 11:37
Dresy też mi się podobają, ale nie ma rozmiarów. Tylko XL/XXL
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się