Młode Konie

deborah   koń by się uśmiał...
08 grudnia 2013 18:03
Link do filmu z jazdy "płaskiej". Teraz na filmie widzę wszystkie swoje błędy 😉 Szkoda, że nie mamy luster...




z góry przepraszam za znaki wodne programu. Jak już dokończyłam projekt i chciałam go zapisać pojawił się komunikat o znaku wodnym 😡 🙁 A przez chwilę wierzyłam, że jest jeszcze na tym świecie coś za darmo 😁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 grudnia 2013 18:35
no i moj mlody z dzisiejszego treningu
https://www.facebook.com/photo.php?v=715195951826105&notif_t=like

niestety mam tendencje to wychodzenia przed niego i z tego robia sie zrzutki  🍴 jak sie ogarne to zrobie 2 klase i smigamy C. kiedys  😁
deborah   koń by się uśmiał...
08 grudnia 2013 18:58
margaritka, ssuper.  Widać ze coraz pewniej się na nim czujesz.. i że mniej z Tobą walczy na dojezdzie..
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
12 grudnia 2013 20:18
margaritka, podzielam opinię deb, widać, że zaczynacie się dogadywać, mniej walki i zaczyna się kontrola tempa... super 🙂
Margaritka do boju. Jeszcze macie cala zime na doszlifowanie. Lubie go 😀 

Deb fajnie w ujezdzeniowce. 😀 jeszcze czworoboki podbijecie  🏇 dobra ujezdzeniowa robota nie jest zla. Kazdemu dobrze robi. Nawet skoczkowi  😀 😀 co  widac na filmiku ze skokow





zaszalalam 🙂

crazy, Quaid jest chyba obecnie moim re-voltowym ulubieńcem, jest świetny. Zachwycałam się ostatnio z koleżanką oglądając wasze filmiki. A pomijając konia to Ty bardzo ładnie siedzisz na tym koniu 💘 filmy które wrzucasz ostatnio bardzo mnie motywują do jeździectwa  😁 jak się miewa Rosalka? 👀

Dziekuje bardzo za mile slowa, Jest mi sie czasemciezko na nim ogarnac, bo jest dla mnie za maly, a i strasznie wybija, duzo  wysilku mnie kosztuje zachowanie w miare rownowagi na nim.
Rosalie przywieziona z kliniki , Nie jest kulawa, bryka, nie oszczedza nogi, kosc i staw wporzadku, jedynie walcyzmy z rana zeby sie wkoncu zagoila, bo mimo ze zabieg sie powiodl nie wyglada to ladnie.
Anka, a moze ona tez fajnie skacze? Wezme ja chetnie do wkkw 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
crazy   skacze całkiem nieźle kawaletki i drągi też szanuje  🙂  Ale dla ciebie za mala  😎
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 grudnia 2013 14:07
Mój młody ostatnimi czasy bardzo aktywnie spędza czas na wybiegu 🙂
szaleństwo młodego Playboya 😀

Trochę wyższej technologii i człowiek się gubi  😉 już poprawiłam
Biczowa, film jest prywatny i się nie otwiera
I znow nabylam mlodego konia, 3 letnia mloda dama
crazy, łapie za oko 🙂
Jakie plany?
Licze ze od przyszlego roku rozpocznie starty w skokach i wkkw 🙂 I kiedys zastapi Czarnolasa 🙂 ( choc jak wiadomo on jest niezastapiony)
crazypiękna.Skąd jest?
crazy jestem oczarowana  😍 Piękna jest, niesamowita! Dodaj proszę coś w ruchu 🙂

A ja podbijam z fimikiem z naszych pierwszych zawodów - przepraszam, jeśli z filmikiem będą się się działy jakieś dziwne rzeczy, ale nie mogę nic z tym zrobić  🤔wirek:
crazy, baaardzo mi się podoba! 😍
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 grudnia 2013 16:43
crazy masz jakies filmiki? jaki papier?
Crazy buduje napięcie  😉
Przepraszam , nie wiedzialam , ze tu takie napiecie, juz  wtakim razie cos ładuje 🙂
For Edition  a Matka po Cheenook


Chwilowo siodlo i jezdziec troche jej odbiera ruch, ale to typowe u 3 letniego , ledwo zajezdzonego konia, Na lonzy zaklada nogi na uszy, pod siodlem czuc lekkie spiecie jeszcze.
crazy luzem pokazuje piękny kłus  😍 Fajne konisko, będzie z niej pociecha!
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
16 grudnia 2013 19:35
crazy, śliczności! bardzo fajna budowa, bardzo łapiąca za oko, przyjemny ruch, będzie pociecha!

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2013 20:16
Crazy: fajny ruch taki wprost na czworoboki ujeżdżaniowe
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 grudnia 2013 20:49
powoli sie zgrywamy 🙂

margaritka, ja pierdziu, jaki wagon na tym drugim zdjęciu! To C?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 grudnia 2013 21:36
druga faza w N 🙂 na 130 musze II klase zrobic - zaczynamy realizacje od stycznia 🙂
margaritka, I see. Super się zgrywacie, widać gołym okiem 🙂 Ale mi smaka narobiłaś na skakanie!!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
17 grudnia 2013 20:41
crazy, zakupowe szaleństwo  🙂 Ładną masz stawkę koni.

margaritka, będziesz miała z niego pociechę!

xxmalinaxx, pamiętam jak była dopiero co zajeżdżana, a tu już zawody. Nie za szybko trochę?

Muja dobrze się czuje, aż za dobrze! Przeciągnął mnie dziś po torze jak wściekły  😀iabeł: . Zresztą nasze roczniaki też okrutnie wesołe i trzeba mocno się trzymać  😁.

A to Muju z dzisiaj:
Wojenka to, w jakim tempie jest szkolona Ruda, określa i dobiera mój Trener 😉 Jest sterowna, skacze chętnie i bez wahania, daje się prowadzić i szybko się uczy. Jest pod nadzorem fachowego oka 😉 Nie widzę tu nigdzie problemu, ale doceniam troskę o młodego konia  :kwiatek: A Twoje arabiątko prześliczne, po wygoleniu ma przepiękną maść i zachwycam się nim 🙂
Ja waszych młodych koni swoim nie przebiję , ale chciałam się pochwalić bo być może będę miała taką możliwość po raz ostatni. Niestety przyszedł czas kiedy musimy się rozstać.
Na zdjęciach wałach Ordynans , pół brat Nathan boya margaritki. 
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 grudnia 2013 08:52
ooo sprzedajesz?
Tak sprzedaje. Doszłam do wniosku ,że posiadać dwa konie tylko po to by się ma nie patrzeć jest bez sensu. Nie mam czasu aby jeździć a tym bardziej na dwóch koniach. Ordynans jest fajnym koniem z fantastycznym ruchem , tylko się u mnie marnuje bo myślę że w ujeżdżeniu pod dobrym jeźdźcem mógłby coś osiągnąć. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się