Sesja/Studia i t d ;)

Galopada skład, można powiedzieć, wybuchowy, ale widać, że da się to przebrnąć  👍
Generalnie to nie przeżyłam tak ogromnego szoku w październiku bo anatomia należy do przyjemnych przedmiotów w tym momencie.
galopada_   małoPolskie ;)
18 grudnia 2013 05:44
macie troche okrojony plan w porownaniu do naszeo. histo mielismy zrobione w jeden semestr, do tego biologia, ktora udalo nam sie dla was ( 😉 ) zlikwidowac na katedrze parazytolgii 😉 niestety jestesmy z Interbetą rokiem eksperymentalnym 😁 ale czasem niezle na tym wychodzimy (patrz immunologia)
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 grudnia 2013 10:58
jeszcze czwarteczek, piąteczek i wolne.  😅
A przez święta gniję z gnozją, lekami , może molekularną ? :P

Ktoś przez święta też będzie tu ze mną gnić : D ?
Zamiast pisać magisterkę, to ja... tańczę jak opętana po pokoju do kawałka Trans-X - Living on video (po raz n-ty) 👀
Szatan we mnie chyba wstąpił. Ale kurde, nawet nie mam poczucia winy, że paskudnie marnuję czas.
Mam nadzieję, że mój promotor tu nie zagląda, a jeśli tak, to że lubi lata 80-te  😉
galopada_   małoPolskie ;)
18 grudnia 2013 15:55
ja już od kilku godzin jestem w domu  💃
No, wszystkie trzy koła napisane. Teraz czas do domu. 😅
Właśnie się dowiedziałam, że piątkowe kolokwium odwołane! Czyli jeszcze tylko jutro trzeba się sprężyć, a potem już można myśleć o Świętach 😀
robakt   Liczy się jutro.
18 grudnia 2013 16:04
Antoś co studiujesz? Podejrzewam, że w Gliwicach jak ja 🙂
subaru2009 gnije z Tobą 😉 Ja z biochemią i anatomią  i pierdołami ( psychologia i bhp i łaciną ) 🙄
Ja też będę gnić dziewczyny! Z matematyką, może biochemią, angielskim, maszynoznastwem i o z chemią żywności. Do wyboru do koloru.  😵
I ja, i ja, z mikro i makroekonomią oraz geografią  😵
subaru mi na święta zostają jedynie koła z anatomii, histologii, biologii komórki, angielskiego oraz kartkówki z histo, statystyki i biofizyki. święta mojego życia.
A ja będę grzecznie odpoczywać i nie spojrzę w ani jedną notatkę ani książkę. 😎 Nawet wracam dzień później, bo prowadzący odwołał ćwiczenia z zoologii. 😜
robakt   Liczy się jutro.
18 grudnia 2013 17:40
Ja będę gnić z fizyką, matmą i chemią  🤬
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 grudnia 2013 19:45
Ja jeszcze tylko jutro dwa kolokwia, jedna prezentacja i jeden referat. I koniec na ten rok  🏇 (Jadę do rodziców pisać pracę  😁 )
robakt si, w Gliwicach. Inżynierię środowiska 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 grudnia 2013 21:03
To dobrze, że nie będę sama  😁 To może jakoś będziemy się zgadywać na jedną godzinę, co by mi motywacja nie spadła  😁 ?
robakt   Liczy się jutro.
19 grudnia 2013 07:18
Antoś a ja inżynierię chemiczną 🙂
robakt który rok ?  🙂
Nie wiem jakim cudem zdałam patomorfy  🏇 Święta woooolne od nauki 🙂 ^^
robakt   Liczy się jutro.
19 grudnia 2013 10:15
Pierwszy 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 grudnia 2013 10:43
Ja dziś machnęłam wejściówkę z uspokajaczy i nasennych. Pomyliłam jeden wzór, reszty jestem pewna. Także jestem dobrej myśli 😉 Z wykładówki dostałam 12 pkt. , co daje mi kilka pkt zapasu na zaliczenie semestru. Teraz jeszcze muszę dobić pkt z ćwiczeń do minimum i byłoby idealnie.  💃
Właśnie odrobiłam obecność na jutrzejszej grafice inż. Na angielski jutro nie idę (bo zapowiedziane jest śpiewanie kolęd) więc tuż po wf o 8:30 śmigam do domu!!! Jeny jeny jak się cieszę 😀 3 tygodnie nie byłam i trochę się stęskniłam za rodzicami, bratem, psem i kotem.

Kolokwia pozaliczane całkiem ładnie, w przerwie świątecznej czeka mnie trochę pracy, ale ogarnę wszystko. Mam 2 tygodnie, więc dam radę 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 grudnia 2013 12:10
Ja jeszcze tylko jutro dwa kolokwia, jedna prezentacja i jeden referat. I koniec na ten rok  🏇 (Jadę do rodziców pisać pracę  😁 )


Cofam to, jednak miałam dwie prezentacje tylko o jednej zapomniałam  😵 Ale wybrnęłam i już jestem po zajęciach, weekend obijania się w Warszawie i w niedzielę do domu  🏇 A w międzyczasie ogarnianie pracy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 grudnia 2013 13:04
ja mam plan na święta z kulturą antyczną a potem cała reszta. mam nadzieję, że zdam zerówkę.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 grudnia 2013 19:31
Skończyłam korki, biorę się za biochemię ...  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 grudnia 2013 19:44
o, a ja wiem jak z moją zerówką. 21 stycznia. zaliczeniowy test z ćwiczeń 20 stycznia o 11. o 11:30 mam zaliczenie z innych ćwiczeń. po wpis przed egzaminem 21 stycznia rano.
😍
Jutro jadę do domu na święta 😀 Słodki i w pełni zasłużony odpoczynek (z ogromem jedzenia!)  😅 Muszę naładować akumulatory przed ciężką sesją, która czeka mnie po powrocie...
robakt   Liczy się jutro.
19 grudnia 2013 20:57
Dzisiejszy kolos z chemii całkiem spoko, jutro będzie gorzej z ekonomią... Może jutro rano coś więcej do tego ogarnę, bo dzisiejszy ból głowy całkiem mnie wypompował :/Dla mnie święta będą pod znakiem jedzenia, nauki i stajni.
juhu !!
biochemia zaliczona więc na święta zostaje już tylko anatomia !  😅
jutro do domu  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się