Obozy jeździeckie

Potwierdzę tylko informację. Oczywiście w dniu zdania odznaki otrzymałam świstek świadczący o tym, że pozytywnie zdałam egzamin oraz odznakę. W pegazie dostałam wiadomość, że będą mniej więcej po miesiącu.

Katarina_89 rozmawiałam wiele razy z Panią z działu szkoleń w PZJ-cie. Zazwyczaj proces: zdanie odznaki-otrzymanie odznaki, nie w formie protokołu z egzaminu, a plastikowej karty trwa około 2 tygodni, a nie 4 miesięcy. W pzj-cie sprawdzają od ręki czy otrzymali protokół z egzaminu, który powinni dostać wraz ze zgodą o przetwarzaniu danych osobowych. A więc po pozytywnym zdaniu egzaminu przez uczestnika X, organizator lub osoby za to odpowiedzialne, w podskokach udają się na pocztę bądź zamawiają kuriera lub robią to w inny sposób ale tak  żeby protokół z egzaminu jak najszybciej dotarł do PZJ-tu. Odznaki wracają do ośrodka, a osoba odpowiedzialna znowu w podskokach biegnie wysłać, to za co uczestnik X zapłacił pieniądze. Nie jest to żaden dziwny, skomplikowany proces.

Wczoraj znowu zadzwoniłam do PZJ-tu, żeby zapytać jak się sprawy mają. Protokół z Pegaza dostali kilka dni temu ale oczywiście żeby nie było za prosto, bez wspomnianej zgody na przetwarzanie danych osobowych więc nie mogli nic z tym zrobić i znowu sama musiałam się w to bawić, bo dostałam na maila oświadczenie, które musiałam wydrukować, podpisać, zeskanować i im odesłać. Gra nie warta świeczki. Przykładowo zdając na hipodromie w Sopocie, odznakę w pełnej formie dostaje się +/- po 2 tygodniach od egzaminu. Poza tym nie płaciłam ponad tysiąca złotych za to żeby denerwować się o to, że organizatorowi brakuje kompetencji do wydawałoby się banalnej sprawy. Polaczki-cwaniaczki, moze po nowym roku były tańsze znaczki 😉
Dziewczyno ogarnij się, sama wysyłałam protokoły z egzaminu sierpniowego  miesiące temu,  dwie Twoje koleżanki z egzaminu nie dostarczyły peseli więc dlatego było to nie tego samego dnia, informacja o zgodzie na przetwarzanie danych dotarła do nas w październiku i nie obowiązywała w sierpniu. Nie wiem o co ci w tym wszystkim chodzi bo zwyczajnie kłamiesz. tylko nie wiem czemu. Jeśli wyślę ci na maila potwierdzenie wysłania poleconego to odszczekasz wszystko co tu napisałaś ?
Po pierwsze nie jestem dla Ciebie żadną 'dziewczyną' po drugie proszę o skontrowanie wersji wydarzeń, opisanie dokładnie jak załatwił to ośrodek z podaniem dokładnych dat, wpływów itd, a nie bezpodstawne oskarżanie mnie o kłamstwo. Po trzecie nie obchodzi mnie czy ktoś nie dosłał numer pesel, pomylił imię z nazwiskiem czy wydarzyło się jeszcze inne nieszczęście. Do tego skoro 'miesiące' temu okazało się, że są jakieś problemy, to czemu właściciel ośrodka sam zbywał mnie w listopadzie tym, że to długi proces ? Według mnie gdyby w tym momencie dokumenty byłyby w PZJ-cie inaczej wyglądałaby rozmowa z nim. Do tego skoro w październiku okazało się, że potrzebna jest zgoda o przetwarzaniu danych osobowych to czemu do dzisiaj nie dostałam wiadomości, że mam coś takiego uzupełnić? 
polecam 🙂                              https://www.facebook.com/events/199366256935802/?ref=22
Ja zapraszam do Dwóch Stawów na ferie z końmi czy na wakacje...

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/23964?

www.dwastawysulejow.pl
Ktoś chciał żebym opisała pobyt w Czrnym Błocie, a więc.
Na obozie jest jedna jazda dziennie ale indywidualna na koniach reagujących na delikatne pomoce, naprawdę nie trzeba kopać koni żeby ruszyły jak to często się zdarza na obozach. Jazdy są bardziej pod kątem ujeżdżeniowym. Po treningach robimy co chcemy, to znaczy możemy iść do takiego małego sklepiku, siedzieć w pokoju czy co tam się jeszcze chce. Atmosfera jest super, na turnusie maksymalnie 8 osób w wieku od 13-14 lat do (np. na moim turnusie) 18. Jedzenie jest przepyszne.
Hmm.. co tu jeszcze dodać. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytanie to śmiało. 😉
Strony takiej typowej nie ma (jest nieaktualna). Tutaj macie linki z mojej jazdy w CB KLIK i KLIK.
Mam lat 20+...
...Dziewczynki w wieku 8-15 lat z różowymi palcatami lub rozchichotane nastolatki.
...Co śmieszniejsze wychowawczyni w moim wieku, druga trochę starsza. ...
..... Jeśli jedziecie z zamysłem, że w końcu wsiądziecie na sportowego konia .....


Nic mi się w Twojej wypowiedzi nie zgadza. Bo pomijając biurokratyczne niedociągnięcia w otrzymaniu arcyważnej odznaki o randze orderu Bohatera Armii Czerwonej piszesz nie jak dorosła osoba w wieku 20+ (ten plus to może też być ze 40), ale własnie infantylna nastolatka.
Z tymi końmi sportowymi to mnie rozbawiłaś do łez.. A jaki ośrodek w ramach obozów jeździeckich taką możliwość daje (uwaga! nie mówię tu o sytuacji, kiedy właściciel każdego swojego konia określa sportowym)? No i co to jest dla ciebie koń sportowy? Ma jakiś TUV sportowy?
Chcesz jeździć na sportowych koniach to wykup sobie jazdy na koniu sportowym, albo sportowego konia zrób. Masz 20+ to pewnie pracujesz i Cię stać.
Bywałem, jako nastolatek, lata temu w Dziemianach na obozach, kiedy to warunki były bardziej spartańskie niż obecnie, nie było śmiesznych odznaczeń, a mimo to było świetnie.
Może jednak jeździectwo nie jest najlepszym wyborem i powinnaś zainteresować się kwadratem podzielonym na 64 czarno białe pola upstrzone figurkami.. Jest wśród nich figurka konia, zwą ją gońcem.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę więcej dojrzałości.
..... Do tego skoro w październiku okazało się, że potrzebna jest zgoda o przetwarzaniu danych osobowych to czemu do dzisiaj nie dostałam wiadomości, że mam coś takiego uzupełnić? 


To się nazywa paragraf 22. Skoro nie dałaś zgody na przetwarzanie danych osobowych to nie można Ci wysłać informacji, że konieczne jest wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych, bo wysłanie listu oznacza wykonanie przetwarzania Twoich danych osobowych.
Z pretensjami na Wiejską do Warszawy... aha... tam jest Sejm a nie galeria handlowa.
Bardzo lubię osoby, które uważają, że jeśli napiszą kilka ironicznych uwag, to będą brane pod uwagę jako strona mająca rację. W sumie zastanawiam się czy powinnam tłumaczyć wszystko bardziej dobitnie ale jak widać pieniacze są wszędzie. Katarina proszona o skorygowanie wersji wydarzeń, nic nie odpowiedziała. Bezpodstawne obrażanie ludzi na forum, nie jest przejawem inteligencji, a debilizmu więc zanim znowu zaczniesz pluć żółcią, zastanów się nad sensem swoich słów.


To się nazywa paragraf 22. Skoro nie dałaś zgody na przetwarzanie danych osobowych to nie można Ci wysłać informacji, że konieczne jest wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych, bo wysłanie listu oznacza wykonanie przetwarzania Twoich danych osobowych.
Z pretensjami na Wiejską do Warszawy... aha... tam jest Sejm a nie galeria handlowa.


Przy odbieraniu protokołu z odznaki i odznaki w Pegazie przed wyjazdem dostałam do podpisania dokumenty, w których nie było wzmianki o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Jeżeli w październiku okazało się, że potrzebują takiego oświadczenia to powinni zawiadomić o tym wszystkie osoby, które zdawały. Gdyby było tak jak napisałeś, to nigdy nie doczekałabym się tej odznaki bo nikt nie mógłby się ze mną skontaktować.


otrzymaniu arcyważnej odznaki o randze orderu Bohatera Armii Czerwonej


Zapłaciłam za to arcyważne odznaczenie sporo kasy, więc logiczne jest, że chce je dostać. Zresztą tak jak wcześniej napisałam, w Pegazie przed wyjazdem dostałam informację, że w ciągu miesiąca do mnie dotrze. Mamy styczeń, a odznaki nie ma.
Mógłby ktoś polecić jakiś obóz ze zdawaniem srebra i fajnymi treningami? Nawet chciałabym,żeby były nastawione na ujeżdżenie.

Co powiecie o Wolicy ? Tyle,że to taki bardziej skokowy  😉
A co polecicie dla dorosłych ze zdawaniem srebra? Może być nawet w ciągu roku/dni roboczych.
podlacze sie pod atee😉
Polecacie jakiś obóz z odznaką i dobrym poziomem, w miarę słuchającymi końmi no i oczywiście fajną atmosferą  😎?
faith Łooo, ja bardzo chętnie bym się z Tobą tam - gdziekolwiek - spotkała  😀 Daj znać jakbyś znalazła coś już poza wątkiem 😉
Atea - pewnie ze dam, nie ma problemu🙂 aczkolwiek szukam powoli, bo w tym polroczu mam MASE wydatkow😉
Zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych polecam "OJ Leśny Dwór" w Pakówce, niedaleko Rawicza. Podejście bardzo profesjonalne, warunki świetne (zarówno dla obozowiczów jak i koni), poziom dostosowany do uczestników. Turnus dzielą się na rekreacyjne i sportowe, grupy sportowe mają dłuższe treningi, najczęściej są dla osób chcących zdawać odznakę (brąz lub srebro). Jest duża ujeżdżalnia, w razie złych warunków - hala. Konie dobrze wyszkolone, chętnie idące. Treningi prowadzone bardzo fajnie, rzeczowo, a trenerzy mają świetne podejście do jeźdźca i do konia. Nigdy nie zostały mi wytknięte błędy bez powiedzenia dlaczego i jak je korygować. Jest czas i na pracę nad sobą na maneżu i na relaks w terenie, a tereny są wyśmienite!
Byłam na kilku obozach jeździeckich, ale to jest pierwszy, na który naprawdę CHCĘ wrócić i mam nadzieje, że tak się stanie 🙂
Na turnusie grupa ok 13/14 osób, atmosfera świetna, pyszne jedzie. Mały raj na ziemi.
A może by coś wiecej? Ostatnio ciagle tylko link i "polecam". Polecacie bo...?
Byliscie na obozach w tych miejscach czy znacie je z innej strony?
Faith, Atea - jakby co, dajcie znać, też chętnie się podłączę :-). Niewiele jest miejsc nastawionych na "starszą młodzież" ...
Czy ktoś jedzie na piąty turnus do Skręta? A może ktoś niedawno był i może coś opowiedzieć np. o koniach (martwię się, że albo będzie trzeba je ze wszystkich sił wypychać, albo znowu na widok pajączka pójdą dzikim galopem)?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 stycznia 2014 16:57
Alladynka, byłam w Skręcie kilka razy na turnusy i koń spłoszył mi się raz jedyny jak mu za zadem pociąg przejechał. Zrobił 3 foule galopu 😂 A konie są różne, i takie troszkę do rozbujania i takie do przodu ale wszystkie reagują na dosiad i lekką łydkę. Przynajmniej tak było ostatnio jak byłam ale wątpię żeby się dużo zmieniło 😉
A jak prowadzone są lekcje? Rzeczywiście są trzy godziny jazdy dziennie?
Hej! Był ktoś na obozie w  Ranczu w Dolinie pod Tuszynem? Jakie wrażenia, atmosfera, jazdy?  😀
Szukam obozu!  😉
Wymagania:
przynajmniej 2h jazd dziennie
możliwość zdania odznaki
hala
najlepiej w centralnej polsce, ale dalej też może być
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 stycznia 2014 19:19
A jak prowadzone są lekcje? Rzeczywiście są trzy godziny jazdy dziennie?


Tak, 2 razy po 1,5 godziny, teren + maneż 🙂
No to idealnie dla mnie, może w końcu coś-na-koniu będzie w stanie mnie zmęczyć. 😁 O ile dobrze wyjdą mi wyniki u kardiologa to witam Skręt piętnastego, ale mam jeszcze jedno pytanie - wspomniane w ofercie nocne tereny. Są, nie ma?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 stycznia 2014 19:26
Ja byłam na jednym bo nie przepadam za nocnymi terenami ale były, z reszty nocnych rezygnowałam po prostu 😉
A na jazdach mimo 1,5 godziny jakoś bardzo się nie męczyłam, jeszcze zależy kto prowadził.
Dworcika,  Polecam, ponieważ  od jakiegos czasu  tam jeżdzę,  poziom nauczania jest  wysoki  i to w przystępnej cenie 🙂 kadra dobrze wyszkolona  oraz sympatyczna, koni jest  sporo na  różnych  poziomach i można się na nich  duzo nauczyć, warunki dobre- jest hala,  cross, czworobok(latem) i  cudne  tereny  dodatkowo  w czasie obozów możliwość zdawania  odznak 🙂 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się