wasze ulubione seriale

Heval, mam takie same odczucia. Słabe to było od początku do konca i mialam wrażenie, że za dużo wątków, które nie składały sie na logiczną całość i żaden nie był rozwinięty na tyle, żeby zaciekawił.
ash   Sukces jest koloru blond....
04 lutego 2014 07:09
4 sezony?? Ile dni chora lezysz? 😀


w sumie 5 dni 😀
tak, oszalałam, wiem 🙂
haha.. nie no, ja tam Ciebie rozumiem.. czasem tez jak wpadne to nie moge sie oderwac 😀
obejrzałam sherlocka w końcu, szaaaał  😜 szkoda, że jest tak mało odcinków, ale z drugiej strony nie nudzi dzięki temu. Nie mogę się doczekać czwartej serii  😍
prawda, AHS troche zawalili, a moglo byc tak pieknie! choc w zasadzie jak teraz emocje opadly nie bylo zle, podobal mi sie ten sezon 😀

btw chodza (bardzo prawdopodobne) plotki o nowym Sherlocku na Boze Narodzenie 😍
niemiłek, mogło być piękne, ale "co się stało, że się zesra*o", jak to w znanym polskim filmie mowa.

Czytałam wywiad z Ryanem Murphy'm (scenarzysta AHS), który mówi, że nowy sezon będzie pod względem atmosfery bardzo podobny do Covenu. Ma być taka komedia jak Coven (jakoś podobnie to ujął), więc obawiam się, że może być marnie. Ale nic nie zakładam z góry. Zobaczymy.

Trzymam się w napięciu i nie oglądałam jeszcze ostatniego odcinka Sherlocka. Nie chcę obejrzeć, bo potem będę czekać w napięciu na kolejny sezon :/
Gniadata   my own true love
04 lutego 2014 21:05
Zgadzam się z Wami dziewczyny, Coven skopali równo. Przy ostatnim odcinku... ziewałam, co jak dotąd zdarzało mi się tylko przy TVD.  :/ Mogliby wrócić klimatem do poprzedniego sezonu, jak znowu zaserwują takie flaki z olejem to będzie ciężko.
Tymczasem między nowym Supernaturalem a czekaniem na GoT popełniłam moje dwa "maturalne" przestępstwa, dokończyłam pierwszy sezon True Blood i zaczęłam... Teen Wolfa. Przy TB w sumie większość odcinka wnerwiam się na Sookie (jak można zrobić z głównej bohaterki taką pindę bez rozumu? i ta diastema, normalnie u ludzi mi nie przeszkadza - u niej zdzierżyć nie mogę), cały pierwszy sezon Teen Wolfa zastanawiałam się jak można stworzyć tak durny serial, ale oglądałam z rozpędu, przy drugim się zdziwiłam bo... Wciągnął. Albo to mnie ogłupiło do końca, albo faktycznie drugi sezon wydaje się lepszy.

Dziewczyny ogarnięte w temacie, da się jakoś normalnie oglądać Ravenswood bez "zaliczenia" PLL wcześniej? Bo to pierwsze bardziej mi z opisu pasuje pod moje klimaty, z kolei drugie... No raczej nie do końca.
Gniadata, w zasadzie się da, mogę Ci streścić połączenie serialów i będziesz mogła bez problemu oglądać 🙂

Gniadata   my own true love
04 lutego 2014 21:19
Heval to jakbys miala chwile i chęć to byłabym Ci baaardzo wdzięczna  :kwiatek:
Akurat się miałam uczyć, więc mam nawet kilka chwil 😀

Otóż w Halloween'owym odcinku PLL dziewczyny jadą do Ravenswood i za nimi jedzie chłopak Hanny - Caleb. W autobusie poznaje dziewczynę - Mirandę, która też wychowywała się w rodzinach zastępczych i jedzie do Ravenswood do swojego wujka. Zaprzyjaźniają się.  W końcu się okazuje, że Miranda jakoś średnio sobie radzi, w domu tego jej wujka Hanna została uwięziona i goniło ich A., więc Hanna mówi Calebowi, żeby został i zajął się Mirandą.
Pod koniec odcinka Miranda i Caleb znajdują groby, na których są ich nazwiska i ich zdjęcia.

I potem raz czy dwa występuje postać Hanny w rozmowie, ale nie trzeba nic wiedzieć oprócz tego, że są parą.
Gniadata   my own true love
04 lutego 2014 21:25
dzięki wielkie  :kwiatek:
do usług  😀

Serio, jak ktoś potrzebuje streszczeń serialów, to ja chętnie  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2014 22:55
Siedzę i słucham:
Haha Heval klasa maturalną robi swoje 🙂 ja tez w tamtym tygodniu szukałam sobie zajęcia i tym sposobem obejrzałam dwa sezony heartland. Nie chciało mi sie juz szukać 3, bo miałam z tym mały problem 🙂 swoją drogą całkiem w porządku serial. Poza tym że jakies cztery odcinki rozkminialam co to są tyczki. Chodziło o drągi  🤣
http://sendview.org/f/eF/ moim ulubionym serialem z pewnością jest i był i będzie dragonball. Zamieściłem link do mojej ulubionej sceny z całeej serii.
Zaczynam Breaking Bad. Zapowiada się fajnie.
grzesiek.1993, enjoy 😀 opinii jest wiele, ja bardzo lubie. Chociaz 5 sezon to jedyny, w którym stanęłam i jestem chyba w 3? odcinku od miesiąca 😉
W końcu coś się dzieje w TVD, już nie ma biednej Eleny i życie jest piękniejsze.

Ktoś ogląda Reign? Ponoć dobre 🙂
"The wrong mans" - czarne angielskie poczucie humoru w połączeniu z kinem akcji i dwóch nieudaczników jako bohaterów głównych - to nie mogło się nie udac 😀

http://www.bbc.co.uk/programmes/p0185pyh

Heval, hahaha 😂 true!
Oglądałam pierwszy odcinek i nie zachęcił mnie do oglądania.
Gillian   four letter word
09 lutego 2014 11:25
Brnę przez Hannibala - oj, ciężkie to i pokręcone  😜
Bay, hmm to słabo, ale pewnie i tak w końcu się skuszę. W końcu kostiumowy :>

Powoli się gubię w PLL, wczoraj obejrzałam nowy odcinek i potem weszłam sobie na forum o tym i to był błąd, bo teorie spiskowe namieszały mi w głowie. Lubię ten serial, ale już trudno się ogląda, wracają do wątków, których już nie pamiętam...
Gillian, mnie bardzo przypadł ten serial do gustu, już czekam kolo roku na  drugi sezon, który ma wyjsc pod koniec lutego :P
Heval, a widzisz, to może Ci się spodoba? Ja kostiumowych nie trawię zbyt, te wszystkie Gry o Tron i tak dalej to nie dla mnie.
Bay, obejrzałam kilka odcinków i bardzo mi się podoba! 🙂
Ja zaczęłam oglądać Elementary i...no niestety nie powaliło mnie na kolana. Zdecydowanie bardziej lubię te soczyste postacie z Sherlocka- jestem ogromną fanką Moriartyego. W Elementary Holmes jest mało charyzmatyczny, miejscami nawet przeciętny.  🙄
Obejrzałam też kilka odcinków Gry o tron, ale niestety to nie dla mnie. Podobnie jak Bay nie trawię niczego co kostiumowo-historyczne 😉
Teraz zabieram się za White Collar i będę zdawać relację na bieżąco! 😀
Reign bardzo polubiłam, choć trochę chwilami średnio się składa w całość. Ale chyba nie ma tu z kim o tym porozmawiać :p

No i poszłam za ciosem i zaczęłam Dynastię Tudorów. Uwielbiam Kochanice Króla książkę i film, lubię Henryka VIII a raczej jego historię, ale ten serial jakoś mnie nudzi trochę.

A co do PLL, oglądałyście ostatni odcinek? Wynudziłam się jak nigdy. Po kilkunastu minutach zaczęłam grać na telefonie i tylko kątem oka spoglądałam w nadziei, że już się kończy.

I jeszcze jedno, podobno Ravenswood kończy się na jednym sezonie, bo nie osiągnął dobrej oglądalności. Za to przedłużają Pamiętniki wampirów, The Originals i Reign
oo, wlasnie zaczelam ogladac Reign i strasznie mi sie podoba! 🙂
Heval ja grałam w Pou przez cały odcinek PLL. 🤣 Niech to się już skończy, nie wiem po co to jeszcze ciągną.
Ja po przedostatnim odcinku Reign odpadłam. Lubię guilty pleasure ale chyba przegięli trochę.
Odkryłam za to Banshee i serdecznie polecam XD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się