Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

mils   ig: milen.ju
10 kwietnia 2014 21:24
mtl jest moc, zdecydowanie! 😍
Nirv zdecydowanie najpiękniejsza wasza sesja foto ever!
mils wyglądacie super elegancko  😍
mtl piękny siwy!
moniska dobrze cię tu widzieć z powrotem! Super wyglądacie!
xxmalinaxx coraz ładniejszy obrazek razem tworzycie. Bardzo wam kibicuję!
juliadna jak zwykłe szał  😍
a ja pojawiam się z fotami Dominiki Frej
ustrzelona alternatywna wersja jeździectwa. Klaczynka nadal pokazuje tendencje odmładzające  😂 Najfaniejsze, że zaciesz jeździecki mamy obie ciągły i nieustający  🏇



anai Dziękuję, też mam taką nadzieję  :kwiatek:
Precelek Pierwsza fota cudna 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 kwietnia 2014 08:14
Mtl jaki się z niego byk zrobił  😀
Precelek zdjęcia jak zawsze świetne, a zwłaszcza pierwsze, bije od niego taka prawdziwa radość.
Gryglodor dzięki za kciuki  :kwiatek: Nooo z młodego to już kawał chłopa. Jeszcze rok i powoli do roboty  😀 Gratuluje zawodów  🙂
Nirv dziękuję w imieniu Rudej  😀 Fajna ta sesja. Ładnie wyglądasz 🙂
Milusia no cóż... już to przetrawiłam. A tak się cieszyłam na te zawody...  🙁 trzymam kciuki! Zdrowiej!
Mtl boski Siwy  😀 już widzę jak moja skacze przez takie kostki... Tiaaa  😁
Precelek ekstra! Najważniejsze to mieć radochę z tego wszystkiego  😀 a jak się miewa Bohuneczek?
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
11 kwietnia 2014 12:38
Dzięki dziewczyny za kciuki  :kwiatek: Jak zwykle były niezawodne, jakoś się wybroniłam od szpitala, ale gniję w łóżku-już drugi tydzień  😵 Potem jeszcze przez kolejny mam zakaz wsiadania i przemęczania się ogólnie, tak więc tym sposobem żegnajcie zawody  🙄 No ale trudno, widocznie pisany nam los rekreantów zastodolnych  😁 Dobrze, że koń zdrowy, nadrobimy zaległości  🙂
Precelek-pierwsza fotka rewelacyjna  😀
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 kwietnia 2014 12:41
Milusia oszczędzaj się grypa i jej powikłania są zdradzieckie. W dodatku rośnie liczba osób mających problemy kardiologiczne po więc naprawdę uważaj na siebie :/
faith mega fajnie się zmieniacie. Siwa to teraz inny koń!
m0niSka super zdjęcia, no i bluzy od razu wpadły mi w oko  🤣
juliadna Fuerte przepiękny!!!
amnestria jasne, że pamięta! Ważne że Ducho dobrze się czuje. Cały czas gdzieś tam w środku wam kibicuję, żebyście jednak powrócili 😉
Moon  super Kulek!
darolga kciuki kciuki kciuki! Będzie dobrze, musi być.
milusia leż w łóżku i się lecz. Z grypą to jednak nie ma żartów...
anai fajne młode siwe. Jak już będziesz na nim normalnie jeździła to koniecznie foty!
mtl ale super  😍
Precelek świetne zdjęcia. Z resztą- jak zawsze z rąk Dominiki

A ja dorobiłam się filmiku

mąka, ale wymiatacie🙂
ja mam zgodę na publikację zdjęć Luny pod dzierżawczynią:
Dżastin, no właśnie chciałam coś innego niż 'sukienkowe' 😁 jeszcze kilka pomysłów mam w zanadrzu, zobaczymy - może uda się je zrealizować 💘

Thymos, miało być kobieco i elegancko, bardzo się cieszę, że zdjęcia się podobają nie tylko mi :hihi ale Luna wydoroślała i wypiękniała!

darolga, krysiex213, anai, faith, mils, Precelek, baffinka, dzięki :kwiatek:

kujka dostałam jeszcze kilka, więc spamuję 😁 btw, trzymam kciuki za szybki powrót do treningu!






Kastorkowa   Szałas na hałas
11 kwietnia 2014 14:02
Thymos kawał baby z Luny się zrobił
Milusia leż i się kuruj. Na zawody przyjdzie jeszcze czas.
Nirv świetne są te zdjęcia, a ostatnie cudne z tym odbiciem w wodzie  😍
Precelek,  Twoje zdjęcia są zawsze bezbłędne. Piękny uśmiech, super koń, idealnie dobrani kolorystycznie... bardzo się dziwię, że jeszcze Was z Klaczynką nie zatrudnili do modelownia w końskich kolekcjach.

Nirv,  tamte lepsze! choć to pierwsze też cudo! Wyglądasz olśniewająco. widać, że ciężka praca nad sobą bardzo zaowocowała!

Thymos,  Ty tam kiedyś nie sprzedawałaś Lunki? jednak została? wypadłam z obiegu, przypominisz? :kwiatek:

bjooork,  jak tam emeryt klasowy sie sprawuje?

kujka,  jak podbicie Gillusa? pamiętaj, żeby pokazać te piaffy!

przebieram nóżkami w oczekiwaniu!  jutro przyjeżdza klaczynka. Już mi Rudzielca brak 🙁 jestem maluśki kroczek od rezygnacji, muszę się trzymać i pamiętać, że to najlepsza decyzja dla nas 🙁

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 kwietnia 2014 15:23
Isabelle pisałam już w kąciku seniora- mamy drugie podejście do debiutu ujeżdzeniowego 😉 ale idzie ciężko. Najpierw zmiana siodła na szersze a teraz wiosna. Stary ma obecnie dwa tryby w czasie pracy "odpalam wrotki i lecę" (najchętniej w kierunku, którejś z nowo wstawionych na plac przeszkód crossowych) ewentualnie "jestę ogierę" (co z tego że z jajkami pożegnałem się dobre 10 lat temu). Jest tak przekomiczny w tym wszystkim, że czasami nie pozostaje mi nic innego jak tylko się śmiać z jego piątej młodości.

Może przed 25'tką w końcu uda mu się pójść jakieś szalone L - 'ujeżdżeniowe'.


A co z rudą- bo nie jestem na czasie?
Precelek widać, że dobrana z Was para. Super zdjęcia  🙂

Nirv czad  😜

Melduję, że Waldemar powoli wraca do zdrowia. W niedzielę mamy kontrolna wizytę weta i może wrócimy do jazd. A po świętach prawdopodobnie przywożę dwójkę pozostałych dzieciaków (Szymona i Kaśkę)  😅
Precelek pierwsze foto absolutnie wymiata  😍  Niesamowicie zgrane jesteście 🙂

tulipan Rude kciuki pomogły  😁  I czekam na dzieciaki  🏇

Ja dzisiaj pożyczylam siodełko od juliadny i jak kiedyś zmienię Ratomkę, to chyba będe musiała na nowo uczyć sie jeździć  🤣
Prestige Optimax, świetne siodło, koń bardzo luźny, ja w końcu mam swobodę nogi, aczkolwiek latam jak worek ziemniaków jak nic mi nie trzyma tylka z przodu i z tyłu i z boku i z dołu  🤬
juliadna idź sobie, przy Twoim dzieciaku moja to jest co najwyżej przeciętna, nie piękna 😀 Pamiętam go jeszcze z lata tamtego roku, jak byłam u Was z chłopakiem, co próbowałam jednego konia do kupna (wiesz, o czym mowa). I Fuerte to był taki... kurczaczek. Pamiętam, jak pytałam Cię, czy to na pewno ogier  😁 A teraz, o kurczę! Może warto pomyśleć o zrobieniu mi licencji? Ja się tam nie znam na hodowli, ale jest piękny, uzdolniony, poprawny w budowie, ma świetny papier i charakter... Może warto, co? (a wtedy to ja poproszę koniecznie krycie)

gryglodor w pierwszej kolejności gratuluję czystego przejazdu na zawodach 😉 W drugiej, dziękuję za miłe słowo pod adresem Rudej.  :kwiatek: A w trzeciej, chciałam Ci powiedzieć, że Twój Synuś wygląda przepięknie, nie mogę się doczekać tego, jak rozwinie się, gdy pójdzie do pracy. I jeszcze Ci powiem, że nie wierzę, że on ma już prawie 2 lata! Pamiętam jak ledwo co się urodził, to już tyle czasu minęło..?  🤣
halo no właśnie! Ja też pamiętam niesfornego noworodka, a tu... całkiem poważny młodzian już 😉

Cejloniara nie no, bez przesady  😡 Cieszę się, że moje fotki się podobają, ale osobny wątek to już by było za dużo... dla wszystkich  🤣

amnestria co słychać u Duszka? 🙂

Moon totalnie prześwietlone, ale koleżanka nie do końca ogarniała mój aparat i trzeba jej i tak podziękować, że dała radę cokolwiek ustrzelić 😀
Nie dziękuję, nie zapeszam! Mam nadzieję, że po zawodach będzie się czym pochwalić 🙂 A Wy bardzo ładnie wyglądacie 🙂

Thymos dzięki wielkie  :kwiatek: Luna bardzo dobrze wygląda pod dzierżawczynią.

darolga bardzo dziękuję  :kwiatek:
Co do tego, że każdy zrobił by to samo, co Ty... Może i tak, ale wiesz - Ty to robisz z takim nastawieniem, że chce się na Ciebie patrzeć, chce się Ciebie czytać; traktujesz tego konia jak skarb, nie poddajesz się, nie okazujesz słabości, i to wszystko tworzy dla mnie godny podziwu efekt "wow!". Większość ludzi, których znam, po tak ciężkich przejściach nie miałaby w sobie tyle pasji i odwagi, raczej widzę same osoby z tendencją do chowania się przed światem i marudzenia, gdy coś idzie nie tak... A Ty spychasz ten mój stereotyp totalnie na bok, zasłaniasz go taką ładną tabliczką z napisem: "Kocham Koraba, więc jakby nie było, poradzimy sobie". I to jest piękne! Ostatnio jestem zniechęcona re-voltą, pisałam to już w jednym wątku, że mam dość nieszczerych zachwytów i nagonek na ludzi; Ty jesteś jednym z powodów, dla których wchodzę tu, czytam, staram się być na bieżąco. Wielkie uściski ode mnie i od Lilki, odzywaj się częściej, powodzenia! 🙂

milusia dziękujemy bardzo  :kwiatek: I zdrówka życzę! Dobrze, że udało się uniknąć szpitala, ale teraz kuruj się tam koniecznie, żadnego wysiłku!  :kwiatek:

anai moja do teraz nie chce stać za bardzo  🤣 Powodzenia w pracy pod siodłem!  :kwiatek:

Precelek dziękuję bardzo 🙂 Bardzo podoba mi się Wasza wersja oklepowo-bezwędzidłowa. Strasznie tęsknię za takimi "luzackimi spacerkami" bez wędzidła, bez siodła, ale z Młodą to jeszcze dobry kawałek pracy do momentu, kiedy będę tak wsiadała bez narażenia życia... 😉

Isabelle powodzenia zatem! Daj znać, jak przyjedzie Twój nowy nabytek... 🙂 I trzymaj się ciepło, podejmujesz właściwą decyzję!

A my w niedzielę startujemy.
Kilka ostatnich dni to było dla mnie nowe i psychicznie trudne doświadczenie - choć zadowalające. Mnóstwo pracy nad sobą. Nad tym, żeby w każdej sekundzie, każdym kroku konia wymagać najpierw od siebie, bo od Lilki nie mogę jeszcze wymagać, że wjedzie na czworobok, powali komisję sędziowską i wszystkich dookoła, a ja będę tylko siedziała. Nie. Wcześniej byłam uczona w pierwszym odruchu wymagać od konia, a potem ewentualnie korygować siebie. Teraz wiem, że to nie była dobra szkoła. Uczę się powoli 100-procentowej świadomości własnego ciała, "pociągania za sznurki", to dosiadem, to łydką. I wiecie co jest najlepsze? To działa!  😍 Gdy dziś przesiadłam się przypadkowo za bardzo na lewo, mój koń zareagował natychmiastowym krokiem w bok. Miałam takiego banana na twarzy, że prawie mi kąciki ust rozerwało  🤣 Żałuję strasznie, że mojego Trenera nie będzie ze mną na zawodach, ale on także ma swoje obowiązki jako sędzia i nie może mi towarzyszyć. Mam ogromną nadzieję, że go nie zawiodę, ale jednocześnie: luz. Wiem, że będzie dobrze. 😉
A jutro teren na rozładowanie emocji po kilku dniach ciężkich treningów... 😉


PS Właśnie dostałam wieści z Zbrosławic, gdzie moja stajenna "pingwińska" koleżanka i jeden z koni, którymi się zajmuję, walczą o medale w najpoważniejszej już kategorii - pierwszy rok jako seniorzy 🙂 Są aktualnie na drugiej pozycji ex equo z inną parą. Ja jestem aktualnie czerwona jak pomidor z radości!!!  😅
Proszę o kciuki dla niej! Pracuje ciężko i naprawdę zasłużyła na to, by wrócić z medalem!


Mąka nie wiem jakim cudem Was przegapiłam...  😵 Pięknie sobie jeździcie, on super trzyma ustawienie w chodach bocznych!
Nirv Bardzo klimatyczne foty. Pierwsza powala 🙂
xxmalinaxx Trzymam kciuki za koleżankę i za Ciebie w najbliższych zawodach. Będziesz miała kogoś do zdjęć albo filmów? 🙂

Ja chciałam się poczuć jak prawdziwy re-voltowicz i zrobić porządne zdjęcie konia po jeździe, ale Cayenne kompletnie nie współpracuje i ciągle za mną łaziła małpa. Więc udało mi się ją złapać jak traktor odpalili  😁



Tu jedna z klaczy, które mamy w treningu:



I głodomory mają głodzillę  😁

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 kwietnia 2014 18:02
mtl, nie mam pytań, Siwy wygląda obłędnie 😲
Precelek, tworzycie mega pozytywny obrazek z Klaczynką 🙂
Ciężko mi nadrobić więcej, ale gratuluję każdemu sukcesów, trzymam kciuki jak trzeba i wszystkim koniom dużo zdrówka!

A ja się przypomnę z Maluszkiem z ostatniego treningu. Ja uziemiona w domu, na antybiotyku więc i na zawody nie jadę w niedzielę i ligę zacznę dopiero od 26 kwietnia 🙂






I pozdrawiam wiosenno-chorobowo z łóżka 🙁
Atea ale ona jest piekna <3 strasznie mi sie podoba 😀 a ta siwka jaka dluga! latwo nie bedzie w robocie...
Isabelle trzymam kciuki za Ciebie, za Rudą i za nową pociechę, mam nadzieję, że wam sie pouklada wszystko tak jak powinno 🙂😉)
xxmalinaxx wow, to chyba spora zmiana w swiatopogladzie jezdzieckim co?🙂 ale odnajdujesz sie z tego co widze?🙂
Mąka :kwiatek: a filmik super, az milo popatrzec!

Musze pochwalic dzis mloda 🙂😉) Pierwszy raz od 8 miesiecy zluzowala na lonzy w galopie na tyle ze zaczela parskac i biegac z nosem przy ziemi  💘 mam nadzieje ze to bedzie przelom w naszym galopie! no i wypielam dzis pierwszy raz dziecko na trojkaty - SZAŁ! tak sie ruszała ze zaliczylam opad szczeny do samej trawy 😀
Pokaze wam jeszcze tylko zestawienie Dobry i Zły kucyk ;D



faith Piękna to ona będzie jak brzucho zrzuci! :P A siwa jest faktycznie dość ciężka, długa, niedokraczająca, jest po starej kontuzji tylnej nogi, więc nieco nią skraca, do tego niezły z niej "paczacz" i rusza się określmy to "tak se". Za to jej półsiostra baaardzo urodziwa, ładnie się rusza, ale też "pacząca". No ale już po Świętach wracają do właściciela.

Nie wiedziałam, że twoja siwa ma humorki! Dobrze, baba z charakterkiem.

Idę spać, bo padam, a jutro z rana do głodomorów. Niech już małżu wraca, bo nie wydolę  😁

Mąka super sobie pracujecie!  😀
Faith przyjemnie się czyta o ciągłych postępach. Oby tak dalej  😀

U mnie dziś zmiana rumaka  😀








Kulawiec już powoli wraca do jazd- chwilowo spacerki stępem  🙂
darolga   L'amore è cieco
12 kwietnia 2014 14:35
Ash – Korabek Ciebie również bardzo bardzo całuje :kwiatek:
Milusia, incognito, Mąka – dziękujemy! :kwiatek:
Anai – super Młode! Pokazuj więcej! Calidziaki są fajne, owocnej współpracy!
Precelek – pierwsze zdjęcie niesamowite!
Faith – ekstra się Młoda zmienia, jak nie była w moim typie, tak teraz wzroku oderwać nie mogę :-)
Xxmalinaxx – bardzo bardzo dziękuję Ci za te słowa. W sumie, tak po prawdzie – nie bardzo wiem co poza podziękowaniem mogłabym Ci odpisać, więc niech odpowiedzią będzie załączony poniżej (wraz z uściskami ofc!) filmik z wczoraj :kwiatek:
PS Strasznie fajnie się od jakiegoś już czasu Ciebie czyta - masz tyle zapału do jazdy i tyle uśmiechu (!) na myśl o pracy nad sobą, że nic tylko brać przykład. Lilka ma szczęście, że nie trafiła do kogoś, kto świadomość swojego ciała odkłada na najodleglejszy plan, a nacisk na progres wywiera głównie na koniu, samemu z siebie nie dając nic - a niestety, nie jest to mały odsetek jeźdźców. Ucałuj Liluchnę i powodzenia jutro na zawodach - ale i tak wiesz, że będzie dobrze, prawda? :kwiatek:


Pozdrawiamy z nocnego spaceru:


I przedspacerowego 'stretchingu' (bo jeszcze tego ukłonem nazwać nie możemy  :hihi🙂 na hali :-)

Atea niezły brzuchol ma Cayenne  😁
Hermes fajnie wyglądacie!
Darolga no ukłon pierwsza klasa  👍
Isabelle a co to za nowy nabytek?
Libella Pogrubiona 8 miesięczna dama.

Laguna już stoi u nas w stajni. Dzielnie zniosła drogę, zajada sianko, grzecznie daje się prowadzić i miziać. Jest... duża 😉 będzie kawał kobyły 😉 tylko spodziewałam się konia cięższego, a ona całkiem szlachetna jest.

Dziękuję za wsparcie! mam nadzieję, że nowy domek będzie Rudzielca kochał równie mocno jak ja.
Isabelle, oj czekaj, spotężnieje z wiekiem! Opiekowałam się taką klaczką kiedyś, 3letnia, w trakcie zajażdżki. Całkiem szlachetna była i podczas jazdy nie było czuć w ogóle tej ciężkości (polski koń zimnokrwisty). Jak zobaczyłam jej matkę... Zadzik ze dwa razy szerszy 😁 Przychodził przełomowy moment i wszystkie młode się "rozrastały" i potężniały mocno 🙂 Powodzenia z Młodą!
maiiaF mała ma "pochodzenie" od czapy. matka pogrubiana (ojciec:pkz, matka:typ zimnokrwisty) ojciec... małopolak. Więc zimnokrwista w ee... 1/4? Cóż... miałam kobyłę ze wspaniałym rodowodem a do mnie nie pasowała i i tak z rodowodu nie skorzystałam. Więc teraz patrzę użytkowo, a papier kompletnie do niczego mi niepotrzebny, a i kobył czempionem być nie musi, byleby spokojna była i na stępa do lasu się nadawała, bo to mój szczyt ambicji 😉 

co nie zmienia faktu, że się spodziewałam ... małego buldożera. a to, nie dość, że noga szlachetna, sucha i długa to jeszcze zadek mały, ścięty, a ona sama wysoka, bo na oko ze 150 cm ma. cóż, liczę, że zrobi się bardziej grubaskowata i zachowa spokój, który ma teraz. Bo... spokojniejsza niż Ruda to Laguna JUŻ jest 😂
kujka   new better life mode: on
12 kwietnia 2014 18:36
baffinka, fajny rumak! Co to?


Thymos, no pod dzierzawczynia w konc kobyla zaczela pracowac! Zdecydowanie lepiej jej w tej wersjo niz westoniewiadomoczym.

tulipan, to bedziesz na 3 jezdzic teraz? Zmiana o 180stopni 😀
deborah   koń by się uśmiał...
12 kwietnia 2014 18:54
darolga, jak go tego nauczyłaś ? Niesamowite !
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 kwietnia 2014 21:12
Nirv ale pięknie wyglądacie na tych zdjęciach! Marta poczarowała  😜
darolga o jej jakie ukłony  😜 a Ty jesteś cudowna i niesamowita że tak dbasz o tego Kucyka  😍
moon ale progresujecie, obydwoje!  😜
amnestria no właśnie więcej uśmiechu, więcej! Duszek cudowny 😜
kujka Gilu nie przestanie przymusowo leniuchować i do dzieła! Czekam na foty, bo tymi ostatnimi to podbiłaś nam tu wątek  😍
milusia zdrowiej nam tu szybciutko!  :kwiatek:
mtl łał, ale Siwciu się zmienił! Ej no wyglądacie zjawiskowo!  💘
Precelek jakie piękne zdjęcia ile w nich radości! A do galopowego mordka mi się cieszy   😜
gryglodor ale synuś  rośnie, jak na drożdżach  💘 pięknieje!



będe musiała na nowo uczyć sie jeździć


właśnie dziś miałam to samo  😁 Po optimaxie który pracował za mnie ;pp i teraz wyszło wszystko na jaw...  wsadzę Cię w nasze nowe cacko to już  dostrzeganie zwątpisz czy potrafisz jakkolwiek jeździć, ale jak już się odnajdziesz to jest  😜

A więc, już wyjaśniam  😁

odwiedzili nas Honorata i Bogdan z HB Contact z długo wyczekanym cudeńskiem  😍

Jednak Fuerte pokazał się z najgorszej strony... Ostatnimi czasu ma za dużo energii,, ciągnie, spina się,robi się płaski,pędzi taki jest bez kontroli.. Długo jeździłam nawet się nie spocił a ja ledwo żywa zsiadłam, z rumieńcami i parująca...  Pod koniec coś tam puścił, dał się przekonać do współpracy a nie ciągnął dalej tej sprzeczki.
Jestem zachwycona siodłem 🙂 Kiedy Fuerte już się rozluźnił, ja się rozluźniłam to mogłam wreszcie cieszyć się nowym urodzinowym prezentem  💘
To siodło pokazało mi wszystkie moje błędy i niedociągnięcia. ( cały czas wyjeżdżam na tylni łęk, mimo że mam jeszcze miejsce z tyłu jak usiądę prawidłowo...)  + wreszcie mogłam usiąść prosto 🙂



Atea trzymaj mocno  :kwiatek: Będzie mama, ona dobrze ogarnia aparat 🙂
Bardzo mi się podoba ta Siwa, której foto wstawiłaś. Trochę długa, ale... ma coś w sobie.

faith zmiana ogromna, ale nadchodziła stopniowo od kilku miesięcy, byłam na to przygotowana i odnajduję się 😀 Podoba mi się takie "świadome jeździectwo". To, że zmieniam siebie, i dzięki temu mogę kształtować ruch, reakcje mojego konia.
Piękna Twoja Siwka, i urocze to drugie zdjęcie 😀 baffinka strzeliła nam kiedyś podobne z Muskatem  😁


baffinka bardzo fajnie wyglądasz dla odmiany na innym koniu 🙂

darolga nie masz za co dziękować, a filmik jest super! Korab jest świetnie porozciągany, mało znam koni, które tak ładnie by się gimnastykowały. 🙂 Mam teraz pod opieką konia po kontuzji, część pracy z nim polega właśnie na rozciąganiu go, i powiem Ci, że taki etap jak u Koraba - absolutnie nieosiągalny jak na razie. Samo opuszczenie i wyciągnięcie szyi wymaga sporo wysiłku...
Odnosząc się do Twojego post scriptum - pewnie, że będzie dobrze, bo każdy wyjazd to nowe doświadczenie i samo to, że możemy próbować coraz to nowych doświadczeń, to dla nas sukces! A co do mojego optymizmu itd... Będę pisała do znudzenia, że to zasługa Trenera 🙂 Trafiłam na człowieka, który jest dla mnie wzorem i jako jeździec, i jako trener, i jako człowiek; zaraża mnie spokojem, uczy cierpliwości, świadomości. Zawsze - bo znaliśmy się jeszcze zanim zaczęliśmy współpracować - był mi przyjacielem, pamiętam sytuację, gdy w rozmowie z nim wspomniałam, że moi rodzice chcą sprzedać konia, bo przeszkadza im moje zaangażowanie w jazdę; powiedział mi wtedy: "To przyślij mamę do mnie, ja jej wyjaśnię, dlaczego właśnie ty powinnaś jeździć konno". Dziwię się sama sobie, że wcześniej, gdy miałam co chwila jeździeckie doły i kryzysy, nie pomyślałam o treningach z nim. Może dlatego, że byłam przekonana, że nie ma na to czasu... A tu proszę 🙂 Podsumowując, gdyby nie jego wsparcie i konsekwencja w tym, co wkłada mi do głowy, nie byłoby aktualnej "dobrej" mnie. Nie byłoby optymizmu 😉
Trzymaj mocno kciuki, na pewno się przydadzą! Zdrówka dla Koraba, sprzedaj mu tam marchewkę od cioci Maliny  😎

My dziś miałyśmy, ostatni, najważniejszy "trening" przed zawodami... Teren, luz i wyczyszczenie głów przed jutrem, żeby startować ze świeżymi rozumami i nic po drodze nie spsocić 😉
Trzymajcie kciuki!
(Boże, jadę szalone L i P, a czuję się, jakbym jechała Grand Prix... 😀)

No i przypominam, że trzymamy kciuki za moją dzielną koleżankę, która po dzisiejszym dniu utrzymuje się na 2. pozycji w HPP seniorów w ujeżdżeniu  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się