Bryczesy

Czy jest coś godnego polecenia z białych! bryczesow z pełnym lejem w granicach 250 zł ? W sklepie internetowym z mega szybką wysyłką? 😀 czy wymagam za duzo ?
grafowata, jak nie startujesz jakoś bardzo bardzo dużo, potrzebujesz na już i zmieścisz się w któryś z dostępnych rozmiarów ( 😁 ) to twoje kryterium spełnią te [url=http://galopada.pl/produkt/znajdz/Bryczesy+HKM+Stretchy/1/-/25/NAME/DESCENDING]HKMy[/url]  😉 Ja je mam, co prawda używam je wyłącznie na hubertusy ale są bardzo wygodne. Na koniku są też chyba białe Pfiffy z szarym lejem dostępne od ręki, koleżanka miała i jakoś się trzymały kupy przy niezbyt ostrym traktowaniu.
julka177 Ja mam tylko z pełnym  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 czerwca 2014 18:49
Byłam w sklepie jeździeckim i przymierzyłam chyba 6 bryczesów kilku firm w rozmiarze 36. Tylko jedne jakoś leżały na mnie (na tyłku wisiały), reszta co najmniej 1 rozmiar za duże (jedne to chyba 3 rozmiary- FP). Tak mi się jedne podobały (http://tnij.org/oo7sbl9), ale nie mieli mniejszego rozmiaru... Ostatecznie kupiłam takie: http://tnij.org/z4zlzoc w rozmiarze 170 - leżą idealnie i nie są za długie.
grafowata, Potwierdzam to co mówi leleiria na temat tych HKMów. Nie wiem wprawdzie czy jestem dumną posiadaczką jakichś "streachy" 😁 ale mam białe hkmy z pełnym lejem i jakoś mocno ich nie kocham, bo do codziennej jazdy nie byłyby zbyt wygodne, ale na okazyjne imprezy się bardzo sprawdzają. Wytrzymałe i ładnie wyglądające.
Może ktos mi pomoże- przetarł mi się lej w dość nowych bryczesach , szkoda wyrzucić bo niewiele używane , macie pomysły skąd wziąć nowy lej lub materiał na takowy?
A nie możesz reklamować?
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
08 czerwca 2014 07:56
a miał ktos te HV Polo Madonna? Jak się sprawują? Warto?

http://www.horse-trade.pl/pl/p/Bryczesy-HV-POLO-Madonna-full/3451
a jakiekolwiek HV polo są warte zakupu? Ja słyszałam same negatywne opinie, przynajmniej przy takiej cenie.
Pytanie odnośnie Fair Play Kaja w kratkę ,kocham poprzednie i chciałbym kupić drugie takie same, pytanie dla nowych i starych użytkowniczek tego modelu - czy jakość bardzo podupadła? słyszałam opinie że płowieją, rwą się i tak dalej ,te które kupiłam wiele lat temu są niesamowicie wytrzymałe. Czy faktycznie nie warto już w nie inwestować?
drabcio, ja miałam jedne, kupione jakoś w 2008 i trzymały się doskonale aż dopiero ostatnio się z nimi pożegnałam bo szew z boku puścił... Kolejna para z tego samego modelu, kupiona dwa lata później rozsypała się w tempie ekspresowym: materiał się rozciągnął, lej się poprzecierał a nawet nie używałam ich jakoś szczególnie intensywnie  🤔 Ogólnie chyba wszystkie modele Fair Play podupadły...

A ja muszę się poskarżyć na moje wyczekane HKMy Majestic bo poza tym że są piękne w tym petrolowym kolorze  😍 , dobrze leżą i szybko schną na tyłku jak ulewa atakuje, to będę musiała uważać przy zakładaniu kurtki - zaczepiłam się końcówką rzepa i zaciągnęłam lekko materiał z boku :/ A takie były śliczne jak były nowe...
Kurcze, a były niesamowite, to co w tej chwili z tego przedziału cenowego nadaje się do noszenia?
Ostatnio wziełam inter api i oprócz tego że leżą jak worek nie jest tak najgorzej.. (to chyba tańsza wersja FP?)
Skusiłam się na bryczesy B Vertigo Kimberley i musze powiedzieć, że wyglądaja i leżą bardzo fajnie. Materiał i wykonanie też bardzo na plus. Zobaczymy jak w użytkowaniu.
drabcio jeżeli FP to tylko te z lejem comfitech.
Właśnie przeglądam najnowszy katalog Horze „summer '14” i urzekły mnie bryczesy Indica, najbardziej kolor ciemny szary 😍
Moje pytanie: czy ktoś już może ma takie bryczesy? Jak u was sprawdzają się bryczesy Horze z materiału typu denim? Są wytrzymałe?
Mialam w rękach horze Silvia i materiał był bardzo fajny.
Jak u was sprawdzają się bryczesy Horze z materiału typu denim? Są wytrzymałe?



Tych nie, ale mam jeansowe Horze i są naprawdę przyzwoite.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 czerwca 2014 10:47
z HV Polo aktualna kolekcja na pewno lepsza niż poprzednie, ale mają jeden podstawowy problem - lej nie jest dość elastyczny. niestety.
za to ja 'odkryłam' bryczesy z Busse, które są absolutnie fantastyczne. model "Baccarat" cena sklepowa 395 zł. absolutnie jedne z najwygodniejszych spodni jakie kiedykolwiek mierzyłam. uwaga do osób wysokich, bez przedłużanej nogawki się nie obejdzie. u mnie 176 cm wycelowałam 76 😉
Dziewczyny chciałabym kupić sobie bryczesy z pełnym lejem, kolor obojętny, cena max 200 zł. Możecie polecić coś ciekawego?
Jak na razie znalazłam coś takiego, co myślicie?

http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/odziea-jea-dziecka/bryczesy/bryczesy-z-pea-nym-lejem/bryczesy-ma-odziea-owe/bryczesy-hkm-basic-belmex-grip.html
poszukaj uzywane pikeur, eurostar lub cavallo
Ja już się skutecznie wyleczyłam z kupowania używanych markowców- jeszcze mi się nie zdażyło dobrać tak, żeby pasowały 😁 Wolę polować na obnizki i kupować coś z niższej półki. Oczywiście tez zależy ile kto jeździ. Mnie akurat wystarczają.
little_girl moge polecić ci te: http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/odziea-jea-dziecka/bryczesy/bryczesy-z-pea-nym-lejem/bryczesy-ma-odziea-owe/bryczesy-york-lexis.html
A jak kupujesz nowe to zawsze pasują? Bez sensu taki argument...
Dziwny przynajmniej 😉
Wystraczy zmierzyc albo siebie, albo dobre na siebie bryczesy i z glowy 😉 kupuje tak od zawsze, na tylku nosze wylacznie eurostary/pikeur/cavallo, nigdy nie wydalam wiecej niz 100-120 zl a komfort i trwalosc jest nieporownywalna 🙂 no i nie zal jak zachce mi sie wymienic dla kaprysu na inny kolor/wzor 😉
Yorki akurat mi pasują, ale jeśli chodzi o nowe to  zawsze mogę wymienić na inny rozmiar lub wogóle odesłać. I to jest dla mnie argument 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2014 19:19
little_girl, zależy czego szukasz i jakie masz oczekiwania. generalnie jak za tę cenę są ok 😉 ot bawełniane w większości galotki (dość grube i ciepłe) z lejem, który też do najbardziej oddychających nie należy. natomiast dobrze trzyma i bryczesy same w sobie ładnie leżą.
Najbardziej zależy mi na elastyczności, udało mi się upolować w tanim ciuszku na prawdę super bryczesy za 19 zł z pełnym lejem firmy GG (usiłuję wstawić zdjęcie, ale z telefonu jakoś kiepsko idzie). Teraz wiem, że to jest zupełnie inny komfort siedzenia. Jedyny ich minus to to, że materiał jest bardzo twardy i zupełnie nierozciągliwy.

Nie przemawia do mnie zakup bryczesów za więcej niż 200 zł, dlatego, że dla mnie to są spodnie w których mogę i pojeździć i ew zrobić coś w stajni 🙂
darolga   L'amore è cieco
20 czerwca 2014 14:16
Jak rozmiarowo (krój, fason) wypadają Euro Stary model Established? Mój rozmiar to 36, w tym rozmiarze mam wszystkie spodnie, i codzienne i jeździeckie, ale na podstawie pomiarów sprzedawcy wychodzi mi, że będzie na mnie dobre 38 - możliwe to?
darolga, te: http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/123782? to nie żadne "established", tylko Lorena 😉 Szczerze, możliwe, ja noszę małe 36, a ten model rozmiar 72 jest taki akurat na styk w pasie. Ale nie mierzyłam 38, więc nie wiem, czy nie byłyby za luźne. 
darolga   L'amore è cieco
20 czerwca 2014 15:23
anai - detektyw roku  😁 tak, dokładnie o te mi chodziło, ale gafa, skopiowałam bezmyślnie tytuł ogłoszenia nie uruchamiając mózgu do przetłumaczenia słówka, wszak wszystkie mam w takim razie established, bo wszystkie mają tę metkę 😁 Cóż, do rzeczy - mam same ES Laurety, 36, leżą dobrze i są jednymi z najwygodniejszych moich portek - ale mają te elastyczne wstawki, to może zaburzać odczucia. Mam też Laury, też 36, mniej wygodne niż Laurety, ale rozmiarowo ok. Loreny na tyłku nigdy nie miałam, ale jestem z budowy bardzo wąska w talii (na rzecz tyłka i ud  😁 ), więc nie będę ryzykować, raczej będą za duże, nawet niektóre 36 potrafią mi sterczeć w pasie.
darolga, To mamy dokładnie ten sam zestaw ES 🙂 Lorena dla mnie mega podobne do Laury.  Laureta najwygodniejsze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się