Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Olson Mateusz Hecold, polecam bardzo!
ach, no właśnie, nie wiem czy pan Hecold czy pani Bestry. czy obydwoje są na tyle rzetelni, że którego wybiorę to będę czuć że wiem wszystko co wiedzieć o tym koniku powinnam?
Olson

Kogo z tej dwójki nie wybierzesz będzie ok 🙂 Oboje robią bdb zdjęcia, dysponują oczywiście cyfrowym RTG, doświadczenie podobne, oboje robią TUVy 😉
Ja bym brała z zamkniętymi oczami Mateusza Hecolda, on się specjalizuje właśnie w radiologii
Bestry także🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 maja 2014 20:31
Ktoś wysyłał próbki krwi za granicę (Niemcy)? Jak to się robi?
Ja nikogo nie namawiam 😉 Moimi końmi opiekuje się właśnie M. Hecold i jemu ufam, z panią A. Bestry miałam doczynienia tylko z opowieści, ale niezawsze 100% pochlebnych, nie będę tu pisać - bo nie znam z autopsji.
episode- to  samo można napisać o Mateuszu  i każdym innym lekarzu- każdy ma swoich fanów i antyfanów, a niektórzy za kłapanie paszczą i pomówienia o kilku wetach pisma od prawników dostali 😉
Ela najłatwiej przez laboklin
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 maja 2014 20:35
Aha OK dzięki Karla
dlatego ja nikogo nie namawiam i wyrażam tylko swoją opinię, a i na innych nie mówię źle, tylko, że ja bym nie korzystała i już. Dla mnie kto będzie swojego konia leczył z pomocą jakiego weterynarza jakoś nie ma znaczenia 😉
Dokładnie z podobnych powodów do mojego konia i znajomych pewnych ortopedów nie wołam 😉 i do pewnych klinik konie nie jeżdżą 😉
Ktoś może polecić dobrego weta z Warszawy, który obejrzy czy z zębami wszystko ok i ew je "poprawi" . Poprosiłabym, dodatkowo o przybliżony koszt danego weta za sam przegląd , za tarnikowanie, wyrywanie. Dzięki😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 maja 2014 21:06
dr Michał Dziekański, tarnikowanie chyba od 150 zł wzwyż( zależy od ilości sedacji, czy coś do wyrwania czy nie..)
Ulalala, wspomniany wyżej dr Hecold zajmuje się zębami, niestety nie znam przybliżonego kosztu.
Dzięki, macie jeszcze jakichś polecanych wetów?
No i drugie pytanie, ile może kosztować mniej więcej przegląd konia pod kątem znalezienia przyczyny machania głową i co wchodzi/ może wchodzić  w skład takiego badania? Pytam się orientacyjnie, żeby w razie czego porozmawiać z właścicielem konia i przekonać go że to dobry pomysł.
Dr Gębka jeszcze zajmuje się zębami
Ulalala, ja gorąco polecam Michała Kaczorowskiego.
Pytanko, Maciej Kujawski miał ktoś przyjemność ?
Łaciata   Forever in my heart ♥
05 czerwca 2014 13:30
Tarnikowanie... jakiego weta. z Wrocławia polecacie?

Piotr Łoś...  ktoś zna? jakieś opinie?
Czy ktoś miał doczynienia z doktorem KUJAWSKIM?  🤔
to chyba wkrótce stanie się już mój ulubiony temat.  🏇

którego weterynarza polecicie na TUVa w okolicy Wrocławia? warunek tylko jeden - żeby był przynajmniej tak rzetelny jak p. Bestry 😉
Olson,
Z czystym sumieniem dr R. Henklewski
Pytanko, Maciej Kujawski miał ktoś przyjemność ?


a nie Wojciech przypadkiem?
a to nie przypadkiem dwie różne osoby?
Wojciech Kujawski  to weterynarz z Krakowa...
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 czerwca 2014 07:41
to chyba wkrótce stanie się już mój ulubiony temat.  🏇

którego weterynarza polecicie na TUVa w okolicy Wrocławia? warunek tylko jeden - żeby był przynajmniej tak rzetelny jak p. Bestry 😉


ja też podpiszę się pod Henklewskim [s]obiema rękoma[/s] oburącz
Dzięki dziewczyny, będę się z nim w takim razie kontaktować 😉
Olson - tam chyba więcej opinii  🙂  http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,4092.30.html
Poleci mi ktoś dobrego i nie zdzierającego weta-ortopedę z okolic Wwy / wołomina?? Bardzo pilne, nawracająca kulawizna ,sztywność i notorycznie zapuchnięte tylnie nogi.....🙁 Będę bardzo wdzięczna...
Comandore dr. Mariusz Gębka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się