Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Szukam opinii o dr M. Przewożnym. Czy jest to weterynarz godny zaufania? może być na priv.
mindgame, pytasz o dr. Macieja Przewoźnego?
xxagaxx, tak
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 marca 2024 12:22
mindgame, prowadzi jedną z największych klinik w kraju. Myślę, że to powinna być rekomendacja sama w sobie 😉
Nasze konie polecają
poza tym o każdym lekarzu znajdziesz dobre jak i gorsze opinie
No miałam napisać dokładnie to samo co Pati2012, . Znam ludzi z Poznania co wożą konie na Służewiec albo do Wrocławia bo do Buku nigdy w życiu 🙂 I działa tak samo w każdą stronę. Każdy z lekarzy klinicystów ma bardzo dobre opinie jak i tragiczne.
mindgame, - jak najbardziej tak 🙂 Mega profesjonalne, kompleksowe i uczciwe podejście. Nawet jak konia masz "niesportowego" to nie traktuje Cię jak pacjenta gorszej kategorii. Nie naciąga, jak czegoś nie trzeba robić to nie proponuje, pamięta swoich pacjentów, odpowiada na pytania, proponuję różne rozwiązania i je omawia. Raczej też przyjeżdża o ustalonej godzinie, z czym jak wiadomo bywa różnie 😉
Edit: sprawdza też poprzednie diagnozy, tak wyszło, że mój koń wcale nie ma szpata 🙃 nawet jak wskazuje jakąś nogę jako podejrzaną to z reguły ogląda wszystkie i plecki. Osobiście mam duże zaufanie i często wolę poczekać na jego wizytę niż brać kogoś niesprawdzonego.
Dzięki za opinie 🙂
mindgame, moja znajoma powaznie rozważała założenie sprawy w sądzie, bo nie dość ze diagnoza zła to i jeszcze jakieś cyrki z dokumentacją (dostała wynik broncho jakiegoś innego konia lub jej koniowi zrobili nie proszeni) a młody koń skończył jako kosiarka.
xxagaxx, no to faktycznie kiepsko... potrzebuję specjalisty który pomoże mi ostatecznie sprawdzić konia na 10 stronę zanim podejmę decyzję co dalej z tym koniem.
mindgame, No musisz sama wybrać. Każdy lekrzyk ma swój cmentarzyk. Ale wybierałabym pomiędzy klinicystami. Służewiec, Buk, Wrocław
xxagaxx, a kogo z Wrocławia masz na myśli?
mindgame, mówię o klinikach więc Gęsice i dr. Golonka.
Jeśli ktoś szukałby doświadczonego lekarza wet. na terenie podkarpacia, lubelskiego, małopolskiego to polecam dr Danutę Dąbrowską-Grzebień 🙂 Od połowy marca zacznie działać na podkarpaciu (korzystałam z usług w Warszawie). Z czystym sumieniem polecam i zazdroszczę Podkarpaciu świetnego lekarza. 😀

Orientujecie się ile +/- kosztuje tarnikowanie zębów u dr. Łukaszczyka ? Chodzi mi o widełki, na ile się nastawiać
Czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego weta na TUV w Łodzi i okolicach? 🙂
IskraADHD, Piotr Szpotański
IskraADHD, w okolice Łodzi chyba czasem się dr Hecold wybiera. Może dr Radwańska też.
Czy możecie polecić kogoś na badanie kupno-sprzedaż w okolicach Nysy?
A ja szukam kogoś do kastracji woj.ślaskie rejon katowice-zawiercie
espérer, te okolice to właśnie Poznański i Jarzabek 🙂
poszukuje namiarów na dobrego dermatologa, okolice Warszawy. Czy jest ktoś taki ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się