Howrse gra :)

no ale jest ta loteria na com teraz, jak ktoś gra tu i tu to ma trzy promocje do ogarnięcia 😁 [s]o, ale tyle dobrze, że otwierając RO zdobędzie się być może Jesień, a na pewno jakieś pkt do piniat. chociaż z drugiej strony szkoda marnować RO :/[/s] a nie, wróć, pewnie pkt w RO wejdą, jak się skończy loteria, przynajmniej na com :/
komu klikac w piniaty na .com, komu?  👀
mi! ale nie dzisiaj, bo akurat mam wszystkie kliknięcia do tej piniaty 😉
o rany już piniaty  😵
ok, to od jutra 😉 Mi tez kliknij w takim razie 😉
na com mam mało znajomych, więc klikam wszystkim 🙂
Milenchen, wystawiam 😉

edit. mogłabyś mi też przetrzymac? 😀 wystaw zwrotnego za 1 000 000 i pozniej odkupisz za 100 000? :kwiatek:

Przepraszam, na śmierć zapomniałam! Wrócę tylko do domu i akceptuję + wystawię zwrotnego, dzięki ! 🙂
edit : szukam kogoś kto kliknąłby mi w piniatę na PL + odwdzięczę się tym samym 🙂
Proszę o kliknięcia na piniate nick : Thethe  oprócz odklikania zawsze dorzuce PD, rzepe, jabłko  😀

Edit : Ja już pomogłam majgaa i ChemiK  🙂
Ja też pomagam każdemu kogo mam z listy, zaraz wejdę na com i poklikam 😉
Dzięki TheWunia 😉

edit.
Dementek wystawiam, jeśli nikt sie nie znalazł 😉
Mi też ktoś kliknie? Odwdzięczę się tym samym :-) Margot na com
Dziennie można klikać tylko dwóm znajomym ? Czy poprotu dwóch poprosiło ?
Potrzebuję 3 kliknięcia na pl nick: Aneczkaxx :kwiatek:

edit: TheWunia - 4 osoby mogą kliknąć
Że mi 4 mogą to wiem, ale czy ja mam jakąś okresloną liczbę ilu mogę ?
Piniaaaty 😜
to ja poprosze klikniecia na .com dla ikarina 😉
Że mi 4 mogą to wiem, ale czy ja mam jakąś okresloną liczbę ilu mogę ?

Możesz kliknąć dowolnej ilości znajomych 😀


Na którym kliknięciu można w tym momencie maksymalnie być?
5 punktów w drugiej piniacie 🙂
Uff, to super!

Uwielbiam Piniaty, zamierzam nie przegapić żadnego kliknięcia, a ponieważ akurat zaczną mi się w poniedziałek wakacje na uczelni, to będę wstawiać w nocy 😁
Rejestruje się na com, ktoś chce żeby go wpisać jako osobe która mnie zaprosiła ?  🙂

Ti można klikać co 24 h czy zawsze o 4 rano ? Bo jak o  to nie ma co wstawać 😉
Przy każdych Piniatach jest z tym problem 😁

Jak masz na przykład klikanie co dwie godziny i masz kliknięcie o 12😲0, a kolejne o 14😲0, to możesz kliknąć w dowolnym momencie między tymi godzinami, nawet o 13:59 😀 Na razie nie ma co wstawać, jasna sprawa, ale jak już będzie co godzinę albo pół, to trzeba będzie.
Mam pytanie, może ktoś pomoże 😉 Dlaczego zadanie nr 2 "Połóż kuca spać" nie chce się zaliczyć?  🙁 położyłam już spać dwa kuce i nic 🙁 P.S Gdyby ktoś zechciał kliknąć: SeptemberHoney  😉
U mnie też nie chciało zaliczyć, ale za którymś kucem z kolei poszło - nie wiem na jakiej zasadzie to działa.

Mogę prosić o dodanie siostry do znajomych? Właściwie to głównie ja się będę zajmować tym kontem (przez współdzielenie), także przy każdej promocji będę podczas promocji wysyłać wszystkim losy, klikać piniaty i tak dalej 😀

http://www.howrse.pl/member/social/friendCreate?login=achaja
Bo nie każdy kuc to kuc 😉 np. Kuc Islandzki to koń a nie kuc 😉 Musicie spojrzeć na gatunek, a nie rasę
Hmmm kuc szetlandzki to kuc a się nie zaliczył  🙁 [s]nie wiem już jak zrobić to zadanie
[/s]
Udało się, koń fiordzki zaskoczył 😀
Dodałam sobie kilka osób, żeby te piniaty nieszczęsne miał mi kto klikać i vice versa 😁 Mój nick na pl: beton.
budyń, w takim razie niestety Cię odrzuciłam.
nie jestem non stop na re-volcie i nie patrzę, więc miło by było gdyby kolejne osoby, które mają ochotę mnie zaprosić napisały chociaż PW o co chodzi.
Dałoby rade 4 gratulacje na nick Thethe ?  :kwiatek:

Tutaj link do konta : http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3356075
Sprzedam 2x Fertility Wand (RP) + 2x Hestia Gift (UH) za 3 kupony komplet. (zapłata już na pl)
Można kupić po 1 sztuce RP i UH, ale wtedy cena wynosi 2 kupony. (do ew. negocjacji)
Czyli UH+RP= 2 kupony
2xUH+2xRP= 3 kupony

edit: Wysłałam gratki na Thethe  😉
wrrr dopiero początek piniat, a mi już brakuje pkt :/
no weźcie, złapałam los na loterię w ufo i poszłam zobaczyć, jak to wpłynęło na piniaty 🤔wirek: 😁 przynajmniej na dobrym serwerze 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się