Wrocławianie :))

A ja mam pytanie z innej beczki:
Czy znacie i możecie polecić jakiegoś solidnego i w miarę niedrogiego fachowca lub konkretną firmę od przesuwnych szaf wnękowych ?
ja mam tzn dostałam nr od kolegi, bo akurat odebrał mieszkanie i robił pod wymiar - bardzo zadowolony k. skorupa 607 131 289
http://www.rekomendowanefirmy.pl/meble-plus-krzysztof-skorupa/o-firmie.html

my właśnie jesteśmy na etapie przemeblowywania itp, i też nie wiem czy nie robić przesuwnych
ovca   Per aspera donikąd
27 kwietnia 2014 17:49
Ja mogę odradzić komandora 😉 koszmar, zlecają składanie jakiejś innej firmie, szafa jest po prostu krzywa, a robotnicy większą część dniówki spędzają na przerwie- rozumiem że mają płacone za robotę a nie za godzinę ale trzy dni siedzieli mi w mieszkaniu obcy faceci.
dobrze wiedzieć !
no tamten pan ponoć raz dwa i porządnie
ciekawe jakie terminy bo ja muszę mieć szybciutko 🙂
Dzięki za namiar 😉 Z pewnością skorzystam. Mnie się aż tak nie śpieszy, ale też nie chciałabym mieć rozpieprzonego pokoju przez kilka dni, mimo, że wnęka do zabudowy jest niewielka (1,30 m szeroka i 60 cm głęboka) no i żeby mnie przy okazji ktoś nie skasował jak za zboże...
Pilne! Gdzie we wrocku dostabe trociny dla konia?
Ramires wysłałam pw. 😉
:kwiatek:
gryglodor a mogę też pw? bo szukam trocinek 🙂
alnama jasne, już wysyłam. 😉
[s]Kto poleci dobrą makijażystkę we Wrocławiu?[/s]
Już mam 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 maja 2014 10:35
Poszukuję dobrego kateringu, który dojeżdża poza Wrocław i ma usługi kompleksowe (tj. obsługa kelnerska, zastawa, obrusy) i ceny nie będą zabijać.
Mogą też być firmy jakieś sprawdzone z okolic Ziębic, Strzelina i Nysy. Ktoś, coś wie może ?😉  :kwiatek:
co jest nie tak z wrocławskimi ulicami, studzienkami czy bóg wie czym, skoro już drugi raz po burzy jest zalane pół miasta?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2014 07:03
Będę dzisiaj zamawiała siemię lniane, całe, niemielone. Z eko młyna z Kampinosu 😉 Jakby ktoś był chętny to dać znać jak najszybciej, max do 15😲0 w dniu dzisiejszym. Cena siemienia to 3,80zł za kg + koszty wysyłki do podzielenia. Odbiór na Krzykach (okolice Ronda). Płatne z góry.

W ofercie jeszcze jest:
Płatki owsiane pakowane po 2kg cena za 1kg 3zł
Płatki pszenne pakowane po 2kg cena 1kg 2.60 zł
Płatki jęczmienne pakowane po 2 kg cena 1kg 2.60zł
Płatki żytnie .pakowane po 2kg cena 1 kg 2.60 zł
Słonecznik łuskany pakowany 1 kg cena 1 kg 4.90 kg
Dynia łuskana pakowana 1 kg cena 1 kg 21zł
Kasza jaglana pakowana 1kg cena 1 kg 4.5 zł
kasza jęczmienna pakowana 1kg cena 2 zł
mąka żytnia pakowana po 2 kg cena 1kg 2.5zł
mąka żytnia razowa po 2 kg cena 1kg 2.5 zł

Mam pytanie, czy wie ktoś czy gdzieś we Wrocławiu bądź okolicach dostanę sieczki Mollichaff?  👀
ovca   Per aspera donikąd
15 czerwca 2014 20:17
w związku z tym że śniła mi się whitemoon trzeba koniecznie znowu się spotkać  😁 kto się pisze?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2014 17:34
Ja i Dziewczynka jutro chcemy wybyc na piwo do miasta wieczorowa pora, jak cos to zapraszamy 🙂
JARA, o której? Ja jakoś późno mam wracać do domu, może się zbiorę do was 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2014 20:19
Myślę, że późno to będzie, gdzieś 21.
forumowicze gdzie we wrocku dostanę materiał na łatę do bryczesów?
w większości hurtowni ekozamsz, irchopodobne i skóro podobne nie nadają się do bryczesów.
Frans Rys na szymanowskiego, hurt na robotniczej.. Tylko nie wiem co tu chcesz kupić bo większość bryczesow ma leje z clarino, a to ogólnie irhopodobna alkantara 😉
potrzebuje tą irchopodobną ale grubszą, na robotniczej byłam i były tylko sztuczne skóry(a'la żyleta) i ekozamsz na fotel  😉
Sprawdzę tą drugą lokalizację.
Dzięki :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 czerwca 2014 13:14
W przyszłym tygodniu we Wro będzie dr Michał Podgórny (forumowy ogurek) - zęby, rtg, usg itp 😉
Czy gdzieś w pobliżu Biskupina, Sępolna, Grunwaldu, Psiego Pola jest hurtownia weterynaryjna? Potrzebuję Imaverol zakupić  :kwiatek:
Jest ravet niedaleko marino
Muszę wyrobić nowe dokumenty i w związku z tym, potrzebny jest w miarę niedrogi i sprawdzony fotograf, wywołujący zdjęcia od ręki. Pożądana lokalizacja- okolice Nowego Dworu/Muchoboru lub ul. Zapolskiej (blisko urzędu)! U siebie w okolicy nic takiego nie znalazłam, prócz jednego zakładu, o którym krąży w sieci raczej słaba opinia. Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie? 🙂
Rynek,kotlarska 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lipca 2014 07:29
Chyba nawet w samym urzedzie mozna zrobic zdjecia
Może nie najbliżej ale fotograf wart polecenia. Pierwsze moje zdjęcia do dokumentów na których dobrze wyglądam 🙂 Wywołują od ręki.
http://www.foto-krzyki.pl/
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 lipca 2014 12:13
Wrocławianki, będę u was w piątek 25 lipca. Ktoś chętny na spotkanie popołudniem/wieczorem? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się