Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Gaga Dzięki :kwiatek:
Od poniedziałku w Biedronce istne końskie szaleństwo: rękawice i czyściki z mikrofibry do nabłyszczania za 6 zł, miękkie kosze za 15 zł, skrzynki narzędziowe za 30 zł, pojemnik duo na szczotki lub preparaty 15 zł, duże pojemniki z pokrywą 22zł, schodki 50 zł  😲
A teraz w netto polówki damskie za 20 zł oraz śmieszne wieszaki na drzwi za 6 zł.
Wie ktoś może coś o sprzęcie jeździeckim w lidlu? Szykuje się coś, czy może była już taka akcja w tym roku?  👀
kilka stron wcześniej o tym bylo 😉

jest ktoś kto nabył w Lidlu Crocsy nie ten rozmiar?
mam 36/37 kolor khaki/espresso, wymienię się chętnie na 37/38
bawarka Dzięki Tobie mam w końcu porządną skrzynke! Dziękuje  :kwiatek: :kwiatek:
hej, będzie ktoś może w Lidlu na dniach? Potrzebuję sprawdzić czy dostanę masło orzechowe oprócz akcji Amerykańskiej  :kwiatek:
propozycja nie końska, ale Lidlowa  😁 sama nie mam jak pojechać
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 lipca 2014 20:36
ja obkupiłam się w sportowe staniki. znowu  😜 strasznie lubię te crivita.
spodnie dresowe na lato/wiosne super, nie za grube. generalnie jak 30 zł grzech było nie wziąć 😉
sei  też je lubię . mam ich już z 5 chyba a jutro jadę zobaczyć te nowe , ale powiedziałam sobie stop ! bo mi tyle nie potrzebne . jutro chociaż pomacam . ale spodenki biorę  😀iabeł:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 lipca 2014 21:41
po dniu dzisiejszym też mam 5 😉 żółty, czarny, szary, niebieski, miętowy
tłumaczę sobie, że są potrzebne - latem mogę zmienić po każdym pojeżdżonym koniu  😀iabeł:
spodenki są super. na te za kolano się nie załapałam, ale dwie pary długich zgarnęłam i dwie bluzy  😡
ja się załapałam na te usztywniane staniki sportowe z bokserskim tyłem. za cenę 30 zl jestem nim zachwycona.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 lipca 2014 06:40
a to nie wiem, o których mowa. pokażesz? 🙂
ostatnio biust zgubiłam to staniki nie mają u mnie za dużo roboty, jeśli chodzi o trzymanie, ale kiedy mam spędzić cały dzień w stajni to są niezastąpione.
wygodne, oddychające... i kolorowe  😍
serio nie wiem jak mogłam kiedyś jeździć w zwykłych...

zapomniałabym! nabyłam jeszcze ochraniacz na kolano. wygląda nieźle i może się sprawdzi.
intensywnie myślałam nad tą opaską na krzyż, ale w końcu się nie zdecydowałam. ktoś ma? jak wrażenia?
ja mam taki pas wspomagający, ale ze stelażem w miejscu kręgosłupa. jest szeroki i dość sztywny, więc jeździ się tak sobie.
Tak, spodnie dresowe 3/4 są super! Wygodne i kolory mają śliczne. Ja mam Brzoskwiniowe.
ja jestem wkurzona . chciałam bluzę rozpinana brzoskwiniową i tą naciąganą mietową, brzoskwiniowe spodenki 3/4 i mietowe długie  .  .... dostałam tylko miętowe dlugie  😤
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 lipca 2014 18:15
ja już nic nie dostałam... u nas jeden lidl w mieście :/
U nas Lidl zamknięty. Remont robią  👿
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 lipca 2014 22:49
katija, musiałam je przeoczyć, a wygląda fajnie 🙂
W Tesco są te gumowe wiadra  w promocji 42l po 9.99 i fajne koszyki 32l w tej samej cenie,  jakby ktoś potrzebował 🙂
calore, niezłe! Chyba sam się wybiorę. A gdzie będzie napisane w których sklepach będą te rzeczy?
Mam taką kurtkę z zeszłego roku i świetna jest, polecam.
Piotrek w każdym lidlu będą.
pewnie znowu będą kolejki przed otwarciem.  😁
ale kurtka wygląda fajnie, może uda się na jakąś załapać.
dresy beda fajne
kurcze przydalaby mi sie taka na rajd, a w czw rano juz jade 🙁
Dramka, gdzie widzisz dresy?
mam taki fioletowy sprzed 2 lat? jest genialny..
Dramka, dzięki 🙂
to ie takie jakie mam, ale tez fajne, ciekawe jak z jakością. ostatnio jakieś ogladałam w niemieckim lidlu czy netto - wizualie rewelacja, ale jakość odwrotnie 🙁

a... kupilam sobie polo z biedronki - wszystkie "ostatnie" 5 szt m-ek. po 5 zł 😀
Kahlan, u mnie są kolejki codziennie o 7:50 ;p
a są te rzeczy wyłożone tak zaraz rano? poszłabym przed pracą, ale jak nic nie znajdę, to bez sensu. w czwartek miały być koszule i ramoneski, to kurtek damskich u mnie w ogóle nie było tego dnia :/
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
25 sierpnia 2014 13:50
Sytuacja w Lidlach obecnie wygląda tak:

Nie żartuję. Ostatnio poleciałam na 7:30. Kolejka była 10m dookoła wejścia - moja mama chciała skórzaną kurtkę. Weszłyśmy na końcu - nie pchając się. Kurtki nie dotknęłyśmy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się