Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
11 sierpnia 2014 18:59
slojma  🥂 też mnie to razi  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 sierpnia 2014 19:29
madmaddie w LO też mieliśmy... zahasłowane i nikt do tego hasła nie miał dostępu  😁. Ale to moje stare liceum, tam wszystko było możliwe.

U mnie też było zahasłowane. I złamaliśmy to hasło jakoś 2 miesiące przed maturą  😂 Ale nie zawsze udawało się połączyć...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 sierpnia 2014 19:32
u mnie zakłada się konto, każdy student ma indywidualny login i hasło.

czy ktoś ma może płytę Rea Garvey Can't Stand The Silence ? :kwiatek:
Dodofon  nie wiem gdzie te jaja są ani jak szybko się z nich muchy wylegaja,  w rozmowie z tamtą osobą nie wnikalam w szczegóły była to zbyt okropna wizja 😀

A co do internetu w telefonie mam oszalamiajaca ilość danych aż 100 MB za 9 zł.  😵 Wykorzystuję to w tydzień a potem jadę na zamulajacym internecie który otwiera tylko rv 😁 i to też z problemami
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 sierpnia 2014 17:22
Pytanie do użytkowników photobloga: da się jakoś zablokować inną osobę, żeby nie pisała do mnie pw? Jakiś idiota praktycznie codziennie pisze do mnie tę samą wiadomość: "hey co się stało ze masz nóżkę w gipsie? ps słodka minke masz na 2 zdięciu🙂" i już mnie to do szału doprowadza  🙄
po jakim czasie od kupna mobliny internet jest aktywny? Trzeba czekać np 2tyg jak przy zakładaniu tradycyjnego neta?
Rul, jest aktywny od razu 🙂
Ja też mam 2GB. Wystarcza, ale jeśli zdarzy mi się zużyć do dopłacam 10zł i mam 10GB. No i mam ustawiony licznik przesyłu danych, więc mam wszystko pod kontrolą 😉
dzięki 🙂
[s][s][s][s][s]glupio pytac glupio 🙁 ale czy ma moze ktos mozliwosc doladowania mnie teraz za 25zl (doladowanie online). mi niestety wyszla taka sytuacja a doladowanie pilnie potrzebne. kase oddam do 20 (sierpnia) przelewem🙁[/s][/s][/s][/s][/s]
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
13 sierpnia 2014 20:45
Da się jakoś sensownie zamocować podogonie do siodła bez kółka z tyłu?
Freska, na języczek? Kupujesz takie ustrojstwo, wkładasz między panele wsuwając od przedniego łęku do tylnego i się trzyma 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
13 sierpnia 2014 21:23
cavaletti dziękuję dobra kobieto  :kwiatek: już myślałam, że się nie da  😵
Mozna jeszcze na sizal do paska przy przednim lęku ale to mało estetycznie wyglada.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 sierpnia 2014 09:09
Czy znaczek na kopercie ZUSu moze byc czarny? Czy zawsze jest zielony?
I na pieczatce mam napisane "oplata pobraniowa Taxe percue pologne- co to moze znaczyc? Ze list szedl przez francje czy co? 🤔
Taxe percue pologne to umowa z pocztą polską. Nie przejmuj się tym. Po prostu wysyłając z tą pieczątką/naklejką nie jest potrzebny znaczek
Jestem zielona, przyznaje...
Jeżeli kurier nie zastanie mnie jednego dnia to czy drugiego musi ponownie spróbować dostarczyć przesyłkę?
emptyline   Big Milk Straciatella
14 sierpnia 2014 16:37
Być., zależy od firmy kurierskiej.
DHL.
Ale o ewentualnym zwrocie muszą powiadomić nadawcę, prawda?
emptyline   Big Milk Straciatella
14 sierpnia 2014 16:40
DHL ma raczej dwa podejścia, możesz do nich zadzwonić po prostu - tak będzie najłatwiej.
najpewniej kurier zadzwoni, może się jakoś dogadacie co do innego miejsca. a jak nie to chyba paczka pojedzie na bazę i stamtąd ją odbierzesz?
Dzięki dziewczyny.
efeemeryda   no fate but what we make.
15 sierpnia 2014 20:00
Przeszperałam już google i niestety nic wiarygodnego nie znalazłam, a może jest tu jakiś re-voltowicz orientujący się w przepisach panujących w Austrii.
Konkretnie chodzi mi o warunki jakie musi spełnić lekarz weterynarii, aby móc tam pracować w zawodzie zakładając, że dyplom zrobił w Polsce. Czy trzeba zdać egzamin państwowy w języku niemieckim ? a może jakiś państwowy certyfikat językowy ?
z góry bardzo dziękuje za pomoc  :kwiatek:
No dobra, to ja nietypowo, ale może ktoś będzie znał odpowiedź.

jaką powierzchnię zajmuje (albo jaką ma długość całkowitą) wojskowy tor treningowy tzw. małpi gaj?

:kwiatek:
Kahlan, dokladnie nie wiem, na oko ok. 300m długości, przynajmniej w Chelmnie taki mniej wiecej jest 😉
Czy ktoś zna może dobry i w miarę skuteczny sposób na usunięcie plam po długopisie z białej tkaniny? Chodzi mi o plamy od atramentu ( długopis 'posikał' mi się w kieszeni). Jestem w trakcie prób z pastą do zębów i moczeniem w mleku, może ktoś zna coś bardziej skutecznego :kwiatek: ?
emptyline   Big Milk Straciatella
17 sierpnia 2014 19:35
joakul, Dr. Beckmann na plamy z długopisu.
Mam skórzane oficerki bez zamka. Czy w okolicach Krakowa jest możliwość wszycia zamka? Czy to nie zepsuje kroju oficerek? Jaka cena? Zależy mi na profesjonalnym wykonaniu tego. Kiedyś oddałam czapsy do przeszycia gum do szewca i musiałam je potem wyrzucić, bo taką manianę odwalil.
A ja mam telefonowo/informatyczny problem.
Samsung Galaxy S Advance II, Android 4.1.2
A problem taki, że działał dziad bez zarzutu aż do połowy lipca, kiedy to na zagramanicznych włajażach używałam bez ograniczeń funkcji aparatu. Po powrocie zrzuciłam wszystkie zdjęcia na komputer, czyszcząc kartę i pamięć telefonu z ww zdjęć. Od tego czasu telefon twierdzi że jego pamięć jest w 100% zapchana i mam wyczyścić galerię/pozbyć się aplikacji i tak dalej. Takoż zrobiłam, przegrzebałam też wszystkie foldery i nie mam nic poza 2 niewielkimi piosenkami i kontaktami.
Jak to ogarnąć?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 sierpnia 2014 06:17
Spróbuj na komputerze sformatować kartę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się