TRANSPORT- szukam, oferuje

A.   master of sarcasm :]
30 lipca 2014 21:11
Mamy jeszcze trzy wolne miejsca w transporcie łączonym z Polski do Wielkiej Brytanii, na przełomie września i października.

Profesjonalny przewoźnik, doświadczony w krajowym i międzynarodowym transporcie od 1997 roku (głównie konie wyścigowe i klacze hodowlane).
mtl   I M Equestrian
30 lipca 2014 21:21
Mamy jeszcze trzy wolne miejsca w transporcie łączonym z Polski do Wielkiej Brytanii, na przełomie września i października.

Profesjonalny przewoźnik, doświadczony w krajowym i międzynarodowym transporcie od 1997 roku (głównie konie wyścigowe i klacze hodowlane).


bo jeszcze sobie jakiegos rumaka z PL przywioze  😁
montana   małopolskie
30 lipca 2014 21:35
Warszawa -> Kraków, pusta przyczepa
Kraków -> Warszawa jedno miejsce wolne 
w najbliższych dniach, jutro tj. piątek, lub sobota
Pilnie szukam transportu na najbliższe dni na trasie WARSZAWA- POZNAŃ.
Szukam Transportu na poczatek września (3-7 .09) z Warszawy do Krakowa, może ktoś planuje?
.........
Witam.
Na początku tygodnia jadę z Poznania do trojmiasta i z powrotem. Mam wolne miejsca. Pozdrawiam
Będę jechać jutro po południu trasę Poznań-Wawa-Poznań dwukonnym koniowozem. Mogę kogoś zgarnąć w obie strony
pozdrawiam  :kwiatek:
Być może będę potrzebowała w najbliższym czasie transportu z okolic Elbląg do Lublina, gdyby ktoś jechał podobną trasą to będę wdzięczna za wieści 🙂
Bede wiozla konia z Radomia do Olsztyna w ta niedziele,wiec jest wolne jedno miejsce jakby ktos byl chetny...,a w druga srtone juz dwa wolne miejsca powrot w tym samym dniu....


Andaluzja, dorzucam źrebaka odsada, do Mławy, po drodze,
...................................
w poniedziałek jedziemy pustą 2-konną przyczepą z krakowa do szpitala dla koni w gliwicach
tel. 669 114 427 lub priv
[s]WARSZAWA -> KRAKÓW pusta przyczepa[/s]
Witam.
Na początku tygodnia jadę z Poznania do trojmiasta i z powrotem. Mam wolne miejsca. Pozdrawiam


Mała zmiana planów. Jadę z Poznania do Warszawy, potem na Mikołajki a nastepnie Gdańsk i potem powrót do Poznania. Moge zobaczyć z trasy. Koniowoz lux warunki 😉 ktoś chętny się załapać??
535 360 318.
W sobote 09.08 po poludniu jedzie  pusta przyczepa tzw."na poltorej konia" z Poznania (Buk) do Trojmiasta. 1,5pln/km. Moge zboczyc z trasy.
Szukam transportu na ZO-A Kwidzyn
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
04 sierpnia 2014 16:05
Ostatni weekend sierpnia lub pierwszy weekend września będę jechać trasę

WARSZAWA - PŁOŃSK - MŁAWA -  NIDZICA- OLSZTYN -LIDZBARK WARMIŃSKI.  Mam 2 miejsca w przyczepie

wracam tego samego dnia

LIDZBARK WARMIŃSKI - OLSZTYN - NIDZICA - MŁAWA -PŁOŃSK - WARSZAWA. Mam jedno miejsce w przyczepie dla klaczy lub wałacha.

Witam.
Mam wolne miejsca w koniowozie do Francji. Mogę coś zabrać po drodze.
535360318
Szukam transportu na 29.08 z Jawiszowic (k. Brzeszczy) do Facimiecha i 31.08 Z Facimiecha do Jawiszowic
Prawdopodobnie w środę po poludniu będzie jechał dwukonny pusty koniowóz KRAKOW->WARSZAWA , a nastepnie wracał WARSZAWA -> KRAKÓW z jednym wolnym miejscem.
Potrzebny transport dla jednego konia na trasie Radom-Olsztyn
Znajoma poszukuje transportu dla jednego konia z okolic Słupska(pomorskie) do Strzegowa (35km od Ciechanowa) mazowieckie. Może jechałby ktoś jakoś niedługo i chciał przygarnąć kobyłę?
Mam jedno wolne miejsce w przyczepie na zawody ZO-A Kwidzyn
Wyjazd z Warszawy.
Mam wolne miejsca w koniowozie na trasie Poznań-3miasto-Poznań. Ktoś chętny?
535 360 318
[s]Szukam transportu dla grzecznej klaczy 25 sierpnia z Warszawy (Falenty) do Stajni Aleksandria (Aleksandria 30A, 96-330 Puszcza Mariańska). Może ktoś wybiera się do z Warszawy do Poznania i mógłby trochę zboczyć z trasy. Poproszę o informacje na priv.[/s]
A.   master of sarcasm :]
18 sierpnia 2014 23:17
Nadal mamy trzy miejsca z Polski do Wielkiej Brytanii, na przełomie wrzesnia i października, koniowóz, dowiadczony przewoźnik!
23 sierpnia jedno wolne miejsce w koniowozie - warszawa-janów podlaski (w obie strony).
Witam. Jadę dziś pustym koniowozem z okolic Zamościa do Poznania. Mogę zjechać z trasy. Może ktoś chce się zabrać? 🙂 600 433 006
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
21 sierpnia 2014 10:01
Poszukuje transportu dla kuca , trasa Grudziądz - Brzuśce(kolo Tczewa). Nie jedzie ktos po drodze?🙂
W poniedziałek (25.08) 2 wolne miejsca z okolic Warszawy na Śląsk lub południe Polski
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się