przedłużanie rzęs

martkagd - przede wszystkim widać ,że ''stylistka'' 😵 nie dokładnie separowała rzęsy naturalne w efekcie czego posklejała kilka i dlatego są rzadkie i krzywe ,zapewne też kleiła tak jak idzie rzęsa naturalna ,a klei się cokolwiek by się działo prostopadle do powieki. Wygląda to co najmniej źle niestety 🙁.
Takie krzywusy i klejone byle jak jak Twoje ,Jary i Tundri zaburzają porost nowych naturalnych rzęs.
Wspólna , dziękuję za opinię, rzęsy ze strony robia na mnie ogromne wrażenie, ale cena ich założenia niestety nie na moją kieszeń 450zł, myślę, ze sa warte tej kwoty, bo pewnie wymagają dużo pracy no ale niestety będę musiała zostać przy moich za 100zł, dopóki nie zobaczyłam tych na stronie byłam  z nich bardzo zadowolona 😉 Jednak czego oczy nie widzą...
Zagescilam sobie rzeski metoda 1:1.

Swoje mialam proste, klapniete, no nieciekawe, tyle ze ciemne.
Teraz kocham je miloscia wielka duży uśmiech zagescilam dluzszymi tylko i 1 max 2 mm w kacikach, oko wyglada super uśmiech)))
No i malowac nie trzeba, 5min wiecej snu :P
Używa któraś z was może odżywki do rzes bodetko lash?
Ja wlasnie mam objetosciowki, chcialam zrobic 1:1, ale tak mnie moja kosmetyczka namowila na opcje 2d i 3 d 🙂 I wydaje mi sie, ze fajnie to wyglada🙂 Uzupelniam rzesy co 3 tygodnie i uwielbiam miec tak podkreslone oczy🙂
No ja zrobilam na probe przed slubem 🙂 co miesiac to pewnie mi sie nie bedzie chcialo robic, ale na sama ceremonie w lipcu na pewno zrobie bo piekny efekt 🙂
Przestańcie , u wprawionej stylistki uzupełnienei trwa 1h-1,5h(przy naprawdę mocnych objętościówkach typu russian volume gdzie kleimy 8-13 rzes do jednej naturalnej) a dla taaaakiej wygody nie warto się ''poświęcić''? Ja tam wyleżę wszystko byleby sobie życie ułatwić 🙂
Moja uzupelnia mi w 1,5 h 1;1 . na poczatku rzesy byly ladne nawet do 6tyg! Potem niestety kosmetyczka przyklejala mi do nowodrastajacych i po ok 4 tyg nie mailam juz prawie nic. W grudniu robilam sobie dwa miesiace przerwy i w lutym zalozylam ponownie i znowu 6tyg bez problemu. Nie wyobrazam sobie juz nie miec rzes, nawet jak porzadnie wytuszuje swoje to nie to samo 😉
http://re-volta.pl/galeria/moja/foto/134264 to link do moich , nie umiem wstawic z tabletu , zacial sie 😉
Czytam i czytam o tych 6 tyg., ja od prawie dwoch lat mam 1:1 (wielbie i kocham, swoje naturalne tez mialam nieskromnie mowiac bardzo fajne ale te są mega  :kocham🙂 i uzupelniam co 2 tygodnie, czasami zdarzalo sie co 1,5 albo co 3 jesli cos mi wypadlo i zastanawiam sie czemu tak czesto?
Zalezy jak komu wypadaja rzesy i co komu przeszkadza... Ja te ze zdjecia mam po tygodniu, wiec prawie full. Ja nawet wole je tak po dwoch tyg jak sie przezedza lekko , wtedy nie wygladaja tak ciezko. Tylko , ze mi wypadaja z roznych miejsc , nie ma dziur.
Rico jest kilka możliwości:
-stylistka nie odtluszcza rzes przed zabiegiem (prawidłowo używa sie cleanera pozniej primera)
-masz tłusta skore lub tluste rzesy
-hormony lub zażywasz jakies leki
-nie czyścisz rzes woda z szarym mydłem z kurzu,sebum
-mocno sie malujesz
-używasz tłustych kosmetyków w okolicy oczu
-trzeba pamietać o zasadzie 24h omijać wodę,48h z solarium (jeśli stylistka nie używa nano który utwardza klej)
-stylistka nie wymienia często kleju(prawidłowo powinno sie go wyrzucać co 2tygodnie)

Pytanie jeszcze czy wypadają same czy razem z naturalkami?
I same i z naturalnymi. Odkad pierwszy raz mialam zalozone, to sugerowali mi umowienie sie po 2 tygodniach no i weszlo mi to w nawyk. Tlustej skory nie mam a i nie maluje sie praktycznie kompletnie, ew. kreska na dolnej powiece. Hormony przyjmuje i leki inne tez, ale czy to moze miec az taki wplyw? No i o zasadzie 24 i 48 nie wiedzialam, dobre heh... czesto po rzesach od razu korzystalam z solarium!
Ja do mojej chodze co 3-3,5 tygodnia. Robimy objetosciowki 2d i 3d🙂 i jestem mega zadowolona, przewaznie do dwoch tygodni zadko ktora mi wypada, dopiero po 2 tygodniach zaczynaja praktycznie bardziej wypadac, ale nie ma tragedii 🙂 [img]https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10410618_788367504584538_739970403994436529_n.jpg?oh=5490dd7dbe06574582d00b200d686e07&oe=557358E0[/img] tutaj zdjecie po uzupelnieniu.
A tutaj zdjecie przy zalozeniu🙂 [img]https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s480x480/10945736_777772645644024_8657781873406084200_n.jpg?oh=c6a8a1171d308e7e556a3dcf354bccda&oe=5582D2DF[/img]
Mam dosyc specyficzne oczy, do tego nieduze, wiec te rzesy tez otwieraja mi oko😉
rico - tak hormony mają duży wpływ. Spróbuj raz pójść do kogoś innego i zobaczysz ,skąd jesteś to może podpowiem do kogo 🙂

stokroteczka - trafiłaś w super ręce! Bardzo bardzo piękne aplikacje - TAK WŁASNIE WYGLĄDA POPRAWNA APLIKACJA RZĘS!!
Wszystkie równo w linii, prostopadle piękne! Pogratuluj swojej stylistce 🙂 Gdzie takie ładna robi? :kwiatek:
dziewczyny mam pytanko; spotkala sie moze ktoras z Was z zapaleniem spojowek po zalozeniu rzes? dodam, ze robilam ciagle u tej samej stylistki byly super, 2 razy uzupelnialam i nic, 3 raz uzupelnilam i po 2-3h od razu oczy bardzo spuchniete (w szczegolnosci prawe oko), czerwone, swedzace, pieczace, zaropiale 🙁 lekarz powiedzial ze to bakteryjne zapalenie spojowki, ale naprawde nie mam pojecia od czego, narzedzia oczywiscie czyste, wysterylizowane, a rzesy i klej ten sam co zawsze; zeszlo po okolo tygodniu po antybiotyku, po 2 tygodniach poszlam na uzupelnienie (przez tluste masci wszystko wypadlo), narzedzia sterylizowane byly cala noc, zrobilysmy na kleju antyalergicznym - znow to samo 🙁 tego samego dnia pojechalam zdjac... wiecie przez co tak moglo sie stac? i czemu zadnej reakcji nie bylo wczesniej, tylko teraz? pomozcie 🙁
Też przedłużałam, chyba z 4 razy pod rząd. Od dwóch miesięcy nie mam nic, zapuściłam swoje i po dłużej analizie stwierdzam że chyba więcej plusów mają naturalne rzęsy. Wiem że trzeba je tuszować, i nie ma takiego efektu żebym nie wiem co ale przynajmniej nie noszę pół tony wody jak wychodzę z pod prysznica  🤣 No i nie ukrywam że po zdjęciu sztucznych, była lekka "załamka" jak zobaczyłam swoje, ale olejek rycynowy zdziałał cuda.
wspólna- w Rugby, Anglia🙂 robię u Paulinki M. 🙂 I myślę, że nadal będę robić🙂 bo uwielbiam mieć je tak zrobione😀 jak sobie strzelę selfi 😀 to wstawię pokazać tutaj oczko🙂
Mam rzęsy od Zosi! Są przeeepiękne, jestem in lov! Umówiłam się już na uzupełnianie hihi, bo kalendarz ma pełny po brzegi😉
Czy da sie pzedłuzyc rzesy tak by wyglądały one mega naturalnie? Tzn swoje mam dosc długie, ale bez przesady, wytuszowane wyglądają ładnie ale zwyczajnie mam dosc juz tego malowania. Chcialabym miec efekt ciut lepszy niż moje naturalne ale na pewno nie taki zeby ktos patrząc na mnie widział tylko wielkie rzesy.
Czy sie tak da i jakie długosci byłyby wskazane?
Evson, da się - wystarczy że stylistka zrobi Ci 1:1 o naturalnej długości 😉 efekt jest mega🙂

Muszę pochwalić odżywkę Long 4 Lashes. Dostałam na urodziny, używam od miesiąca i faktycznie rzęsy zrobiły się dłuższe! 😀
Poczekaj jeszcze ze 2 miesiące to dopiero zobaczysz 😀
Na ile mniej więcej starcza 1 opakowanie?
Na ile mniej więcej starcza 1 opakowanie?


Na ok. 6 miesięcy, chyba że dajesz na brwi to na mniej. Ja używałam też olejek rycynowy, i powiem że też widać znaczną poprawę po nim. W sumie to wyprowadziłam nim rzęsy po przedłużaniu. Teraz to chyba żeby mnie diabeł sam namawiał do przedłużania, to już tego nie zrobię :-)
Super sprawa! Myślę, że odżywka zostanie ze mną do końca życia 😀 Jeszcze mam drugie pytanie, bo wywaliłam (oczywiście 🙄 ) opakowanie, a chyba na ulotce było napisane, że po jakimś tam czasie nie trzeba jej już używać codziennie.
Dziewczyny a tak z ciekawosci, jak jest ze skutkami ubocznymi po tej odzywce? Bo generalnie oparta jest o silnie dziaajacy lek przeciwko jaskrze. Pwoduje on zmiane cisnienia w galce ocznej.
U mnie żadne skutki uboczne nie wystąpiły.
U mnie po tym miesiącu też nie. Troszkę szczypały mnie oczy na początku, ale chyba się przyzwyczaiły.
Z racji, ze dawno zdjecia tutaj nie bylo 🙂 ja pochwale sie moimi , uzupelnialysmy w sobote 🙂
Uzupelnianie po 4 tygodniach🙂
[img]https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11040940_831965066891448_6382036761168512833_n.jpg?oh=d7ea32da41ee07d628ef697fc316a379&oe=55CB3484[/img]
Proszę o pomoc!
Możecie polecić mi salon kosmetyczny/kosmetyczkę w Warszawie, gdzie mogę bez obaw udać się na zabieg zagęszczania rzęs 1:1?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się