Wrocławianie :))

Którego p. Krysmanna? Poza tym może lepiej umówić się na okres próbny?
Tutaj jak najbardziej masz rację, zapomniałam zaznaczyć że najbardziej mi chodzi o wypłacalność tego pracodawcy, ponieważ na razie jestem w dołku finansowym i nie mogę sobie pozwolić na pracę która później okaże się charytatywną 😀
sars, jednak dość istotna jest informacja którego pana krysmana.
Ale sars nie napisała "pana", tylko P. Krysmanna - dla mnie jest to jednoznaczne z Piotrem 🙂
tak, tak chodzi o Piotra z Wielkiej Lipy 🙂
Dziewczyny, moj maz ma 3miesieczny projekt z pracy we Wroclawiu i szuka jakiegos pokoju/miejsca w pokoju - jakby ktoras z was miala jakies info czy pokoj do wynajecia dajcie prosze znac na pw! 🙂
Z gory dzieki!
Pytanie bardziej dolnośląskie niż wrocławskie
Możecie polecić jakąś stajnie w Kotlinie Jeleniogórskiej gdzie można się przejechać w góry?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 października 2014 17:19
szałas muflon organizuje z tego co sie orientuje
Wrocławianie, potrzebuję zostawić samochód na 5 dni najlepiej na parkingu strzeżonym. Może ktoś orientuje się, gdzie znajdę takie miejsce, najlepiej niedrogo i w okolicy Grabiszyńskiej ( ale to niekoniecznie)?  :kwiatek:
Mam pytanie z serii głupich.

Mam bilet semestralny na wszystkie linie i chciałabym jechać autobusem podmiejskim 934. Czy ten bilet to obejmuje czy muszę kupić jakiś inny? Chciałabym jechać do Bachmatu, więc to chyba nie jest już Wrocław?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 października 2014 09:12
Nie obowiazuje. Bilet kupisz u kierowcy.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 października 2014 21:32
czy ktoś może słyszał od znajomych, że ma do wynajęcia pokój na Gaju, jedynkę, lub w b. bliskiej okolicy ?  :kwiatek:
Gdzie we Wrocławiu jest nocna i świąteczna izba przyjęć? Muszę iść najlepiej jeszcze dzisiaj do lekarza. Najlepiej jak najbliżej Placu Grunwaldzkiego. I co muszę mieć ze sobą jeśli nie jestem stad?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 października 2014 16:50
Sonkowa, internista jest w szpitalu na Traugutta (wejście od tyłu). Natomiast specjaliści np okulista, ginekolog, laryngolog to według dyżurów na dany dzień w różnych miejscach.
ovca   Per aspera donikąd
12 października 2014 16:53
Sonkowa jeżeli to coś poważnego, to SOR przyjmuje na pewno na Weigla, chyba też jeszcze na Traugutta i Borowskiej.

jeżeli potrzebujesz internisty, to masz do wyboru cztery miejsca:

    NZOZ Ośrodek Medyczny ZIEMO-VITA przy ul. Ziemowita 1/9, tel. 71 784 90 35
    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Gromkowskiego, ul. Koszarowa 5, tel.71 395 76 07
    Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu, ul. Traugutta 112, tel.71 342 27 86
    "Przychodnia Kosmonautów", ul. Horbaczewskiego 35, tel. 71 351 28 43, 95

ja byłam kiedyś w 'Przychodni Kosmonatuów', od ręki porobili mi badania i skierowali do szpitala.
Potrzebny mi internista. Lecze sie od kilku dni sama i jest jeszcze gorzej. Dzisiaj juz jest bardzo zle wiec ubieram sie i lecę do lekarza. Czyli na Traugguta najbliżej? Wytlumaczycie mi proszę jak tam dojechać ? Może być PW 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 października 2014 17:08



Z placu Grunwaldzkiego tramwaj OP lub 4 i 200m piechotą.
Dziękuję Wam bardzo!  😉 Do szpitala dotarłam, mam antybiotyk i zwolnienie więc się nieźle załatwiłam.. No nic, mam nadzieję, że się szybko wykuruję.  😉
Wrocławianie! Czy potrafi mi ktoś polecić fajną szkołę tańca towarzyskiego/salsy dla par? Najlepiej by było w okolicach Placu Grunwaldzkiego ale jeżeli ma być trochę dalej i w fajnej atmosferze to i tak chętnie sprawdzę.
Mam 2 lewe nogi a mężczyzna kocha tańczyć i czas coś z tym zrobić...
polecam afrolatin - zajęcia głównie na placu muzealnym (spoko dojazd z grunwaldu). nie wiem z kim rusza salsa teraz, ale nowy kurs bachaty będzie z Marcinem i Nelą - są super!

i odradzam wszystkie kursy, gdzie można chodzić na multisporta. jeśli chcecie nauczyć się tańczyć i poznać fajnych ludzi, to strata czasu. na takich kursach co chwilę zmienia się skład i nie da się pójść dalej z materiałem.
Dzięki  :kwiatek:
Mam trochę nietypowe pytanie. Gdzie we Wrocławiu znajde lumpeks, w którym pojawiają sie długie sukienki, które nadawałyby sie do sesji zdjęciowych?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 października 2014 18:46
Na Podwalu.
Mogłabys podać dokładny adres i nazwę? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 października 2014 20:15
Dom Handlowy Podwale, skrzyżowanie ul. Świdnickiej i ul. Podwale.
1 piętro 😉

JARA dziękuję Ci bardzo po raz kolejny!  :kwiatek:  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 października 2014 21:11
Dom Handlowy Podwale, skrzyżowanie ul. Świdnickiej i ul. Podwale.
1 piętro 😉




Potwierdzam! Ostatnio byłam z kumpelą i wyszłyśmy z 2 workami ciuchów 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 października 2014 11:30
We wtorki są dostawy i wtedy cena jest 85zł/kg. Z każdym kolejnym dniem jest coraz taniej. W poniedziałek już 10zł/kg.
Kiedyś ten lumpeks zajmował caaaałe piętro, teraz tylko pół 😉
Hej, może zna ktoś knajpę, która spełni nasze oczekiwania:
- wybieramy się na piwo
- jesteśmy oszczędni  😉 więc drogie restauracje odpadają
- będzie nas 40-50 sztuk
- termin... 29.11.2014 (andrzejki..............)
Do tego najchętniej blisko centrum, rynku. Ostatnio byliśmy w globtrotterze, ale w jego miejscu jest coś nowego teraz...
Ktoś coś?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2014 20:14
W andrzejki 50 osob.. w tym terminie to wszedzie bedzie dziki tlum 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się