Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Niewidzialna dziękuję śłicznie  :kwiatek: :kwiatek: !
kasska to zdjęcie jest właśnie rozjaśnione! A kielonka dalej nie widać, no  😁
Śliczna ta twoja fotka, ale jaka jesteś ładna to się i tak przekonałam na żywo!
Mery paskudo! Ludzie tu myślą, że miła ze mnie dziewczyna, a ty wszystko zepsułaś!! Wrzucaj lepiej coś swojego, bo miło się patrzy  🙂
Mery paskudo!

no to Mery paskuda szaleje :
Super jest ta fotka, już ją podziwiałam na gronie chyba  😜 Normalnie kocica z ciebie  😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 kwietnia 2009 06:22
Mery świetne włosy  😜 to naturalny kolor?
slojma   I was born with a silver spoon!
02 kwietnia 2009 08:07
Gozya-Dziękuję :kwiatek:
Pauli- Widzisz widocznie mnie się nie podziwia 😁
Okwiat- Przecież wiesz, że ja teraz samotna to nawet pocieszyć sie nie mogę, nie bądź już taka 🤬
Mery- ślicznie wyglądasz Ps. będę w Wawie w ten weekend 😀
kasska - masz niesamowite oczy poprawiaone w photoshopie czy naturalne? Chodzi mi o kontur tęczówki 😉
mery,
a ja przypominam ze sprawa naszego Carla jest nadal otwarta...... 🤬

slojma,
cale zdjecie jest wyostrzone, poza tym nic z oczami nie robilam. to pewnie wlasnie ostrosc podkreslila wspomniany 'kontur teczowki'🙂

hehe a tu jeszcze mi sie przypomnialo moje ulubione zdjecie, zaluje tylko ze musialo byc robione telefonem i jakosc kuleje..:P
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 kwietnia 2009 10:25
Ewuś - dziękuje!  :kwiatek: hehe a,ze sie zmienilam to fakt, ile to lat my sie juz nie widzialysmy? 4? 🙁

Moniska - dziekuje!  :kwiatek: Owszem, owszem :P Nasze cudowne Wały Chrobrego! Kurcze za kazdym razem jak tam jestem odkrywam cos nowego, pieknego w tym miejscu! Musze sie odezwaz do Ciebie na gg, bo w sumie trzeba by sie bylo kiedys spotkac. Ale to juz na pw!  :kwiatek:

Niewidzialna - dziekuje!  :kwiatek: Kurcze przypomnialy mi sie stare baletowe czasy i stad te dziwne pozy 😉

Kasska - genialne zdjęcie!!  😁
cieciorka   kocioł bałkański
02 kwietnia 2009 10:33
Dzionka jesteś przepiękna!  😜  💘
idź koniecznie na jakiś casting, ale nie koniecznie w polsce!

okwiat, niewiedziałam że justyna taka wszechstronna 🙂

wiadomo że zdjęcia nie są odzwierciedleniem całego życia, ale pewnym odniesieniem. wygłupom nie mam nic za złe i sama uwielbiam, ale neste znam osobiscie i swoje zdanie na jej temat mam. zdjęcia daja jednak pewne swiadectwo, zwłaszcza gdy sa monotematyczne.
granic nie przekroczyłam ani teraz, ani wcześniej. czy byłam miła? nie muszę. kto się obraził ten się obraził- bede za was smażyć się w piekle
najbardziej mnie tylko załamują komentarze w stylu: wiesz co to zabawa, uzywaj zycia i tak dalej. ja tez się bawie, tez uzywam zycia na swoj sposob, ba... nawet tez pije ale nie obnosze sie tym w taki sposob i nie dotyczy to wylacznie ostatnich zdjec ale ogołu, ktore przecież pamiętamy.
jedni lubią inni nie, mnie nawet nie przeszkadza kto, jakie zdjęcia wstawia, ale skoro wstawia, to musi się liczyć z tym, ze ludzi coś o nich napiszą. ja się nie gniewam, ja się śmieje..
sądziłam że nie ma sensu wypowiadać się w tej dyskusji, ale skoro toczy się 1,5 strony to uznałam że warto wyrazić swoje stanowisko i tym też ostatecznie kończe swoje wypowiedzi na ten temat.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 kwietnia 2009 10:54
Pauli,
cale zdjecie jest wyostrzone, poza tym nic z oczami nie robilam. to pewnie wlasnie ostrosc podkreslila wspomniany 'kontur teczowki'🙂

To chyba nie do mnie miało być 😉

Oczy masz na prawdę śliczne  😀

mOniSka
Wszystko rozumiem 😉
Potraktowałam Twoją wypowiedź zbyt ogólnie.
Mi osobiście nie przeszkadzają tego typu zdjęcia, kiedy coś mnie nudzi, albo nie interesuje po prostu to omijam 😉

Dzionka
Klasa!!  😀

mery
Koniecznie pokaż coś jeszcze 😉

slojma
Żeby podziwiać, nie trzeba głośno o tym mówić, ani pisać 😉
Ja na przykład nie chcę być nudna i w kółko pisać, że sympatycznie wyglądasz i Twoje zdjęcia są bardzo pogodne 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
02 kwietnia 2009 11:39
Pauli- nikt tego ne oczekuje 😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
02 kwietnia 2009 17:41
to ja bede prowokowac  😀iabeł:
stajennie...











Nesta- swietne okulary heh  😀

to moze wkoncu ja sie ujawnie  💃
Robię porządki w PB. Część zdjęć przewijała się w innych watkach, częśc na starej Volcie. Odkurzam

W pracy na CSI w Warce




Ślubnie





Dawno temu z Hexą :kwiatek: w Jaszkowie (jeszcze z aparatem na zębach  😁 )

Hehehe,  ale numer- przegladam sobie zaleglosci sprzed kilkunastu stron  z revoltowiczow- dochodze do ostatniej i co? widze siebie 😀
Ewcia  :kwiatek: :kwiatek: ile to bylo lat temu?
Sienka dziekuje,zawstydzilam sie 😀  mieszkalas na Polance?;> powiedz jeszcze ze do X LO chodzilas?😀

Hex juz naprawde postzimowy 😀
[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y277/Hexowsk[/img]
Czas leci co? 😁

Z jakieś 4 lata temu....?? To były czasy. Zero problemów, zero obowiązków, czasem się człowiek tylko na uczelni pokazał, na zawody jeździł dla przyjemności, a nie zapierdalu. Ech.....

Ale może będzie lepiej :kwiatek: Wiosna optymistycznie nastraja
Dziewczyny jak z żurnala  :kwiatek: Jakiś Pikeur powinien Was zatrudnić. Sukces murowany.
Hexa,naprawdę piękna jesteś! Bez żadnych podtekstów  😁 więcej proszeeee
Lagunę widziałam w Spodku w zeszłym roku - od razu wiedziałam,że to musisz być Ty  😎 cudnie 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
02 kwietnia 2009 21:11
Hexa- już ci kiedyś pisałam, że masz rewelacyjny typ urody, nic dodać nic ująć 🙂
Hexa, dokladnie, na polance, od 5 roku zycia, jak tylko biale bloki wybudowali 😁
ale do szkoly akurat gdzie indziej chodzilam.
Nawet kiedys chcialam zagadac, ale stwierdzilam ze glupio, bo ani sie na volcie aktywnie nie udzielalam, ani nie wiedzialam co mialabym powiedziec 🤣
'czesc jestem kasia znam Cie z volty' 💃

koniec off topa, przepraszam 😡
Mery świetne włosy  😜 to naturalny kolor?

tak, tak 😉 w 100% 🙂

Mery- Ps. będę w Wawie w ten weekend 😀

jest impreza w Oki Doki, chcesz isc 🙂??

mery
Koniecznie pokaż coś jeszcze 😉


no way... jeszcze chwila i to skasuje, bo mi sie odwidzi 😉
martva no jakoś 4 lata będzie, szmaaaat czasu. tak btw jak kiedyś byś była w stolicy to krzycz 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 kwietnia 2009 13:36
nesta
Ostatnie na avatar 😉
Nigeria cały czas z Tobą?

mery

Nie rób scen  😎

Laguna
Ślubne wprost bajkowe 😉

Hexa
Piękna jesteś!
Laguna, wyglądasz na miłą osobe 🙂
Laguna wyglądasz jak  laleczka - w najlepszym tego słowa znaczeniu - delikatna i śliczna  😎
Hexa przyćmiewasz urodą gwiazdy filmowe  😎
Nesta przepadam za Twoimi zdjęciami - grzeczne czy mniej grzeczne 😉 - nie są tuzinkowe, zawsze ogląda się Ciebie z przyjemnością  😀
W ogóle wszystkie jesteście śliczne, ciekawe - nie do wiary, ze po stajniach kręcą się tak super dziewczyny, bo stereotyp wiadomo jaki jest - koniara to szara mysz w przykurzonych bryczesach (ja :ke🙂 - a wystarczy zajrzeć do tego wątku i  😅  😀
Laguna - śliczna jesteś  !  😅 Nie dość że blondynka, tak jak ja, to jeszcze nazwisko te same  👀
Hexa - tak samo jak u Laguny, naprawde przepięknie  🙂
mery - Ale Ty ładna jesteś ! 🙂 Masz naprawdę nietypową urodę
kasska - Ładnie to tak straszyć pana manekina  😎 (fajne zdjęcie  😉 )
nesta - Dałabyś buzi koniowatemu tak czekała na to 🙂
Daga- widzę zabajkowe kliamty 🙂 ale Ciebie nie znam , ale ładniutkie włosy 🙂
Laguna - zdjęcie ze ślubu piękne i pięknie wyglądałaś jak księżniczka 🙂
Hexa - jesteś piękna 🙂 więcej nie można nic dodać 🙂
U nas wiosna od wtorku. Aż mi się zachciło w spódniczce pochodzić 🙂

ADHD - prawie się założyłam, że po tym przejdę. Nie przeszłam. Bujało się :O


Przyłapana na wysiadywaniu dinozaurowego jaja 😉


🙂


Taka jestem. Niska, to na palcach :P


Panorama Torunia z lewego brzegu Wisły. Z koleżanką z roku 🙂




🙂


To by chyba było na tyle 😉
strasznie ładne zdjęcia Dworcika, potem Ci skomentuję na nk  😁
Miło mi bardzo 🙂
Szkoda, że do dyspozycji był tylko aparat w telefonie i to na kiepskich ustawieniach, bo miejsca brak... i jakość poszła w kibel 😉
wow, nie widac, ze to tel  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się