TRANSPORT- szukam, oferuje

Oferuję transport 1 konia profesjonalną ciężarówką Bockmanna do Szwajcarii we wrześniu.
Jestem w stanie zrobić to nawet za pół-darmo ze względu na to, że mój koń nie może podróżować sam.Zainteresowanych proszę o kontakt:
patrycja@nowystylgroup.com
Na wrzesien, dowolny termin, z ok. Pultuska do Ciechocinka dla 1konia szukam transportu. Jedno ale, musze wiedziec minimum tydzien wczesniej.
Poszukuję transportu dla 1 konia z Bochni (Proszówki) do Facimiecha na zawody ujeżdżeniowe (niedziela 31.08.2014, wyjazd rano, powrót po południu). tel. kontaktowy do mnie 667954103
Jedzie ktos moze we wrześniu z Warszawy do Krakowa i ma jedno wolne miejsce w przyczepie? 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 sierpnia 2014 17:31
Uwaga w czwartek

WARSZAWA - PŁOŃSK - MŁAWA -  NIDZICA- OLSZTYN -LIDZBARK WARMIŃSKI.  Mam 2 miejsca w przyczepie

wracam tego samego dnia

LIDZBARK WARMIŃSKI - OLSZTYN - NIDZICA - MŁAWA -PŁOŃSK - WARSZAWA. Mam jedno miejsce w przyczepie dla klaczy lub wałacha.
Pilnie poszukuje transportu pod koniec września lub na początku października z Kołobrzegu do Wrocławia. Wałach, bardzo spokojny w transporcie, jeździł juz na tak dalekich trasach.
11 lub 12 września jedzie ktoś do Łodzi lub chciałby się dołączyć z okolic Siedlec ?
Pilnie poszukuje transportu pod koniec września lub na początku października z Kołobrzegu do Wrocławia. Wałach, bardzo spokojny w transporcie, jeździł juz na tak dalekich trasach.



Transport znaleziony. Jeśli ktoś jest chętny to moge zabrać. Z Wrocławia do Kołobrzegu przyczepa będzie jechała pusta.
BARDZO PILNIE szukam transportu konia z okolicy Mikołajek-Orzysz do Żółwina pod Warszawą.
[s]W przyszłym tygodniu, bądź jeszcze w następnym (termin do ustalenia) będę jechała na pusto nową przyczepą na 1,5 konia z Warszawy do Pępowa. Wracam tego samego dnia, również na pusto. Mogę zboczyć gdzieś z trasy. [/s]
Nieaktualne
Witam,

poszukuję transportu dla jednego konia (najchętniej z towarzystwem ale od biedy może być samotnie), na koniec września, z okolicy Gorlic (Nowy Sącz i tym podobne klimaty 😉 do Gdyni  🙁  Ratunku pomocy, cena w zasadzie nie ważna, ma być profesjonalnie i bezpiecznie.

  🤔
Transport łączony

WARSZAWA-->KATOWICE/BĘDZIN 1 miejsce
Będzin -->Warszawa 2 miejsca

Transport może gdzieś lekko zboczyc z trasy.

Termin, na już!

Przewoźnik: Agnieszka Dziuba 508 55 80 22

TERMIN 11.09
A ja szukam transportu na koniec września z Wrocławia do Warszawy. 😉
Witam.
Jadę na pusto Lublin-Kraków.
czy będzie ktoś jechał z okolic Żywca w kierunku pólnocno-zachodnim ( Zielona Góra ) ? to przewozu byłaby jedna klacz .
Oferuję transport z okolic Szczecina do Wrocławia pod koniec września 🙂
Nie jedzie ktoś na zawody do Wielkiej Lipy obojętnie w który dzień i nie chce zabrać konia lub dwóch na trasie Ozorowice - lipa-Ozorowice?
Wolne miejsce w koniowozie Warszawa- Anglia
1.10.2014
kontakt 508558022
Szukam transportu, koniec września
mila   głęboka rekreacja
19 września 2014 09:31
Szukam transportu z Warszawy do Niemiec (północ) w okolicy listopada.
Mam wolne miejsca w koniowozie na trasie Poznań-Włocławek-Kraków-Warszawa-Trójmiasto-Poznań.
Może ktoś się dołączy? 🙂
535 360 318
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 września 2014 20:48
Poszukuje pilnie transportu dla jednego walacha Trutnowy(kolo Pruszcza Gdanskiego) do Grudziądza :kwiatek:
Poszukuję transportu dla jednej kobyły ze Słupska do Łopuchowa k. Poznania 5.10.2014. PILNE!!! 🏇
wolne miejsca  2 , w dwukonnym koniowozie, sobota 27.09.2014 , Kraków Warszawa , ewentualnie dalej na północ
A.   master of sarcasm :]
27 września 2014 13:44
Mamy jeszcze miejsca w koniowozie jadacym do Anglii w srode 1 pazdziernika, koniowoz jest na 12 koni a nie na 6 jak pierwotnie zakladalismy, przewoznk ten sam, kto zainteresowany prosze o pw, podam nr tel przewoznika. Do jutra po poludniu jestem pod internetem 😉
W niedziele mam wolne miejsce na trasie Kołobrzeg-Wrocław. Jadę przez Szczecin. Wieczorem pusta przyczepa wraca tą sama drogą.
Szukam transportu na niedziele, poniedziałek z okolic Wejherowa do Gdańska. Jakieś propozycje? 🙂
Transport zakopane - podrozie szukam
Witam.
Mam wolne miejsca w koniowozie na trasie Poznań-Warszawa-Poznań, Wawa-Kraków i Wawa-Trójmiasto-Poznań.
Razem będzie taniej 😉
785 313 754
08.10.14  Wolne miejsce w koniowozie  Warszawa- Poznań- Warszawa 

10.10.14  Wolne miejsce w koniowozie Warszawa- Gliwice- Warszawa   

kontakt 508558022
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się