KOCHAM KINO :)

Czy nie wie może ktoś, czy gdzieś w Warszawie można będzie zobaczyć film Miasto 44 z angielskimi
napisami? Czy w ogóle zdarza się, że kina wyświetlają w ten sposób polskie filmy??
widziałyście Czarny lód? Bardzo mi się ten film podobał 🙂 znacie coś utrzymane w tym stylu?
Bez litosci - jak ktos lubi mocne filmy z mocnymi facetami, niekoniecznie filozoficzne i skomplikowane - mega polecam😉 mi sie fantastycznie ogladalo.
morwa   gdyby nie ten balonik...
10 października 2014 21:44
Macie jakieś typy na tegoroczny wff?
Na szybko  :kwiatek: bajkofilm dla matki i czterolatki?
Ostatnio byłam na Zanim zasnę i generalnie bardzo mi się podobał, lubię takie klimaty. A Colin Firth mnie zaskoczył rolą inną niż romantyka.  😁 I mam zamiar przeczytać książkę.

Oglądałam jeszcze Uniewinniony i też mi się podobał.
Na szybko  :kwiatek: bajkofilm dla matki i czterolatki?


top 1 u nas teraz (od roku :P) Kraina Lodu
Widziałam Miasto 44 i... nie, no nie. Nie podobał mi się. Konwencja zupełnie nie trafiona, muzyka też mi nie leżała, trochę rzeczy w filmie się ze sobą nie zgadzało. Ostatnia scena ciekawa.
pokemon, jak ukraść księżyc  😍
Pokemon jak wytresowac smoka?🙂
Zapomniałam o smokach!!!!! Dzięki.
Zobaczyłam Krainę Lodu. Trochę się nudziłyśmy... ale całkiem przyjemna.
u nas wałkowała była prawie codziennie 🙂
płyta z piosenki obowiązkowo do zasypiania 🙂
Zachciało mi się wczoraj kina.
"Bogowie". Zarezerwowałam bilety i poleciałam pomagać koledze w przeprowadzce (a wczoraj wstałam w samo południe, bo odsypiałam imprezę). Jak już nadeszła godzina, kiedy mieliśmy ruszyć do kina, to ziewałam i najbardziej marzyłam o pójściu spać, a nie na wieczorny seans.

Poszliśmy i zapomniałam o bożym świecie! Film bardzo wciągający, historia doskonale pokazana, aktorzy świetni! W ogóle nie czuło się uciekającego czasu, film idealnie go zapełnił. Był ani za krótki, ani za długi (chociaż, jakby się miał przeciągnąć o te 15-30 minut, to mam wrażenie, że by mi nie robiło). Ja go chętnie powtórzę i zdecydowanie polecam. Warto wybrać się do kina.
Poszłam na Miasto 44, szczerze, jakoś nie mogę ocenić tego filmu dobrze.
Co prawda scenografia super, jedna z lepszych jakie widziałam...
Momenty w filmie, gdzie muzyka, obraz tworzyły całość, wzruszające chwile, przeplatane jakimiś miernymi scenami aktorskimi.
Szkoda, bo te krótkie momenty pokazywały coś co ja uwielbiam, mogłam przenieść się całkowicie w tamten czas.
I szok po wyjściu z kina; krew, brud, śmierć, po 200 metrach wchodzę wprost do "galerii", mijam dobrze odżywionych ludzi, rzędy straganów, kolorowe wystawy.
kujka   new better life mode: on
20 października 2014 11:48
Stalingrad (ten nowy) - nie wiem. Chcialam obejrzec, ale szarza plonacych Rosjan to dla mnie zbyt wiele. Rozne szmiry w zyciu ogladalam, Boy jeszcze wiecej, ale stwierdzilismy ze nie wytrzymamy i wylaczylismy.

Za to Imigrantke obejrzelismy juz do konca. Szacun dla Cotiliard (mam nadzieje ze dobrze napisalam) za polski 🙂 dobrze oddany klimat czasu i miejsca akcji, historia o ktorej warto pamietac. Generalnie moge polecic 🙂
.
Sierpień w hrabstwie.., strasznie ciężki film! Aczkolwiek przyznaje, fenomenalna gra aktorska.
Sekretne życie Waltera Mitty, widoki przepiękne! Rozbawiły mnie niektóre sceny. Pomocny w spędzeniu miłego weczoru.
Grand budapest hotel, absolutnie magiczny! Moje rytmy, wizualnie i aktorsko ujął mnie za serce!  Przecudny! 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 października 2014 08:30
Hercules- całkiem fajnie im to wyszło! 😀 Nie spodziewałam się czegoś super, ale... miło mnie ten film zaskoczył. Niektóre efekty i sceny trochę wydumane, ale i zafascynowałam się i pośmiałam. Fajny film na wieczór 😉
Uprowadzona - uwielbiam ten film 🙂
Diabelska plansza Ouija - totalny gniot, bardziej się bałam póki nie wiedziałam co się stanie niż jak już się pojawiły te duchy, czy w tych czasach już nie robią porządnych horrorów? 🤔wirek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 listopada 2014 21:39
Brud, polecam.
Dracula ze nowy, przyzwoity 🙂
Są tu jacyś fani Śródziemia? Ktoś się wybiera na "Hobbita" w grudniu 😀?
Pewnie...wszyscy? 😉

Ja dziś w końcu byłem na filmie "Bogowie". MEGA produkcja, jedynie zabrakło mi trochę zakończenia, film trochę się urwał.
Dramuta12, ja z mężem. Albo głównie mąż ze mną 😁 Fanką nie jestem, ale chętnie pójdę, dobrze mi się ogląda.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 listopada 2014 08:51
postanowiłam, że dam Kingowi jeszcze jedną, ostatnią szansę.
Carrie. no cóż, nigdy się nie polubimy 😉

znacie coś w stylu Underworld? biega laska przyodziana w skórę, klimat mroczny, trochę rzeźni, te klimaty  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 listopada 2014 09:08
Madmaddie ale oglądałaś starą czy nową? Bo nowa jest beznadziejna 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 listopada 2014 09:14
nową. co jest w niej beznadziejnego? dla mnie beznadziejna jest sama fabuła czy zamysł 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 listopada 2014 09:27
Generalnie ta Carrie z nowej wersji jest zupełnie inna niż ta w książce, jej postać inaczej się zachowuje i ma inną psychologię. Ale jeśli ogólnie nie jesteś fanką horrorów czy lekkiej psychodeli to Kina nie polubisz 😉 Choć "Lśnienie" warte jest obejrzenia, niezależnie od poglądu na temat Pana K. 😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 listopada 2014 09:30
uwielbiam horrory i inne takie. po prostu Kinga nie lubię 😉 Lśnienie dla mnie koszmarek, wysiadłam w połowie książki stwierdzając, że nie, nie, dzięki, nie trzeba 😉
no to w takim razie spróbuję jeszcze kiedyś Carrie w starej wersji, książki czytać nie będę, bo szkoda czasu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się