moda, ciuchy etc...

Idzie do mnie koszulka Quebonafide  😜

Do tego bluza z Patokalipsy i kurtka z Majors, klik, także czekam niecierpliwie  💘
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 października 2014 21:25
do Ciebie koszulka, a ja bym się nie obraziła jakby do mnie ten facet przyszedł ...  😁
Dziewczyny, czy możecie mi doradzić jakie dodatki do tej sukienki? Myślałam o butach i torebce w kolorze nude, ale chyba będzie zbyt mdło... i co na ramiona (na początek imprezy, gdy będzie zimno)?
które sieciówki odzieżowe mające w swojej ofercie bieliznę mają ją w miarę dobrą? Chodzi mi bardziej o staniki  :kwiatek:
Ja lubię te od Cubusa (przede wszystkim dlatego, że mają mój rozmiar :hihi🙂, ale oprócz tego są ładne i trwałe.
hanexxx, ja lubię z reserved 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 października 2014 13:21
Ja też lubię z reserved bo sprzedają bieliznę Esotiq, a to najlepsza firma na świecie jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości  😉 z Cubusa też mam kilka i faktycznie są trwałe (tylko nie mają obwodu 65 niestety..)


Jolaa rany, jak Ty schudłaś, ale laska  😜 Może czerwone dodatki?
Jolaa 🙂, właściwie wszystkie kolory pasują - czerwony, fioletowy, czarny, niebieski, ale nie szłabym w nude, bo będzie moim zdaniem mdło 🙂
Na ramiona może bolerko krótkie (coś w ten deseń ) albo może zwykłą marynarkę?
Jolaa, jaka figura!  😜 😍
dzięki, przejdę się do reserved 😉 ale cubusa niestety u mnie nie ma 🙁 a jak staniki z H&M? Daję rade czy nie bardzo? 😉 w ogóle kiedyś kupowałam w New Yorker jakąś piżamę bo była ładna 😀 i z ciekawości zmierzyłam kilka staników ale wszystkie, dosłownie wszystkie były tak napakowane gąbkami, że jak dla mnie nie nadawały się do użytku :O u nich zawsze tak jest z tymi stanikami?
hanexxx, kupilam ostatnio w dwupaku staniki w H&M i są bardzo wygodne.
W reszcie sieciówek nie ma niestety mojego rozmiaru, te w H&M były jedyne więc albo tak mało ich dostają albo tak szybko się sprzedają
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 października 2014 16:55
smarcik, udało Ci się w znośnej cenie w Reserved/Esotiq dorwać 65? Mnie się udało RAZ w ciągu... 3 lat? 100 zł za stanik nie dam, mowy nie ma, a nawet w takiej cenie ciężko mi znaleźć mój rozmiar... Wszystko zaczyna się, przy odrobinie szczęścia, od 70  😤
A czy w jakiejś sieciówce są staniki 65, ewentualnie 70 obwód i duże miseczki?  :kwiatek: Bo ja się zraziłam do sieciówek, bo wszędzie rozmiary do D, E, więc przestałam zaglądać. A może niepotrzebnie.  I ja bardzo chętnie dam za stanik stówę, bo przyzwyczajona jestem dawać ponad dwa razy tyle.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 października 2014 17:52
Zaczynam szukać ciuchów biurowych. Nie umiem zestawiać ubrań ze sobą, a i figurę mam taką, że mało rzeczy wygląda dobrze. Macie może jakieś inspiracje dla niskiej osoby w rozmiarze 38 (szerokie biodra, mały biust, większe uda i wcięcie w talii)? Całkowicie się poddałam, ale nie wypada mi siedzieć w biurze w dresowej bluzie (zimno mamy jak diabli). I gdzie takie ubrania mogę znaleźć w miłej/niskiej cenie  😵
infantil, zajrzyj do Esotiq 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 października 2014 18:58
Facella nooo ja kupuję tylko Esotiq, rozmiar 65F - ostatnio kupiłam 3 staniki za które łącznie zapłaciłam 108 zł  😉 Ale 100zł to też nie jest dużo jak na dobry jakościowo stanik w dobranym rozmiarze.

infantil w Esotiqu masz rozmiary typu 65H, nie ze wszystkich modeli ale wybór i tak jest  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 października 2014 19:07
smarcik, dla kogo nie jest, dla tego nie jest 😉 Może nie tyle nie chcę kupować w tej cenie, co mnie nie stać. A ja akurat szukam 65B/C i jak na lekarstwo  😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 października 2014 19:08
Takie rozmiary też są w Esotiq, moja mama kupuje  😉 Ja tam średnio płacę 30-40zł za stanik bo poluję na wyprzedaże  😉
W Cubusie jest obwód 65, przynajmniej w moim rozmiarze 65D. Chociaż ja i tak poluję na 60D/E... i jakoś trafić nigdzie nie mogę;/
hanexxx ja mam trochę bielizny z h&m, stanik na razie jeden od jakiegoś miesiąca - nie mogę powiedzieć nic złego. Zawsze kupowałam w Esotiq, a ten z h&m na razie nie różni się jakościowo, kocham go tak samo jak te z Esotiq. Majtki kupuję tam często jak wprowadzają nowe kolekcje i jestem zadowolona z jakości.

Facella w Esotiq na wyprzedażach staniki w takich rozmiarach często są, przecenione z 70-80 na 30-50 zależnie od modelu. Warto wpadać i sprawdzać. W h&m też takie rozmiary są. W Esotiq warto pytać o rozmiary, u nich rozmiarówka przeskakuje (miseczka np C jest oznaczona jako B, ale obwód jest inny... Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale już kilka razy w taki sposób kupiłam u nich stanik dzięki pani ekspedientce).
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 października 2014 19:43
Kurczę, prawie na każdą wyprzedaż latam i jeszcze mi nigdy żadna ekspedientka nie pomogła poza stwierdzeniem, że rozmiaru 65 nie mają i nie mieli wcale...
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:

Co do figury - cały czas nad nią pracuję, jeszcze parę kg 🙂 W wątku o odchudzaniu wstawiłam jak wyglądałam w maju tego roku. Kto by pomyślał... 😉

Co do sukienki - chyba zdecyduję się na czarną torebkę i buty, bo w takim kolorze udało mi się pożyczyć torebkę, a kasy już nie mam na nową. Mam nadzieję, że całość będzie wyglądała ok, bo baaaardzo mi na tym zależy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 października 2014 12:21
Nawet jakbyś w tej kiecce objawila się bosa o rozczochrana, to też byłby szał 😉
Facella dziękuję  :kwiatek:
Facella dla mnie podstawą w Esotiq jest przejrzenie tego co mają, wybierasz sobie jakieś modele z rozmiarem zbliżonym do twojego o ile twojego nie ma.  Idziesz przymierzyć, w Esotiq nie spotkałam jeszcze ekspedientki, która by nie chciała pomóc.  Sprawdzasz co i jak i mówisz jej, że np miseczka dobra a za szeroki w obwodzie albo cos takiego.  I wtedy szuka.  Jak nic nie pasuje to wychodzisz i tyle.  Warto przymierzyć u nich bo jak mowiłam, rozmiarówka czasami skacze.
chodziłybyście w takiej koszuli? Bo właśnie dostalam taki prezent ale mam dylemat 🙁

http://www.reserved.com/pl/pl/woman/newseason/shirts/kj776-33x/yfl-roll-up-sleeve-shirt
fajnacka jest!
Noś i nie wymyślaj  😜
Mi też się bardzo podoba!  😀 Gdyby nie to, że mam masę innym wydatków (i to że koszule z reserved na mnie nie pasują) to pewnie sama bym się skusiła.
pomysł fajny, ale lepsza by była bez karty i w stonowanych kolorach 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2014 18:24
Mnie się bardzo nie podoba i w życiu bym jej nie założyła 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się