pensjonaty w okolicach trójmiasta

Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
03 kwietnia 2009 16:03
No dobra to ja sie ujawnię,stacjonuje ponad rok u Poniusia w stajni i choć z Gdyni mam 45 do 60 min.dojazdu a jestem u konia prawie codziennie, to nie zamieniłabym tej stajni na zadną inną.Poprzednią moją stajnią  było Koleczkowo,i nie będę się wypowiadać, bo nawet myślami nie chcę tam wracać .Dwa razy w tygodniu świeże trociny,codziennie wybierane,koń cały dzien na padoku,wokół lasy i spokój,a siano pachnie nawet teraz jak w zielarni.Hala jest,plac do jazdy z takim widokiem na pola i lasy ze za serce ściska i tereny wokół naprawdę wspaniale.Pol godziny stepa i można hasać po trójmiejskim parku krajobrazowym.Dla mnie nie ma innej  opcji.Tylko pogratulować Poniusiowi bo co prawda ma dziewczyna trochę roboty, ale stajnia jest na medal!  😅
Stajnia, w której trzymam konia to Bernadowo, ale tak jak pisze Lena, jest to po prostu mała przydomowa stajnia.
Natomiast są plany budowy stajni za Kolibkami, gdzieś za polem golfowym w Orłowie, w lewo. To ma być stajnia z padokami, placem, małym zadaszonym lonżownikiem. Niestety więcej szczegółów nie znam, natomiast powinna stosunkowo szybko być budowana.     
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
03 kwietnia 2009 19:42
Agu, - to stajnia która się będzie budować to Kolibki (tylo przeniesione)
a jesli juz bedzie budowana, to ma byc full wypas. i oby tak bylo. oby jak najszybciej 😎
Mocno trzymam za to kciuki i oby jak najszybciej szła budowa.
deborah, domyślam się wiadomych względów nawet dwóch. Ten bardziej osobowy powiedzmy... stoję od poniedziałku, jestem codziennie, jeszcze nie spotkałam  😎
deborah   koń by się uśmiał...
05 kwietnia 2009 07:00
rewir, szczęściara 😉
ktoś słusznie ujęłaś. plotki. chyba, ze jest jakas inna stajnia w Warczu. a jeśli nawet byłaby na sprzedaż stanęłabym na głowie, zeby kupić. Najchętniej razem z właścicielką i opiekunką koni 😉  😍
Pewnie, że jest inna stajnia w Warczu, naprzeciwko Hanki.
deborah   koń by się uśmiał...
05 kwietnia 2009 08:39
rewir, eeee u Szulca?
on chyba nie ma już koni. Jego koń stał u Hanki bardzo długo Set się nazywał? i juz sprzedany wieki temu jeśli dobrze kojarze
Ja już od miesiąca stoje w Łapinie i powiem, że nadal mi sie podoba  👀
Jest troche minusów, ale po ogolnej ocenie jest ciągle wysoko 😉
deb, ale może stajnia jest na sprzedaż 😉
deborah   koń by się uśmiał...
05 kwietnia 2009 08:52
może. popytam, choć nie sądzę bo ma tam kilka boksów po postu na "swoim podwórku"
wiem, wiem, byłam tam kilka razy. Całkiem przyjemna ta stajenka była 😉
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2009 08:23
z tego co wiem teraz jest tam mała fabryczka. boksów niet, więc to raczej nie o Szulca chodziło 🙂
Hanka byla bardzo zdziwiona że "jest na sprzedaż " 😉
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
06 kwietnia 2009 09:08
Alice, kojarzysz kasztankę Bietke?
Pewne, ze kojarzę😉 A czemu pytasz?
Bo moja przyjaciółka się na nią wymieniła za Nilsa (kasztana-kucyka)  😉


Pozdrawiam
Zuziasta 
A tak, wiem😉 Nawet widziałam jak ją sobie u nas probowala. A Nils bardzo sympatyczny 😉
dea   primum non nocere
06 kwietnia 2009 16:54
Ano, teraz jak jest Nils, to się muszę bardziej skupić na rozpoznawaniu mojej Campiny z daleka - "rudy kurdupel" już nie wystarczy 😉
Fakt, bardzo sympatyczny kucol 🙂

Pozdrowienia dla Bietki!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 kwietnia 2009 17:28
dea, właśnie, a jak się Campina miewa?
Bo moja przyjaciółka się na nią wymieniła za Nilsa (kasztana-kucyka)  😉


Pozdrawiam
Zuziasta 


a jak tam Bietka?? Spodobała się?? Bo z tego co widzłam poczatki były trudne :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 kwietnia 2009 19:33
Nils super sympatyczny - ale jak to na kucyki przystało - trudny ale bardzo dzielny i ambitny.
super się tez do trajlera ładował,gorzej z rozładunkiem było 👀
pozdrówcie go ode mnie  🏇
czy jest ktoś, rozeznany w koniach z Owczarni i mógłby mi odpowiedzieć na jedno pytanie?
nie że się wpraszam, 🤣 ale na początku lipca będę jakiś czas w Trójmieście i będę miała możliwość odwiedzenia Waszych stajen 😉 jakby ktoś chciał mnie zaprosić i pokazać swojego konia to byłoby miło 😉 oczywiście wezmę aparat i narobię Wam duuużo zdjęć  :kwiatek:

😁
wprawdzie mam kilka km do Trójmiasta ale baaardzo serdecznie zapraszam do Rewirka i możemy razem nawet później na hipo wskoczyć 😉
bardzo chętnie, w promieniu 50-60km od Trójmiasta też może być 😀
Rewirka trzymasz w Tczewie?
w Tczewie jako tako stajni nie ma. 8 km, za czyli jakieś 30 od gdańska 😉
no to może w końcu się spotkamy 💃
czy jest ktoś, rozeznany w koniach z Owczarni i mógłby mi odpowiedzieć na jedno pytanie?


a jakie masz pytanie??
afhata, pominęłam. Stałam w Owczarni przez ostatnie pół roku, wyniosłam się tydzień temu, ale się raczej niewiele zmieniło. Wal 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się