prosze o pomoc

Cudownie a ja dzis przywiozłam do pracy pakę rzeczy, miałam dzis wysłac.
To skandal jakich mało!
To PRÓBA PRZESTĘPSTWA. Według mnie trzeba zawiadomić Policję.
Trzeba zawiadomić moderatora, by usunął ogłoszenie o tej samej treści
to teraz niech mod jakos usunie tego posta i ogloszenia, zeby się ktos nie naciął ? malo to takich brakuje, co nie czytaja więcej albo tylko pierwszych kilka? a takich w koncu liczyła ;/
albo jak faza - przeczytali wczesniej, pozniej zajrza tylko po adres...

próba wyłuzdzeia ocyzwiscie, tylko czy powiadamaie nei zaszkodzi kolejym akcjom, prawdziwym?
[quote author=horse_art link=topic=96522.msg2234593#msg2234593 date=1417424347]
to teraz niech mod jakos usunie tego posta i ogloszenia, zeby się ktos nie naciął ? malo to takich brakuje, co nie czytaja więcej albo tylko pierwszych kilka? a takich w koncu liczyła ;/
albo jak faza - przeczytali wczesniej, pozniej zajrza tylko po adres...

próba wyłuzdzeia ocyzwiscie, tylko czy powiadamaie nei zaszkodzi kolejym akcjom, prawdziwym?
[/quote]
Nie zaszkodzi. Trzeba zgłosić. I ja bym wątku nie zamykała tylko dała komentarz w pierwszym poście. Niech pozostanie, bo może ktoś zna tę osobę i coś nam napisze.
horse_art, w jaki sposób powiadomienie o popełnieniu przestępstwa jakim jest próba wyłudzenia ma wpłynąć na przyszłe akcje pomocowe?
Panienkę, której nazwisko i adres mamy trzeba ukarać!! To cios poniżej pasa - szczeólnie dla osób, które przeżyły podobną tragedię... Mi się to nie mieści w głowie

olga96 ogłoszenie zgłosiłam jużdo moda
też by się przydał jego Print Screen
Ja , gdyby mnie Tania nie uprzedziła, wysłałabym paczkę.
Usuniecie ogłoszenia i postu to za mało. Trzeba koniecznie powiadomić Policję i podac równiez adres podany w poscie
uważam, że nie należy usuwać posta! trzeba tylko dopisać wszędzie PRÓBA WYŁUDZENIA - dla potomnych
Niestety nie ma mnie na miejscu(w Starogardzie)tak bym się przeszła.Ogólnie Starogard jest mały,większość ludzi się zna a koniarze w szczególności.Zajrzałam na fb na profil Joanna Sobczak ze Starogardu Gdańskiego i trochę się zdziwiłam(jeżeli to ten profil),ponieważ jak na osobę która ma coś wspólnego z końmi nie mamy żadnych wspólnych znajomych ze środowiska końskiego .Nie wiem czy to ktoś się podszył pod jej dane,czy to ta osoba.
Niestety nie ma mnie na miejscu(w Starogardzie)tak bym się przeszła.Ogólnie Starogard jest mały,większość ludzi się zna a koniarze w szczególności.Zajrzałam na fb na profil Joanna Sobczak ze Starogardu Gdańskiego i trochę się zdziwiłam(jeżeli to ten profil),ponieważ jak na osobę która ma coś wspólnego z końmi nie mamy żadnych wspólnych znajomych ze środowiska końskiego .Nie wiem czy to ktoś się podszył pod jej dane,czy to ta osoba.

Mnie się też zdaje, że to ktoś podstawiony. Tym bardziej- ta osoba powinna się odezwać i reagować.
Może ktoś wyśle maila na podany adres z informacją co się dzieje?
użytkowniczka została zbanowana.
Jakoś nie mogę się uspokoić po tej akcji. Nie mieści mi się to w głowie.
NIKCZEMNOŚĆ.  👿
O masz a juz  mialam chec organizowania paczki.
Dobrze drodzy revoltowicze ze jestescie czujni.
Inaczej oszust osoba pozbawiona kregoslupa moralnego wykorzystalaby nasze dobre serca.
Gillian   four letter word
01 grudnia 2014 09:54
co za chamstwo  🤔
Szok
Jakoś nie mogę się uspokoić po tej akcji. Nie mieści mi się to w głowie.
NIKCZEMNOŚĆ.  👿

Mam podobnie, szczególnie że wzięłam to bardzo do siebie 🙁
re-volta pomogła mojej rodzinie zatem bardzo chciałam i tym razem pomóc (podobnie, jak horse_art i Brzózkom). Również w weekend zrobiłam inwentaryzację sprzętu zastanawiając się co nie jest mi niezbędne...  😵 zastanawiałam sięrównież ile jestem w stanie przelać przed Świętami...  🤔wirek:
Trzeba zawiadomić policję, to jest szczyt wszystkiego...normalnie w głowie mi to się nie mieści.
Jestem ostrozna, bo ostatnio na fb widzialam "chwilowo" kilka ogloszen typu, chora dziewczynka przyjmie sprzet, zrob prezent na mikolajki - kup mi sprzet,  itp. "Chwilowo" bo jak szybko sie pokazały, tak szybko zniknęły
Mi sie wydawało że coś nie tak, jak zobaczyłam ogłoszenie, w sumie tekst pusty bez emocji
A mnie cały czas ten styl pisania wydaje się znajomy. I to mnie męczy. Można to sprawdzić jakoś?
Admini po IP mogliby (tak myślę nie wiem czy jest to racją)
Może ktoś się odważy i napisze do tej pani Asi z informacją i pytaniem?
Gillian   four letter word
01 grudnia 2014 11:03
nie umiem znaleźc jej na fejsie.
Mogę napisać ale co to da - przecież się nie przyzna?
na fb jest teraz plaga próśb o pomoc - o podarowanie sprzętu (ale bez opisu tragedii), to juz wyzszy level ;/
horse_art, nie widzę nic złego w ogłoszeniu w stylu: "nieodpłatnie przyjmę sprzęt jeździecki"
Mało realne , że ktoś wyśle siodło Devocoux, ale może jakąś kopystkę ktoę podrzuci... Przynajmniej wiesz w co się pchasz - nie w teoretyczną pomoc komuś po wyimaginowanej tragedii, a komuś kogo na konie nie stać...

edit: literówka
Największe ZŁO tej sytuacji, to podważenie zaufania do innej prawdziwej prośby o pomoc.
To mnie najbardziej porusza.
W sobotę miałam tam jechać i dać kantar i czapraki. Chamstwo  👿
A di Starogardu mam niedaleko ze stajni to chciałam nawet osobiście pomóc. Niesamowite, re-volta może biuro detektywistyczne założyć 😀
Tylko dziwne, ze ktos tak ochoczo adres i nazwisko w publicznym poscie podal. Moze sie okazac, ze ta osoba nawet nie wie, ze ktos jej dane do czegos takiego wykorzystal
Gillian   four letter word
01 grudnia 2014 13:17
dlatego napisałam na podany adres maila z prośbą o wyjaśnienie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się