Konie czystej krwi arabskiej

Bronze   "Born to chase and flee.."
02 stycznia 2015 19:22
Alicja, haha najbardziej obciachowa fota jaką mam na kompie, bo oboje wyglądamy śmiechowo  😎, ale co tam, przynajmniej widać "rodzinne" podobieństwo.
Co do strzałek - to ten twój ogieras nie da sie przekupic żarciem, no wiesz, ty mu niby nózkę podniesiesz o centymetr i za chęci skapnie troszke owsa, potem o 2 cm i też wpada coś na ząb. Mój sie tak uczył tyły podawać i w raczej bezstresowo nam poszło.
Szamanka, ale nirvana na drugiej fotce  😀
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
02 stycznia 2015 19:25
Bronzetaaak bo jak tam drapie to kon odplywa 😀
bronze- w ten sposób dosżłam ze w ogóle daje się dotykać do nóg...przody jeszcze daje zadu ni hu huhu ,zadne przekupstwa nie działąją...myslę ze musze byc wytrwała i wymagająca trochę więcej od niego  ,od kiedy jestem mamą jakoś tak złagodniałam  🤦
Szamanka-- jak jeszcze raz zobaczę,odstawione palce i jechanie na wewnętrznej wodzy to dostane zawału...łapka niżej i skup się na wodzy zewnętrznej...nie ciągnij wewnętrznej wierz mi ze to nic a nic nie pomoze....
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
02 stycznia 2015 20:04
Alicjastaram sie i ciagne te nogi do srodka 😀  ale to wlasnie widac na zdjeciach jak potem takie cuda wylaza :/

Dzisiaj na świat przyszła - niecałe dwie godziny temu, dwa tygodnie przed terminem
- Margarita (Armeec - Migma).  🏇
😅
A może posiadasz jakieś zdjęcia małej 🙂
Zdrówka dla małej i jej mamy!
Dziękuję. Zdjęć nie mam dopiero się urodziła. Może jutro na pierwszym spacerze coś zrobię.
To wysciskaj ją od naszego kącika 🙂 niech się zdrowo chowa 🙂
gratulacje, w M jeszcze musimy poczekać

ps. masz już zaklepane imię w Księgach 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
02 stycznia 2015 21:48
oooo gratulacje dzieciątka źrebiątka! Niech zdrowo się chowa maleńka!
angeldust gratulacje i wielki buziak dla Margaritki  :emota20060911:
Dzisiaj na świat przyszła - niecałe dwie godziny temu, dwa tygodnie przed terminem
- Margarita (Armeec - Migma).  🏇

Tak moja ulubiona pizza się zowie.  😁
Gratuluję!
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
03 stycznia 2015 10:03
angeldust gratulacje  😅 spieszyla sie na swiat 🙂 Niech rosnie duza i zdrowa 🙂
a masz jakieś foty Armeeca?
bo z tego co kiedyś szukałam on w Rosji nieźle wymiatał
właśnie angeldust, jak już się nacieszysz małą to napisz proszę coś więcej o ogierze dla wyścigowych laików 
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
03 stycznia 2015 11:01
Hej to i ja się pokarze w nowym roku z Dimer ,kobyłka po zmianie diety ,odrobaczeniu nabrała masy .
Na zime ściemniała a już liczyłam na prawie siwego arabka :-)




Armeec vel Armeets http://www.allbreedpedigree.com/armeets
Derbista 2009 i rekordzista toru na 2400m w Piatigorsku


Pierwszy spacer małej. Na chwilę wyszło słońce.  🙂



Imię będę rezerwował w poniedziałek 😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
03 stycznia 2015 12:44
Fajniutka ma odmiane 🙂 Eh tez mi sie marzy taki maluszek 😉 Ale to jeszcze duuuzo nauki przede mna 🙂
Narazie Armani musi dowiedziec sie gdzie jego miejsce 🙂
angeldust jest gniada czy kasztanka?

EDIT: dopisek
Jaka ślicznotka  😀 Jaka maść, bo po zdjęciu ciężko powiedzieć 😉 zdrówka i oby imie było wolne  🙂
Gniada
to widziałam, myślalam, że masz może jakieś prywatne zdjęcia
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 stycznia 2015 13:29
Gratulacje! Niech rośnie silna!
angeldust niechaj mała rośnie zdrowo, a mama ma dużo pokarmu 😅 (niekoniecznie o smaku pizzy 😉)
Co robi koń, kiedy koło domu, który trzeba minąć na trasie spaceru, pracuje, łomocze i huczy betoniarka?
Może się płoszy albo nie chce tamtędy iść?
Nieeee. Koń włazi na skarpę sporo powyżej poziomu drogi, żeby lepiej było widać, i PATRZY.  🙄
I staje i patrzy co chwilę, i jeszcze się ogląda za siebie po minięciu domu...
Aż się zastanawiałam, czy nie poprosić pana od betoniarki o pozwolenie wejścia z koniem na podwórko, ale akurat sobie poszedł.
😜
Chciałabym przedstawić Wam mojego arabskiego kolegę  😉 . Jest u nas dopiero parę miesięcy, przyjechał spod rosyjskiej granicy aż do mnie, czyli do lubuskiego. Teraz robimy masę, bo chudziutki strasznie był. Nie mam ładnych zdjęć, ale coś tam wstawię  😀 Przedstawiam Empika:




Jak Wam się podoba?  🙂
Dakarowa witamy w wątku!
Ładny kolega, a na drugim zdjęciu to ćwiczy jakiś balet? 😉
Murat-Gazon Dokładnie  😀 Podejrzewam, że ćwiczy do jeziora łabędziego...  😀
Witamy, bardzo ładny z niego chłopak  😀
A to nie jest żaden balet, jest takie ćwiczenia dla ludzi co opiera się na podłodze na rękach i przeskakuje nogami dokłądnie tak jak on to robi  😁
TheWunia Wyobraziłam sobie to, co opisałaś... 😁 Ogólnie to sprytny chłopak. Na przykład gdy sprzątam stajnie i akurat jadę wywieźć taczkę gnoju, to Empik szybciutko otwiera sobie drzwi pyskiem i wskakuje do środka. Potem się go już nie da stamtąd wyciągnąć  🤣 To jeszcze jedno zdjęcie.. Od razu przepraszam za brak kasku, no niestety nie przetrwał... 🙄

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się