galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Anna, niciaka musze koniecznie cos lepszego zrobic. Nie pasuje mi ta fotka.
Klami  mi to foto na stronie w żółtym eskadronie sie podoba
ciska - podlinkuj mi Twój różowy, bo go nie mogę odnaleźć...
ciska, dzieki.
To niech zostanie, nie bede kombinowac.
prosze
Anaa, doceniam Twoje zboczenie, ja za to pojęcia nie mam dlatego nie mam też parcia, bo  po prostu głupio coś nieodpowiedniego wrzucić :kwiatek:
m0niska - piszę trzeci raz i więcej nie napiszę  🤬  🏇 - wrzucaj, nawet nieodpowiednie 🙂
a zboczenia nie są rzaczą wartą doceniania ];>
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 kwietnia 2009 18:10
A mi się strona nie wyświetla....  😵
Zuziasta - ten adres Ci nie wchodzi? http://www.szmatoholicy.konskieforum.pl/ dziwne bo mi śmiga!
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 kwietnia 2009 18:25
Teraz już wchodzi, ale chwilę temu sie nie otwierało...  🤔wirek:
Sluchajcie.... Stronka chwilowo nie dziala, czy to u mnie z netem jakis problem??
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
14 kwietnia 2009 20:03
Teraz chodzi, ale rzadko się zdarza żeby działała...
Zuziasta, stoi na tym samy serwerze, co forum. Czy forum rzadko działa?  😲
Rozkład wejść - sprawdziłam - jest rozłożony w miarę równo na całą dobę, z zachowaniem godzin szczytu i godzin nocnych. Gdyby nie działała - miałabym statystyki z pustymi godzinami całkiem bez wejść.

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/

Ręka do góry, komu nie działa?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 kwietnia 2009 20:24
mi właśnie w tej chwili.
Mnie tez w tej chwili nie dziala.
OK, a klikałyście w link z mojego posta?
O, teraz dziala.
Zarowno z linku jak i normalnie.


A ja nic nie zmieniłam...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 kwietnia 2009 20:30
Nie, bo go jeszcze nie było.
Teraz myka.
Skad takie anomalie w ogole?? W sumie to dosc czesto zdarza mi sie, ze strona nie wchodzi.
True, to było podchwytliwe pytanie 🙂 Link dodałam dopiero po napisaniu posta wyżej 🙂
Przy zgłoszeniu działa-nie działa, w sytuacji, kiedy nic nie robię ze stroną musiałam sprawdzić, czy na pewno mówimy o tym samy adresie. W takim razie będę wdzięczna za jakieś info na bieżąco, kiedy ktoś będzie wchodził na stronę i serwer nie odpowie - postaram się popatrzeć wtedy.

Forum też tak działa w kratkę?
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 kwietnia 2009 20:25
True, to było podchwytliwe pytanie 🙂 Link dodałam dopiero po napisaniu posta wyżej 🙂
Forum też tak działa w kratkę?

nie!
i szmotoholicy tez ZAWSZE u mnie działają 😎
Nie. Forum dziala caly czas bezproblemowo.
Wracając do tematu "równych czy równiejszych" czy jak kto woli "jakości", to wybaczcie, ale zboczenie Anyy czy nie, to całkowicie, w 100% się z nią zgadzam.

Dla mnie ta strona, była stroną dla szmatoholików i lansiarzy ale z pozytywnym tego słowa znaczeniu, że dbają by wszystko było ładne, czyste i pod kolor, a nie na tym, żeby się licytować kto więcej wrzuci kolorowych, metkowych szmat na jakiegoś krzywo postawionego konia. Byle jak, byle gdzie.

Ja przynajmniej starałam się wybrać zdjęcia w dobrej jakości, z przyzwoitym kadrem, oddające kolor. Po kompresji wyszło co wyszło, ale właściwie starałam się, żeby było więcej niż ładnie.  🙄

I idąc za myślą Quanty, że ta strona ma być dla nas i o nas, to tak trudno jest zrobić jedno dobre zdjęcie chociażby w stój, żeby nas reprezentowało? Ostre, oddające kolor, zwyczajnie miłe dla oka? Musimy wstawiać byle więcej, byle szybciej, konia byle jak uwiązanego na byle czym, tyle że w ES czy ANKY?   🙄 🤣

Co to za chwała, wstawiać zdjęcia byle jakie... 🤔
U mnie też zawsze działa🙂


edit:
Sierra, trochę źle zrozumiałaś chyba. Chodziło o zdjęcie szafirowej na które uwagę zwróciła sznukra.. Zdjęcie zarówno okropnej jakości jak i słabo widać na nim "szmatkę", dlatego oczywiście - tworzymy galerie, zdjęcia na jakimś poziomie, ale jak wszystkie to wszystkie.. Dlatego ja wspomniałam o problemie z wyznacznikiem stopnia jakości zdjęcia, wspominając o równych i równiejszych🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
14 kwietnia 2009 20:34
Forum-zawsze.
Szmatoholicy-rzadko

edit:BYK  😡
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 kwietnia 2009 20:35
szmatoholicy u mnie teraz nie działają !
Forum działa zawsze.
Hej, a ja dołączam do szmatoholików z moimi dwoma najnowszymi zestawami:
trzebiska
primo: po co tyle zdjec??
secundo: do konskiej rewii zapraszamy. Ten watek tyczy sie sprzetu: ANKY / ESKADRON / EURO STAR. Tylko i wylacznie.
Wiecie co?


Forum-zawsze.
Szmatocholicy-rzadko


Chyba eureka!  🤣
Szmatocholicy raczej w ogóle nie powinni działać. 😉
Za to szmatoholicy - działają jak forum.

Ufff, bo już zaczęłam naprawdę mieć stresa, że nie wiem o co chodzi  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się