Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Ech, trochę szkoda.  🙁 W takim razie idę do szewca, może on coś pomoże  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 marca 2015 18:53
Szpilki z Deichmanna to jedne z najmniej wygodnych i ładnych... Raz kupiłam, nigdy więcej, zmasakrowały mi stopy.
Facella, ja w moich przetańczyłam całe wesele, a mam dość wybredne stopy, także tego... 😁
mi masakrują nogi wszelkie buty z GinoRossi,
już nie kupię - po prostu dla mojej stopy są źle wyprofilowane
julka177, Tylko zapytaj dobrze, żeby nie było tak, że te buty u szewca się.... rozwalą. Choć dobry szewc powinien widzieć które rozbijać, a które nie.
Facella, Deichmann nie ma dobrych butów.
Niestety, buty "sieciówkowe" to rosyjska ruletka.... a większość i tak jest niewygodnych. 3 dni szukałam butów na obcasie 😎 zmierzyłam chyba z 50 par i ostatecznie kupiłam skórzane polskiej firmy co było strzałem w dziesiątkę... nie dość, że pasowały do sukienki, to są niesamowicie wygodne, solidne, nie obcierają i mogę przechodzić całą noc.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 marca 2015 13:31
Dziewczyny, miała któraś leczone modzele (twarde trwałe odciski) ? Mam na stopie (palcu) i zaczyna mi już przeszkadzać podczas chodzenia w butach na obcasie.
Ja jestem za to Baduro-maniaczka 😉
Kocham ich buty, akualnie mam 3 pary w obrocie i w sumie nie kupuje juz innych 😉
Ja mam szpilki z Daichmanna, takie "wieczorowe", atłas plus coś tam i dla mnie są super wygodne, na Sylwka szaleję całą noc. Każdemu według potrzeb  😁.
mils   ig: milen.ju
13 marca 2015 15:20
Gdzie najtaniej kupię oryginalne, nowe Conversy?
nie wiem czy najtaniej ale dosyc tanio 😉
https://www.eastend.pl/dla-niej/buty/seria+converse/sortuj+od-najtanszych
są tu punty rabatowe, ktore otrzymujesz po rejestracji wiec nie sugeruj się podana ceną 😉 nie pamiętam dokładniej ale ja kupilam tu converse 60 albo 70 zł taniej 😉
Gdyby ktoś miał chęć na raz noszone noszone, śnieżnobiałe conversy, oczywiście oryginalne to mam jedne na zbyciu w rozmiarze 38. Dostałam, a jednak chcę niskie, wysokich mam całe mnóstwo.
mac, To ja miałam 3 pary butów z Deichmanna i wszystkie nieciekawe. Tzn, jedne wydawały mi się dobre (i nawet do dziś żyją jako tako - jeśli nie liczyć kiwającego się obcasa), dopóki nie poznałam innych firm. No ale co kto lubi.

faith, Taaaak? Botki też mają godne polecenia? 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
14 marca 2015 14:07
Właśnie wróciłam z 9 parami nowych butów.... Oszalałam.
yga ze 2 lata temu wróciłam z 6 z czego 2 dla dzieci i przez pół roku miałam wyrzuty sumienia  😂, wieć tego... 9- no szacun! Choć jak moja sis stwierdziła rozgrzeszając mnie z defraudacji rodzinnego budżetu "Nie ma takiej pary butów, której kobieta nie potrzebuje!"  😁. I tego się trzymam (zamiast butów moję też wstawić torebki abo apaszki/chustki/szaliczki  🤔wirek🙂.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
14 marca 2015 15:31
Ja wyrwalam kilka po przecenie, jakieś klapki, kapcie, balerinki, tenisówki, szpilki..
Ale fakt, humor poprawiony 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 marca 2015 15:53
yga, zlituj się, Ty poważna jesteś?! 9 par butów?! I ANI JEDNEGO ZDJĘCIA?!  🤬  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 marca 2015 22:00
Volto, skarbnico wiedzy!

Wymyslilam sobie, ze na urodziny kupi tej mu mojemu malmu, wredneemu trutniowi klasyczne, amerykanskie kowbojki z prawdziwego zdarzenia.
Gdzie moge takich szukac? I w jakich kosztach moze to oscylowac? Jak nie dac sie naciac na jakas tandete/podrobe i kupic prawdziwe, skorzane?
Bede wdzieczna za pomoc :kwiatek:

edit: widze, ze na eBay'u moge je spokojnie znalesc. Wiec pozostaje pytanie- jak sie nie naciac? :kwiatek:
Czy jest tu posiadaczka tych butów? :kwiatek: Straaaasznie mi się podobają, ale boje się kupić w ciemno 😉
CzarownicaSa, Ale chcesz takie "prawdziwe-prawdziwe"? Czy stylizowane na kowbojki, ale solidne? Odnośnie prawdziwych - podbij do wątku westernowego 🙂
Miałam kowbojki z Laredo i Nevady (mam nadzieję, że nie przekręciłam którejś nazwy 👀 ). Te z Nevady wytrzymały 6 lat chodzenia prawie całorocznie (głównie w zimie. Dopiero w tym roku zabiło je 7 godzin chodzenia. Pękła podeszwa - ale właściwie nadal można byłoby chodzić, gdyby tę podeszwę skleić, bo skóra dalej żyje). Laredo były trochę słabsze, chodziłam ze 3 sezony, zanim pękła podeszwa, ale też dawały radę.
Prawdziwe kowbojki są skórzane (razem z podeszwą, tak mi się wydaje), mają lekko zaokrąglone "czuby" (nie są mocno spiczaste), nie mają zbyt wielu "dodatków" (typu łańcuchy, łańcuszki, zameczki), za to mogą mieć bardzo różne wzory na skórze; i kosztują w okolicach 400-700 zł (może nawet i więcej - ale raczej za 50 zł się nowych, oryginalnych nie kupi). Ale nie bierz mojego postu za pewnik, bo ja się tak orientuję "o tyle o ile" 😁 Z resztą w UK pewnie będziesz miała lepszy dostęp do takich butów.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 marca 2015 09:36
Tak, chodzi o te "prawdziwe a prawdziwe" 😀 Jak sprowadzalas te z Nevady? 👀
Wichurkowa   Never say never...
15 marca 2015 12:34
A jaki to ma być rozmiar? Ja mam kowbojki Justin boots, rózowo brazowe ale są na mnie za duże...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 marca 2015 14:22
Wichurkowa no, mój facet raczej nie byłby szczęśliwy z różowo-brązowych butów 😁 Ale jaki rozmiar swoją drogą? 👀 Może ja się skuszę 😀
CzarownicaSa, A to ciekawa sprawa była. 🙂 Nie sprowadzałam - dostałam w prezencie od koleżanki, która też je dostała w prezencie, a były kupione prawdopodobnie w USA. Laredo trafiłam na Allegro. Po 3 "falstartach" z butami kowbojko-podobnymi, zdenerwowałam się i zaryzykowałam z używanymi (które w domu zostały potraktowane "kuracją dezynfekcyjną" mojej mamy.... obawiałam się czy buty przeżyją 😁 )... a dopiero później trafiła się okazja z Nevadami.
Ale może któryś sklep wysyła do Europy? Albo ostatecznie eBay, Amazon? Chyba pod Warszawą kiedyś był jakiś sklep(?), szewc(?), który robił kowbojki na zamówienie (solidne, skórzane, na wymiar), ale mam informacje sprzed jakichś 10 lat, więc nie wiem czy aktualne...

Żesz, narobiłaś mi ochoty na kowbojki 😁 😀 Chyba pójdę do szewca z tymi moimi kowbojkami.
Gdzie mogę kupić dokładnie ten model http://www.converse.com/regular/chuck-taylor-all-star-leather/1T866_030.html ?
Szukam, szukam i nie potrafię znaleźć  🙁 A muszę je mieć ! 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
15 marca 2015 20:50
Dziewczyny, pomocy. Szukam butów sportowych, "adidasów", takich do śmigania po mieście- i w przystępnej cenie (max 300 zł). Zależy mi jednak na tym, żeby podeszwa buta nie była oddzielona od jego reszty, koślawię stopy i w obecnych Reebookach wygląda to koszmarnie... Szukam butów w stylu AirMaxów albo Nike Court (chociaż te 2 już mam i wolałabym coś "wyższego, masywniejszego"😉, rozmyślałam nad kupieniem podróbek tych pierwszych, ale chciałabym, żeby wytrzymały więcej niż jeden sezon. Polecicie coś?
Scottie za ok. 300 zł spokojnie dorwiesz oryginalne Air Max w rozmiarówce młodzieżowej 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 marca 2015 08:41
Dziewczyny, a gdzie dostanę się maxy 90, całe czarne lub szare, w cenie przyjemniejszej niż na zalando? ;>
A ja szukam takich zamszowych, mega wygodnych trzewików.
[url=http://www.crocs.com/ocean-minded-womens-ruffout-moc/OM483,default,pd.html?cid=28G#prefn1=refinementColor&prefv1=Orange|Brown&start=44cgid=women-footwear]o takich mniej więcej[/url] - może ktoś widział podobne?
Tania, ja juz od jakiegoś czasu zasadzam się na [url=[[a]]http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001228641/p%C3%B3%C5%82buty[[a]]*damskie.prod?r=5&c=3&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-polbuty&s=7]TE[/url] - ale widzę, że się ładnie spóźniłam :/ Zamsz mięciutki, jak w kapciach.
Tania, ja juz od jakiegoś czasu zasadzam się na [url=[[a]]http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001228641/p%C3%B3%C5%82buty[[a]]*damskie.prod?r=5&c=3&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-polbuty&s=7]TE[/url] - ale widzę, że się ładnie spóźniłam :/ Zamsz mięciutki, jak w kapciach.

A ja je miałam w ręku i wydały mi się bardzo.... jednorazowe. Też polowałam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się