Howrse gra :)

wymienię RO na HoP 🙂
Rozpaczliwie znów apeluję że kupię pilnie 2xZJ lub ZHa  😵 ewentualnie jakby ktoś miał namiary na osobę która może sprzedać to proszę o priv  :kwiatek:
a co to ZJ i ZHa? bo nawet po pobieżnym przetłumaczeniu nazw z BM nic mi nie przychodzi do głowy
ZJ złote jabłko i ZH zestaw harmoni 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 kwietnia 2015 11:35
Koka jak ubijesz mi na moim koncie 9 koni(jestem leniwaaaa) to dam Ci 2ZJ 😀
A ile mają lat ?? Bo nie mam z dużo czasu na postarzanie ale te pare koni dam radę 😉
tego niestety nie miałam i tak 😉

słuchajcie, a co się dzieje z przedmiotami konia, np. Philote's Stroke kiedy koń idzie do Safe Heaven? one ida z nim czy "zostaja" w naszym banku na innego konia?

i co to znaczy "ubijać konie"?  😲 czlowiek pol roku w cos nie gra i juz sie gubi  😁
Gdy koń umiera przedmioty przepadają.
Ubijamy 10 koni co miesiąc na kupon 😉
Koka, ja mam i ZJ i ZH, tylko baaaaardzo pilnie potrzebuję kuponów 😁 więc jeśli opłaca Ci się 2x ZH za 3k to chętnie 🙂 a niestety mam ostatnią wymianę :/
szczerze powiedziawszy nie mam bladego pojecia o co chodzi  🤔 w sensie hodujecie konie na ubijanie i dostajecie kupony? a na co są te kupony?

edi: a dalej jest tak, że za włozenie konia do SH dostaje sie pass?
Kaprioleczka, jak koń ma więcej niż 30 lat i umiera, to dostaje się kupon. Tak - większość osób ma konie, którymi codziennie zajmuje się on/sitter i raz w miesiącu zabija 10 koni, a jak potrzebuje więcej kuponów, to zabija tez na innych kontach (prosi kogoś znajomego np.). Za kupony można kupić przedmioty z czarnego rynku, potrzebne są w promocjach (tek jak np. teraz można kupić karty za kupon) 🙂
calore jestem chętna ^^ Wystawiłam HoP'a
to już prawie wszystko zrozumiałam, tylko jeszcze nie tego o zabijaniu na kontach innych. Tzn. jezeli ja potrzebuje pass (a konkretniej 2 bo chce odblokowac market, bo juz mi sie nudzi), ale nie mam zadnych koni do zabicia (jezu, ale to strasznie brzmi) to jak to robie zeby zdobyc pass?  👀
Kaprioleczka, Na czyimś koncie - sprzedaje się temu komuś swoje konie w wieku 30 lat i ten ktoś je zabija i wtedy oddaje te kupony przez kupno od właściciela tych starych koni za ileś tam kuponów 🙂 I jeszcze nie pamiętam, czy czasem to się nie włącza dopiero, jak ktoś ma na koncie jeden kupon/kupił przynajmniej raz kupon za kasę. To już ktoś inny musi potwierdzić 🙂
czaje  😀  😅

chyba bede musiala sie te kilka dni przemeczyc bo cos widze ze bez uruchamiania cennych prawdziwych $$$ nic nie zdziałam. szkoda, bo ciagle leze chora, to moglabym przynajmniej lezec i grac 😉

a nie ma juz tych xantosow ktore sie kiedys glaskalo  👀
Kaprioleczka, są 😉 Ksantos, Topaz i Mróz (nie wiem jakie są odpowiedniki na com). Kupon można kupić za 20% Twoich equus po 50 dniu gry, a później co 30 dni
Kaprioleczka, jeśli grasz na com, to tu masz linki do wszystkich głaskaczy 😉

http://www.howrse.com/centre/forum/?id=378568
😅 dzieki

moje stare konto sie usunelo, wiec musiałam sobie zalozyc nowe  😵 mam 2 dni stazu, nudzi mi sie.
ale teraz ide glaskac  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 kwietnia 2015 12:57
Koka to daj nick, dam Ci autoryzacje 😉 wiek od 23 lat, mam 600pd- zrobisz ile dasz rade 🙂
Sprzedam kupony! 200 tysięcy/szt!
😀iabeł:
Revoltowiczów tak chcesz wyzyskiwać?  😉
Sprzedam za kupony 2x Zestaw Nyks i 1x Objęcia Morfeusza. Dodatkowo mam jakieś Klepsydry Kronosa, różne zestawy, kamienie filozoficzne i inne cuda z Czarnego Rynku. Za co lub za ile do ustalenia, na prezentacji ceny tak z czapy są XD
nick Eoiine
Sorki, że tak się co chwilę chwalę, ale jestem mega zadowolona ze swoich łupów  🏇
Wymieniając się z graczami wydałam aż 15 kuponów i 90 tysięcy.
Mam za to: 1xZestaw Nyks, 4xSkrzydlate Laski Hermesa, 6xOM, 1xŻywioł
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 kwietnia 2015 22:28
Mam 11 passów na com do wymiany na pl !
Sprzedam KF za 1 kupon!
Haha mam diamentową do boskiego  😤 trafiłam za zawody i teraz myślę nad zestawami....
Koka, jak masz kupony to próbuj 😉 dawno nie bylo boskich, ktore faktycznie coś dają. Ja licze na wszystkie teczowe, poki co mam czerwonego i brakuje mi 3 diamentowych do konca kolekcji, oby sie udalo
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 kwietnia 2015 14:53
Koka wysłałam pw wczoraj, dostałaś? :kwiatek:
Mi brakuje 6 diamentowych kart 🤣 Kupiłam z 8 zestawów i diamentowa trafiła się jedna, więc wolę nawet nie myśleć ile bym musiała wydać by zdobyć pozostałe. Boskie nie są mi dane 😁
Za logowanie teraz widzę wszyscy dostają. otworzyłam 2 zestawy a w jednym Ro w 2 poidło 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się