Howrse gra :)

Watrusia, 2 OM, zapomniałam dopisać 😉 Możesz tylko wystawić i czekać, ja robię to prawie co tydzień i zawsze jest ok 🙂 Ewentualnie jak widzę, że się loguje, a nie zagląda na wymiany, to wtedy piszę do niej.
Libeerte,  aha ok, tzn. wystawiam jej te OM, i konia za 500 i 3 k? Ona tak bierze z marszu? czy mogę powołać się na ciebie? Sorry za te pytania, ale chyba nigdy tak nie sprzedawałam.
Watrusia, dokładnie tak - 2x OM jako prezent i koń 🙂 Myślę, że aż tak, to nie będzie mnie kojarzyć, ale ona nawet w swojej prezentacji ma informację, że skupuje 🙂
Aha, to ok. Dziękuję  :kwiatek:
sprzedam bardzo pilnie OM na pl    i zamienie pass na kupon 🙂
tez macie 5 klikniec w 2 piniacie?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
20 kwietnia 2015 19:09
niestety tak  🙄

we wcześniejszych edycjach też tak było?  😜

no howrse krążą informacje o następnej promocji. Labirynt i do wygrania będzie klacz blue. ktoś coś?  👀

we wcześniejszych edycjach też tak było?  😜



huehue, oczywiście że było 😉

proszę o kliki na pl, dopiero teraz sobie przypomniałam o tym 😁 :kwiatek:
też bardzo proszę o kliknięcia na pl, 🙂 jak ktoś nie ma w znajomych to możecie zapraszać,  odwdzięcze się  :kwiatek: :kwiatek:
🙂
To i ja zapraszam do znajomych po kliki 🙂
nick: beton
Ktos do pary di klikania? W końcu jestem spowrotem 🙂
Kupię konie +30 lat bez kf.
Ktoś coś ? 🙂
Ile mniej-więcej kuponów idzie na piniaty?

Sprzedam 2xOM za 3 kupony lub 4 konie powyżej 27 lat i UH za 2 kupony

Kupię konie na kupon do 110 tys
potrzebuję klików i też Wam poklikam  :kwiatek: nick: Kapri

edit: jestem na .com nie na .pl
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 kwietnia 2015 18:12
Chce się ktoś ze mną pobawić w hodowlę Lipicanów? 😉 Ktoś z dobrym OJ mile widziany, bo u mnie kiepsko 🙁
Ewentualnie czy ktoś mógłby mi na stałe(za opłatą oczywiście- w kuponach, cr czy eq) zarezerwować boks z lekcjami wysokości 58-60eq? :kwiatek:
(Teraz na chwilę i tak szukam boksu, chcę konia wytrenować :kwiatek: )
Kaprioleczka, xofkate to ja na com 😉 bo widziałam, że zaakceptowałaś zapro, to piszę, żebyś wiedziała od kogo 😉
domyśliłam się, że to re-volta uderza  😅 znalazłam jeszcze i dodałam CzarownicaSa
CzarownicaSa, ja hoduję lipicany z drużyną Tureckie Kamienie, mamy pierwsze miejsce w rankingu (co miesiąc darmowe OM).
Jeśli chcesz to możesz do kogoś napisać w sprawie rekrutacji.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 kwietnia 2015 19:14
Mysle raczej o swojej wlasnej, bo robie to bez spiny i nie zawsze bede wchodzic codziennie- dlatego nie chce wchodzic w wieksza hodowle, zeby potem nie bylo spiny ze cos trzeba robic a ja nie mam czasu 😉
Ale jesli moze to byc na luzie to chetnie.
Jak Piniaty u Was? Też 5/15 w piniacie nr4?
Zgadza się 🙂
jak w piniacie #4?!?!  😲 ciagle jestem na 3 kliknieciach w piniacie 2  🙁 🙁 🙁
2 RO od Ksantosa dziś dostałam szok 😀

Róg Obfitości +1
koń z mitycznej kolekcji ksantos male soleildivin Ksantos
22.04.2015, 05:25😲2
Róg Obfitości +1
koń z mitycznej kolekcji ksantos male soleildivin Ksantos
22.04.2015, 05:25😲2
ja dostałam 1 RO  🙄 i ciągle brakuje mi jednego kliknięcia na piniacie 2  👿 RATUNKUUU 🙁
Kaprioleczka, jaki ty masz nick na com?
CzarownicaSa, norma 3 konie na tydzień to bardzo luźne podejście 🙂
Libeerte jestem Kapri na .com
Szukam sittera na 65 koni. Jego obowiązki to karmienie,oporządzanie, lekcje i kładzenie spać, czasami zakwaterowanie na 60 dni w moim ośrodku.
Płacę w Equus, CR lub w kuponach.
potrzebuję przetrzymania kasy na com (ponad 7mln) i pl + wymiana kupon na pass :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się