Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Może inaczej, nie tyle najnowsza tyle wyraźna że to akurat ESKADRON. Według mnie tutaj jest taka sama zależność jak w przypadku markowej odzieży, nikt kto się zna na modzie nie chodzi z wielkim napisem na koszulce DIOR.
wątek zamknięty
Może inaczej, nie tyle najnowsza tyle wyraźna że to akurat ESKADRON. Według mnie tutaj jest taka sama zależność jak w przypadku markowej odzieży, nikt kto się zna na modzie nie chodzi z wielkim napisem na koszulce DIOR.


Fakt . większośc ludzi ukrywa się robiąc zakupy u Hermesa czy Louis Vuitton . 🤣 Ale poniekąd masz rację . Posiadając markowy zegarek można skończyć jak Minister Nowak czy Kamiński.  😁
wątek zamknięty
harja, szalony kantar! 😀 😀 😀

Łosiowa, Hot Pink najlepszy 🙂
wątek zamknięty
kozdanda, powiem tak. Większość czapraków eskadrona jest na zawody zbyt krzykliwa. A zawodnicy w dużej części startują w czaprakach: od sponsora/klubu/właściciela konia, w kolorach sponsora/klubu/właściciela konia, często w czaprakach equiline/kingsland (dużo droższych zresztą od eskadrona.)
 
Wklejam z fb, część nowego Jarpolu:

[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11053267_882265775144984_31712411733485023_n.jpg?oh=3360b63d76261ee6f5707824553e809e&oe=559E2154[/img]
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2015 06:25
lalastan oby, bo już zamówiony jest 😀
wątek zamknięty
Fajne te jarpole 😀

Proton w (ex)dralonie i owijkach mint 🙂
wątek zamknięty
protoniasta szmatka jak szmatka ale ten koń  😍 piękny, 100% mój typ wygląda jak z obrazka  😍
wątek zamknięty
anai ja doskonale o tym wiem, jednak zadziwia mnie wciąż rosnący popyt na ESKADRONY bo jak cos jest ESKADRONEM to jest super ekstra. I chodzi mi tu właśnie o sweet qniarki które w rzeczywistości nie mają bladego pojęcia co, jak i z czym się je.
Natomiast jeśli chodzi o kl czy inne tego typu czapraki/sprzęt jakoś mnie to w oczy nie gryzie no tyle właśnie, że zauważyłam że bardzo dużo osób jeździ w just riding.
wątek zamknięty
kozdanda polecam zapoznać się z pojęciem marketing i target. Inaczej targetuje Kingsland, a inaczej Eskadron. Dziwi Cie, że ludzie kupują LV, a nie Burberry? Bo mnie nie.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2015 10:03
Jarpole mnie urzekły!! Zdecydowanie najlepsza wiosenna kolekcja spośród wszystkich firm 😜
wątek zamknięty
Zairka, poczekaj na derki i resztę 😉 Pięknie to wszystko się prezentuje, te które wstawiłam za fb mają lekki połysk, są puchate i można dowolnie kombinować z lamówką i sznurkami. ODlot 😀
tulipan, dobrze to ujęłaś 🙂
protoniasta, bardzo mi się podoba.
wątek zamknięty
kozdanda, czy jeśli kupuje sobie Eskadrona bo mi się podoba kolor to jestem "sweet qniarką"?  😎 mogę być, jeśli tak Ci będzie łatwiej w życiu.

wątek zamknięty
anai, gdzie Ty to zdjęcie wyszperałaś? nie mogę namierzyć...
wątek zamknięty
Mało rzeczy podoba mi się z nowych kolekcji, bo zamiast napisu wolałam... herby. Miały dla mnie swój urok na polo padach. Co jest złego w drogim sprzęcie, zbieraniu kolekcji, kolekcjonowania rzeczy pod kolor? Chyba tylko to, że wzbudza takie niezdrowe emocje wśród niektórych ludzi, bo nie powinno się nikomu zaglądać do portfela / szafy.  😉

emptyline przez Ciebie zobaczyłam w wyobraźni Chorała w tym żółtawo-zielonkawym kantarze... Korciło mnie na żółty od dawna, 🤬 zła kobieto! A on się nie nazywa lime-white-caviar  👀 ?
wątek zamknięty
kozdanda, oj, niezdrowa zazdrość o czyjś stan portfela. Każdy jeździ w tym czym chce, nawet jeśli jest to 10 latka na lonży, która miała kaprys poprosić rodziców o szmatkę za 300 zł.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 kwietnia 2015 10:39
Jarpol z FB:

(Jednak w linku, ba za duże 🙁 )


Ten środkowy będzie mój, ślinię się!  😜 Dawno mi się żadna szmatka tak nie podobała!
wątek zamknięty
Pozwole sobie się obronić delikatnie - nie chodzi mi ile ktoś ma pieniędzy, bo tak jak wyżej zostało napisane KL mnie nie gryzie, tak jak gryzie mnie Eskadron a KL jest sporo droższy od niego.
Nagle jest wielki WOW na eskadrona, nie ważne, że wyblakły, że dziurawy ale mam ESKADRONA, natomiast na inne dobre marki już się tak nie patrzy i nie rozumiem tej ciągle wzrastającej tendencji.
Mi się osobiście nie podoba praktycznie żadna kolekcja eskadrona z wyjątkiem zwykłych cottonów.

Kolekcjonowanie jakiegoś kolorowego zestawu to też nic złego, ale zostaw je na treningi, na sesje zdjęciowe bo rzeczywiście koń w ładnych kolorach wygląda - ładnie, ale na zawody się to nie nadaje i taki był sens pierwszego postu.
wątek zamknięty
kozdanda, nie za bardzo Cię rozumiem. Większość osób tu się udzielających kupuje eskadrona własnie na codzienne jazdy. Zwróć uwagę, jak rzadko pojawiają się tu te czapraki na zdjęciach z zawodów. Jeśli już, to raczej stonowane kolory (granaty, brązy). Nikt nie neguje, że grupą docelową eskadrona nie są zawodnicy, tylko raczej kolekcjonerki i stąd rosnący popyt 🙂 I często dziewczyny piszą, że jakość nie jest genialna, więc też nie są bezkrytyczne. Ja osobiście lubię ich derki (mam 4 polary) i akurat do jakości polarowych derek się nie przyczepię. Na zawody mam czapraki Caball i Jarpol. 
wątek zamknięty
Od dłuższego czasu szukałam zamiennika eskadronowych cottonów, które można by spersonalizować. Jesli w Jarpolu znajdzie się fajny odcień butelkowej zieleni to przepadłam! 💘
Kozdanda: A ja nie lubię jak panie mylą legginsy ze spodniami, a panowie noszą kolczyki. Czy to oznacza że powinnam im narzucić swoje gusta?  Sama preferuję stypę na koniu (czarny, beże, szarości, granaty) i sądzę, że na zawody powinno się celować, jesli nie w biel, to właśnie w takie kolory. ALE jeśli ktoś czuje się dostatecznie elegancko w fuksji, czy limonce- mi to rybka, bo "nie mój cyrk nie moje małpy". P. S. Polecam pić melisę 😉
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
13 kwietnia 2015 11:22
kozdanda ma prawo Ci się nie podobać, przecież żyjemy w wolnym kraju i każdemu może się podobać coś innego 🙂 tak jak napisała anai, większość tych "top" jeźdźców jeździ w czprakach klubu, sponsorów etc. Poza tym to w większości dorośli faceci, którzy zapewne nie spędzają dni wybierając idealnie kolorystycznie szmatki dla swoich koni 😉 a to, że ktoś jeździ w Eskadronie, nie znaczy że braki jeździeckie "maskuje" logo ESKADRONA. A tak juź w ogóle, to w tym wątku nie ma szału tylko na ESKADRONY, popularne są też ESy, Caballe, Jarpole i inne. Eskadron wypuszcza bardzo dużo różnorodnych kolorystycznie kolekcji, więc przypuszczalnie dlatego dużo osób je kupuje no i cóż,  te osoby jeżdzą w nich również na zawodach, i to często na wysokim poziomie 🙂 osobiście nie widze w tym nic złego.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2015 11:25
Tobie osobiście się nie podoba, mi osobiście się podoba -ale mogę zostać 30 letnia quniareczka 🏇 Dla mnie kolekcje KL są nudne, stypowe a Eskadron ma swój styl który nie zawsze, ale często mi się podoba. Nie bardzo tez rozumiem o co chodzi z ich niby zła jakością? Może mam jakieś szczęście? Bo wybitnie o nie nie dbam a wyglądają swietnie, układają pod siodłem bardzo fajnie, owijki pasują mi najbardziej ze wszystkich innych firm, derkom niczego nie zarzucę a kantary wręcz uwielbiam! Dodatkowo są spore przeceny sezonowo i można kupić dobra szmatę w fajnej cenie, widzę praktycznie same plusy! nie rozumiem gdzie jest problem?
W mojej szafie oprócz eskadrona, anky,czy ESa (gdzie tu bym bardziej zrozumiała czepiania się o np szycie czy materiały) są Caballe, Jarpole a nawet o zgrozo ukochane "no name", wiec nie mogę zostać zaszufladkowana ze lecę na metkę.
Dla mnie czyste czepialstwo i bolidupstwo. Jeżeli chodzi o zawody tez się nie zgodzę w dolnośląskim w skokowych można często spotkać, zgodzę się ze czym wyższe klasy tym ich mniej ale myśle żebro kwestia ze wtedy wchodzą czapraka klubowe, sponsorskie o dlatego tak się dzieje a stwierdzenie ze Eskadron na zawody się nie nadaje to znowu Twoje osobiste zdanie bo owszem jak najbardziej się nadaje jak każda inna ładna, zadbana szmata która sobie ktoś wymarzy
wątek zamknięty
co kilka miesięcy wraca ten temat "szmata dla lansu". nuda.

Wystarczy kupić se konia na którego nie ma siodła i zostaje kulbaka! wtedy dylematy czaprakowe znikają. A, musi mieć jeszcze łeb jak sklep, żeby żaden markowy kantar nie wszedł!
Czekam na moment, aż eskadron i inne firmy zaczną zadowalać też westowców i zaprzęgowców 😉 O, i my z Harją już mamy plany promocji lans modeli-celebrytów w rozmiarze XXXL 😂
wątek zamknięty
odnośnie jarpola - wszystkie produkty tak mocno farbują czy tylko jak miałam pecha i wadliwy egzemplarz?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 kwietnia 2015 11:35
Hahaha gównoburza zawsze dobra!


Naturalsi, masz rację, lime, lime. 🙂 Kupuj, to jest strasznie fajny, odblaskowy żółto-zielony kolor.
Livia, harja, srokate, dzięki dzięki! 🙂
anai, ja by, go z chęcią zobaczyła w taki ostrym kolorze!
lalasatan, oj Twojemu w żółtym będzie świetnie. Bardzo dobrze Twój konik wygląda już. 🙂
protoniasta, ładnie.
wątek zamknięty
Ja czapraków Jarpola nie mam, ale mam derkę i transportery i nic nie farbowało w praniu  🙂
wątek zamknięty
tulipan, akurat nie pranie miałam na myśli, mi konia zafarbował czaprak 😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2015 11:37
Mi nigdy Białasa nie zafarbowaly 🙂 ale co konkretnie zafarbowalo ? Podszewka?
wątek zamknięty
Zairka, podszewka. czaprak czarny, od spodu zrobili brąz - po każdej jeździe Drapson jest gustownie różowy pod całą powierzchnią czapraka
wątek zamknięty
Met, a co Ci zafarbowało? Mam/miałam pady jarpol w kolorach: turkus, kobalt, chaber, czerwony, beżowy, bordowy, bakłażan, stalowy, masło orzechowe i żaden mi nie zafarbował (pranie w 40stopniach). Raz lekko zafarbowała mi derka polarowa (biała lamówka zrobiła się lekko różowa), ale tu ja dałam ciała z praniem, bo pierwsze pranie też puściłam na 40 st. Przy kolejnym praniu biały prawie cały wrócił do pierwotnego koloru.

edit: ups, myślałam, że o pranie chodziło. Konia jeszcze żaden czaprak mi nie zafarbował.
wątek zamknięty
anai, tak właśnie myślałam, że to może być ewenement 😁 tym bardziej, że generalnie konio po jeździe nie jest spocony (bośmy na rozruchu), lekko ciepły jedynie, co - jak widać - wystarczyło
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.