Zaniedbane ogiery SK ANALOP

"pewnie niektórzy z Was pamiętają akcję pewnej osoby,
która puściła w neta zdjęcia jak to u mnie konie umierają z głodu"

Czy wiadomo kto wtedy konkretnie zrobił tę nagonkę? Bo przyznam, że się w tym gubię  👀 Tutaj na forum sprawę wyciągnęła LoveRock, ale czy za całą nagonkę jest odpowiedzialny ten facet z Trzciela??? Czy Le Voltaire jest teraz u niego? To był jeden z tych ogierów z filmiku wrzuconego do neta przez Tarę?
I jeszcze jedno. Analop pisze, że zostało udowodnione, że rzekome zdjęcia Czuwaja nie przedstawiały Czuwaja. Czy to prawda?
Nagonkę podobno zrobił ten facet z Trzciela. Le Voltaire trafił po całej akcji do niego i jest pokazany przez chwilę na filmiku.
no cóż.. karma wraca.


Z tego co sama napisałam wcześniej w tym wątku to w artykule ukazały się zdjęcia ukazujące niby Czuwaja ale to nie był Czuwaj... Ale nie pamiętam tego dokładnie... Możliwe, że było coś takiego. 😉
w artykule ukazały się zdjęcia ukazujące niby Czuwaja ale to nie był Czuwaj... Ale nie pamiętam tego dokładnie... Możliwe, że było coś takiego. 😉


Tak, w artykule pojawiły się zdjęcia "Czuwaja", jednak w rzeczywistości to był zupełnie inny koń. Reszta się zgadza. LV trafił do nowego dzierżawcy, który trzyma konie w warunkach jakich trzyma. Lv pokazany na filmiku również jest.

P.S Kojarzycie ogiera Czatran ? Widzieliście go na filmie ? Zdaje się, że jego właściciel ( a może jego syn ? ) jest tutaj na forum.

Maria, napisz do mnie na FB jak mnie przyhaczysz zielonego 🙂 Powiem Ci wszystko to, co wiem na ten temat i Twoje pytania.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 kwietnia 2015 22:12
P.S Kojarzycie ogiera Czatran ? Widzieliście go na filmie ?

Kojarzymy. Nawet na nim jeździłam jak stał w Osiecku u Bogny. Na filmiku bidulek strasznie szkapowaty. 🙁

Czyli wiadomo od jakiego "hodowcy" absolutnie nie kupować koni ze względu na tragiczne warunki chowu tych koni, a trochę tych koni ten Zaleski Tadeusz nahodował jak podaje baza koni
Nagonkę podobno zrobił ten facet z Trzciela. Le Voltaire trafił po całej akcji do niego i jest pokazany przez chwilę na filmiku.
no cóż.. karma wraca.

Najpierw nagonka na Analop wywołana przez faceta (bo hodowcą to go raczej nazwać nie mozna) z Trzciela, teraz nagła i niespodziewana wizyta Tary w Trzcielu.... coś mi się wydaje, że oboje są po jednych pieniądzach....
Maria89 możliwe.  🤣
Jednak ten koń na kupie gnoju to jednak przegięcie.. Biedak nie mógł się ruszyć nawet jak mu otworzyli boks.. Skąd się tacy ludzie biorą.  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 kwietnia 2015 15:51
[quote author=Sonkowa link=topic=88817.msg2344277#msg2344277 date=1429896271]
Nagonkę podobno zrobił ten facet z Trzciela. Le Voltaire trafił po całej akcji do niego i jest pokazany przez chwilę na filmiku.
no cóż.. karma wraca.

Najpierw nagonka na Analop wywołana przez faceta (bo hodowcą to go raczej nazwać nie mozna) z Trzciela, teraz nagła i niespodziewana wizyta Tary w Trzcielu.... coś mi się wydaje, że oboje są po jednych pieniądzach....

[/quote]

Tylko ta wizyta Tary jak widać miała podstawy.
zdjęć z początku wątku nie widziałam (blog jest wykasowany)
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 kwietnia 2015 18:29
safie, no własnie tamta sadzac po fotach tez miala podstawy jak najbardziej, a teraz wychodzi na to, ze to w ogole nie byla prawda? Ja nic nie kumam...
Ale ja nie mówię, że nie miała podstaw. Konie ewidentnie są utrzymywane w złych warunkach. Stwierdzam tylko fakt, że najpierw on doniósł na Analop a teraz ktoś, niespodziwanie doniósł na niego A na koniec Analop jeszcze opisała na fb jak to facet nakręcił na nią nagonkę a w gruncie rzeczy okazało się, że u niego jest tak samo ... Jeeeezuuuu... Dobrze, że daleko od nich obu mieszkam, bo pewnie też znaleźliby coś do czego można się przyczepić i zrobić aferę.

safie, u Analop też konie na gnoju stały (choć fakt, że nie takim jak u tego faceta) i niektóre były w nienajlepszej kondycji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się