Zaniedbane ogiery SK ANALOP

Ale jednak przytyć mógł, więc mówienie, że koń chory i chudnie się nie sprawdziło, bo u innego właściciela przytył normalnie.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2012 16:47
Sonkowa, zgadzam się. Analop nie zaprzeczała, że zdjęcia były robione u niej, a stan konia tłumaczyła chorobą.
[quote author=katija link=topic=88817.msg1594326#msg1594326 date=1353758196]

to voltaire jest zimnokrwisty? 


zimnokrwiste to chyba jednak więcej ważą, co?
[/quote]

no mój waży jakieś 800, a jest - hmmm - spory...
w ogóle tak czytam, czytam i - dziwna zaczyna się robić ta dyskusja, a tak naprawdę żadnych konkretów nie ma...fajnie by było dowiedzieć się czegoś o prawdziwych losach tych koni, ale po co to roztrząsać i tworzyc chaos, skoro tak naprawdę nikt nic nie wie?...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2012 17:14
harja, no jak to po co? Z okazji wolnego dnia 😉
a, no tak, trzeba sobie jakoś czas wypełnić 😉
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
07 stycznia 2013 16:44
Widzę że tu cisza totalna, ale... może wie ktoś coś konkretniejszego o analop?  😉
Fakty oczywiście, bo przepuszczeń było tu już paręnaście stron i nic więcej to nie dało.
Nie wiem czy to coś wniesie czy nie,ale ich photoblog jest już bez hasła.
mtl   I M Equestrian
07 stycznia 2013 16:48
moja wiedz konczy sie na tym ze zdjela haslo z fotobloga  😁 😁 😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 stycznia 2013 20:22
Kilka dni temu widziałam gdzieś ogłoszenie stanówki Le Voltairem.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2013 20:49
LV jest podobno u swojego poprzedniego dzierżawcy.
Czyli Czuwaj jest nadal w Analopie? czy to po prostu zdjęcie z poprzednich lat ?
chyba nadal jest u nich http://www.photoblog.pl/skanalop/139736795/fot-3254.html
przejrzałam parę ostatnich wpisów z photobloga i trzeba przyznać, że konie z (chyba) aktualnych zdjęć wyglądają bardzo ok.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 stycznia 2013 00:21
I wyszło na to, że nic nie wyszło.
czy nic nie wyszło, tego nie wiemy. wydaje mi się, że wielu koni tam nie ma, kwestia tylko, czy zabrane, czy sprzedane. po zdjęciach widać, że kuc sprzedany, ale reszta koni, które tak często na fotoblogu się pojawiały a teraz nic o nich nie słychać?

według mnie też konie wyglądają w porządku. ktoś w innym wątku odpisał mi, że to pewnie przez zimową sierść, ale nie chce mi się wierzyć, żeby sierść dodała aż tyle brzucha 😉
PumCass   zachowaj zimną krew!
08 stycznia 2013 13:25
mnie tylko zastanawia jedno: Jeżeli zdjęcie Czuwaja jest aktualne i koń teraz wygląda tak, a nie jak chodzący szkielet to czemu wcześniej wyglądał tak źle? Rozumiem, że koń ma swoje lata, że może być chory, ale mimo wszystko jest strasznie duża różnica pomiędzy tym co widzieliśmy na pb Loczka, a tym co teraz widzimy u Analop...
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
08 stycznia 2013 13:31
mnie tylko zastanawia jedno: Jeżeli zdjęcie Czuwaja jest aktualne i koń teraz wygląda tak, a nie jak chodzący szkielet to czemu wcześniej wyglądał tak źle? Rozumiem, że koń ma swoje lata, że może być chory, ale mimo wszystko jest strasznie duża różnica pomiędzy tym co widzieliśmy na pb Loczka, a tym co teraz widzimy u Analop...


Najwidoczniej coś nie było/nie jest prawdą. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że nagle ten koń wygląda tak przyzwoicie, kiedy rzekomo parę miesięcy temu można było żebra liczyć. Z pewnością coś tu się nie zgadza.
LV jakoś szybko wrócił do kondycji aż niebywałe...



w przypadku koni starych, a one takowe są jakoś nie wierzę, aby w tak krótkim czasie mogły tak przybrac na wadze  🤔

to az niemożliwe, chociaż....
Widocznie dużo dała tamta interwencja.
Może ktoś teraz regularnie ich kontroluje?
Ważne, że stan koni się znacznie poprawił i oby już tak zostało.
[quote author=Karla🙂 link=topic=88817.msg1474361#msg1474361 date=1343497373]
Po niedzieli bede miala pierwsze wazne informacje.
[/quote]

[quote author=Karla🙂 link=topic=88817.msg1473570#msg1473570 date=1343412306]
Po niedzieli obiecuje wiecej info
[/quote]

Mnie bardziej interesuje to.
Było kilka osób na RV osobiście zaangażowanych w tę sprawę, które miały posiadać jakieś konkretne informacje. Rozumiem, że jeśli prowadzi się jakieś działania, to niekoniecznie można i chce się o nich mówić, ale minęło kilka miesięcy. Interesuje mnie co tam się faktycznie działo (oczami osób, które w tej sprawie działały) i jaki był efekt tych tajnych działań.
dz   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
09 stycznia 2013 20:39
ojojoj to się Voltuś troszkę zmienił ! dziwi mnie tylko jedno: jak sie tłumaczyła Analop - przecież ogier jest nadpobudliwy uwielbia biegac dużo traci ( dlatego wyglądał tragicznie na zdjęciach ), to proszę wytłumaczcie - teraz koń się nagle zmienił ? Coś musiało być nie tak skoro wyklądał jak kościotrup skóra i kości zero mięśni zero tłuszczyku ! Sam siebie koń nie zagłodził, gorsze siano nie doprowadziło by do takiego wyniszczenia konia. Fakt faktem odbudował się chłopczyk z czego się ogromnie cieszę 😉 Wygląda znów jak koń 😉

LV nie wyglądał aż tak tragicznie.. Z Czuwaja była sama skóra i kości.
czuwaj jest chory, teraz wygląda ja koń, a co było przedtem ? tego nikt nie wie... a osądzac łatwo... czy LV czasem nie wystawia Loczek ? jesli tak to coś tutaj śmierdzi...
LV jakoś szybko wrócił do kondycji aż niebywałe...
w przypadku koni starych, a one takowe są jakoś nie wierzę, aby w tak krótkim czasie mogły tak przybrac na wadze  🤔
to az niemożliwe, chociaż....

Bzdura. Przez kilka miesięcy spokojnie można zdrowego starszego konia przywrócić do takiej kondycji...

czy LV czasem nie wystawia Loczek ? jesli tak to coś tutaj śmierdzi...

Co śmierdzi? Le Voltair nigdy nie był wsłasnością analop. To koń państwowy. Po aferze zmienił dzierżawcę...
Nie chcę się mieszać, ale chcioałam tylko napisać, że zdjęcia Le Voltaire pochodzą z imprezy zorganizowanej w Sierakowie, w połowie listopada 2012.
_GAGA wiem, ale z nim też coś było... ktoś coś tam napisał,że on coś miał- nie wiem co, bo nie chcę mieszkać. A co do wystawy, to chyba nie mogłbym wystawiac konia, którego oczerniłem na całą Polskę. takie jest  moje zdanie  👍

armara- tak pochodzą z połowy listopada, ale to chyba najaktualniejsze zdjęcia + film tego ogiera, który wygląda rewelacyjnie, Czuwaj mimo wieku tez wygląda bardzo dobrze 🙂 
chyba nie mogłbym wystawiac konia, którego oczerniłem na całą Polskę.
kto oczernial ogiera? 🤔
, Czuwaj mimo wieku tez wygląda bardzo dobrze 🙂 

skad wiesz?
aktualne zdjęcie, a oczernił Loczek, publikując zdjęcia- ale to jest tylko moje zdanie, więc nie musicie się z nim zgadzać
mtl   I M Equestrian
10 stycznia 2013 08:54
ojojoj to się Voltuś troszkę zmienił ! dziwi mnie tylko jedno: jak sie tłumaczyła Analop - przecież ogier jest nadpobudliwy uwielbia biegac dużo traci ( dlatego wyglądał tragicznie na zdjęciach ), to proszę wytłumaczcie - teraz koń się nagle zmienił ? Coś musiało być nie tak skoro wyklądał jak kościotrup skóra i kości zero mięśni zero tłuszczyku ! Sam siebie koń nie zagłodził, gorsze siano nie doprowadziło by do takiego wyniszczenia konia. Fakt faktem odbudował się chłopczyk z czego się ogromnie cieszę 😉 Wygląda znów jak koń 😉

a ten opis to nie o tym arabku byl? ze nadpobudliwy i wgl?
aktualne zdjęcie,
skad to wiadomo? ze ono jest aktualne?
a oczernił Loczek, publikując zdjęcia

kogo oczernil loczek? ogiera czy analop? bo moze jednak analop (o ile w ogole ktos zostal oczerniony). zanim zaczniesz uzywac "trudnych slow", skorzystaj ze slownika.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się