Wybory 2015 i to co po wyborach.

vanille, pierwsza część Twojego postu jest rewelka a niestety drugiej się czepię  😉
Opisz mi jak możesz to szaleństwo bez udziału tefałenu i polszmatu  🙂
Liczą się dla mnie fakty, suche fakty bez udziału wyżej wymienionych, ot takie Twoje własne wnioski  😉
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Cierpienie
A Ty znasz?
Bo wiesz - każdy widzi coś innego.

Ja wiem jedno - nie zagłosuję na Dudę.
Jeśli pójdę na wybory no to kandydat mi zostaje jeden.
Na dodatek nie jest moim guru, ideałem.
I nie wiem czy w ogóle pójdę.  Biję się z myślami
Cierpienie
A Ty znasz?
Bo wiesz - każdy widzi coś innego


Troszkę wepchnę się przed Cierp1enie, tak, ja znam  i zapowiadam wszem i wobec że media perfidnie kłamią na ich temat  😉 To naprawdę są normalni ludzie, którzy żyją, oddychają nawet i na miłość boską mają ludzkie uczucia  🙂
Ja paru znam, co prawda lokalnych, ale jednak - i ja wiem, że każdy wyznaje inne wartości, innych ludzi podziwia/lubi/szanuje - ale dla mnie to naprawdę partia, w której wyjątkowo dużo oszołomów i buców...  może mam inną definicję oszołoma, niż inni, ale tak ich widzę i nie chodzi wcale o przekaz mediowy (choć nie będę zaprzeczać, na pewno dokłada cegiełkę 😉 ).
Co nie znaczy, że nie ma tam normalnych, inteligentnych ludzi - ale jednak na czoło wychylają się tacy, których nie trawię.

(choć ja ogólnie mam niechęć do polityków, jako grupy 😉 ).
A może zróbmy sobie wybory na re-volcie? 😀
Fajny pomysł marysia550  🙂
Ja na Dudę mój głos przeznaczam, w pierwszej turze głosowałam na Brauna. Byłam wtedy w szpitalu po ciężkiej operacj, ale moja desperacja dzień po wygnała mnie do urny szpitalnej  🙂. Ledwo doszłam a głos oddałam  😉, zdobył on jedyny głos w tej że zacnej placówce  😀. Myślałam że po drodze jelita zgubię  🤣
Hi, hi - uwielbiam revoltę jako portal! Czego to nie można znaleźć wędrując "wzdłuż"niektórych linków!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozjasz_Szechter - Ojciec Adama Michnika
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02275-Tysiace-samobojcow-miliony-emigrantow-pogarda-dla-ludzi.htm - Tryumfująca III RP

busch, (w sprawie małego OT) - ty poważnie uważasz, że Kult Stalina należał do sfery profanum???
"Propaganda to codzienne wbijanie miliona gwoździ w milion desek". Tak, za pomocą mediów spokojnie mozna zrobić z dowolnego człowieka wariata. Nie wiem czy Macierewicz to wariat ponieważ nie śledzeni nie weryfikuje. Zrobiłam to z grubsza tylko raz, kiedy ściągnęłam na dysk i osobiście przejrzałem pierwsza "biała księgę" na temat smoleńska i nie okazała sie ona spisem czarów i szamanstwa, oraz teorii spiskowych, a po prostu zestawieniem dokumentów dotyczących katastrofy. I były to dokumenty niewygodne i niezgodne z medialna narracja, dlatego najwyraźniej trzeba je było ośmieszyć. Nawet dowiedziałam sie wtedy, ze "biała księga" to pojęcie, oznaczające mniej więcej tyle co "zwięzłe opracowanie" a nie romantyczny tytuł 🙂 Tak wiec tamta weryfikacja wyszła na niekorzyść mediów i na korzyść Maxierewicza. Jeżeli chodzi o wariatów to mam wrażenie, ze najwiecej mozna ich znaleźć wsród dziennikarzy wszelkich orientacji politycznych.
A może zróbmy sobie wybory na re-volcie? 😀

Zrobiłam Ankietę. Kolejność alfabetyczna. Zdejmę w piątek wieczorem.
Zaznaczyłam opcję - wyniki widoczne dla głosujących.
bobek, no ale chyba nam tu teraz nie powiesz, że na lotnictwo.net.pl ktoś przedstawił spiskową teorie katastrofy.. Bo akurat tam każdy (na szczęście!) jest pewien prawdy i pewnie nikt dlatego nie głosuję na PiS i ich martyrologię    😁
Olson, no wlasnie a propos propagandy. Jak przestaniesz myslec medialnymi schematami, nadinterpretopwac, i jeszcze raz przeczytasz moj post to sa szanse, ze go zrozumiesz ;P
Bardzo to wszystko zamieszane a różnice zatarte. Tak sobie pomyślałam:
- sprawa zwierząt- PiS był przeciwko ubojom rytualnym a PBK poluje.
- sprawa "kolorów" - PO jest za tęczowym PiS za biało czerwonym
- sprawa Ukrainy- obie strony latały po Majdanie
- sprawa Smoleńska - PO namieszało z wyjaśnieniem sprawy, PiS chce wyjaśnienia ale nie wiadomo czy przyjmie jego wynik.
- sprawa odpowiedzialności za państwo - PO rządzi 7 lat ( w tym w czasie kryzysu) PiS 2 w fatalnej, wymuszonej koalicji
Jakieś inne pomysły?
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
21 maja 2015 08:36
Dla wszystkich, co uważają, że PiS składa się tylko z oszołomów. Gorąco polecam ten link.

http://pikio.pl/apel-wyborcy-po-hitem-sieci-zada-wyjasnien-od-kopacz-i-komorowskiego/

Dziewczyny i chłopaki, czas się obudzić i poszperać trochę głębiej, a nie przyjmować to, co podają nam media na tacy. Chociaż my, ludzie inteligentni, nie bądźmy ignorantami.
Monoc- Ty tak serio?
Ja pamiętam tę panią pod krzyżem. Nawet myślałam, że to facet przebrany. Pamiętam, że od razu trąciło mi to jakimś fałszem.
Taka wypracowana/wymyślona w szczegółach karykatura "Polaka Katolika". Przesadzona i dlatego fałsz było widać.
Podobnie w marszach niepodległości byli tacy karykaturalni "narodowcy-dresiarze". I wyszło z podpalaniem budki, ale ucichło.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
21 maja 2015 09:03
Bardzo, bardzo serio. Ja nie mówię, że dany artykuł to 100% prawdy. Specjalnie zostawiłam go bez większego komentarza.

Mój przekaz jest taki, żeby nie wierzyć ślepo we wszystko co się widzi i słyszy, tylko samemu dociekać prawdy i konfrontować ze sobą różne informacje. Co nie zmienia faktu, że jestem w stanie uwierzyć, że PO może się do czegoś takiego posunąć.
Link - ciekawy tekst a jeszcze ciekawszy brak odzewu na jego temat.
Monoc- dla mnie informacje z takich portali to smiech. Ty tam napisalas, my ludzie inteligentni muismy dociekac prawdy i wrzucasz info z jakiegos szmatlawca
Ja wrzuciłam z poważnego tygodnika.
Link - ciekawy tekst a jeszcze ciekawszy brak odzewu na jego temat.
Nie widzę tam części dot wyprowadzania kasy z KGHM i PZU. To ściema czy sie nie doczytałam ?
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
21 maja 2015 09:16
marysia550, nie łudź się, w Wyborczej Ci o tym nie napiszą. 🙂

Edit: tak samo jak nie mówili o emigrantach (co jest dla mnie palącym tematem), o wypowiedziach Bieńkowskiej, polowaniu na kierowców przez policję i wieeeelu innych rzeczach.

Max jak zwykle w punkt. Szczególnie ostatnie zdanie.
Ciekawe kiedy zaczną gadać, że to agent lub szmatławiec.  😂
p.s

Czyżby kolejny "agent i szmatławiec"?  😉
Mój przekaz jest taki, żeby nie wierzyć ślepo we wszystko co się widzi i słyszy, tylko samemu dociekać prawdy i konfrontować ze sobą różne informacje. Co nie zmienia faktu, że jestem w stanie uwierzyć, że PO może się do czegoś takiego posunąć.


Zdjęcie Jowity Kracik z tą panią wskazuje na zdegenerowaną osobowość Kracikowej - ta pani (nie Kracikowa) najprawdopodobniej nie wie, z kim  się fotografuje - natomiast dla Kracikowej jest to zabawa, coś co budzi u niej emocje - zaś w samym zdjęciu i zamieszczonym podpisie wyraża sie pogarda dla drugiego człowieka, bo jest inny, niż "my" - którzy jestesmy nowocześni, oświeceni, mamy władzę, pieniądze i caly świat należy do nas. Kracikowa pozuje do zdjęcia z groźnym egzotycznym potworem, tyle, że w ZOO.

Jest możliwe, że ta kobieta jest "aktorką", i manipulują nią jak Andrzejem Hadaczem - ale to zdjęcie tego nie dowodzi - a ci, co tak piszą, to prowokatrzy. Rolą prowokotora jest tak przedstawić zdarzenie, by potem łatwo było je ukazać jako nieprawdopodobne.

Prawdziwymi żołnierzami PO  nie jest ta rzekoma aktorka - ale chłopcy od Dominika Tarasa - lżacy innych, robiący krzyże z puszek po piwie i szczający na znicze.
Nawet w takich Czechach, uchodzących za kraj zateizowany do bólu znicze przyniesione Havlowi zebrali i coś z nich zrobili - jakieś serce czy coś, nie pamiętam co. A nasza "katoliczka" Gronkiewicz Waltz, nasadzona kiedyś do NPB przez "katolika" Wałęsę - kazała wywieźć na śmieci. Dobre pytanie do każdego sympatyka PO - czy ty też szczasz na znicze?

Na tym własnie polega memizacja kultury, do jaką uprawiają bolszewicy - kobieta co się modli na ulicy - to relikt ze średniowiecza, godny pogardy i potępienia - zaś osoba, która oddaje mocz na inną to osoba światła wykształcona, zdolna, pracowita, kulturalna i budząca sympatię.

Przykład osoby światłej, wykształconej:



Ten człowiek niedawno zmarł - a za stosowne wyrazić ubolewanie z tego powodu uznał nawet sam pan ambasador USA, pan Mull - który ob. Azraela zapraszał do ambasady na spotkania.
Tylko media przedstawiły Cejrowskiego jako oszołoma niszczącego plakat kandydata. O przesłaniu ani słowa. I ciemny lud to kupi że zacytuję Czerepacha. Lud sie nie pofatyguje żeby obejrzeć, lud zapamięta przestępczą działalność Cejrowskiego.
Tylko media przedstawiły Cejrowskiego jako oszołoma niszczącego plakat kandydata. O przesłaniu ani słowa. I ciemny lud to kupi że zacytuję Czerepacha. Lud sie nie pofatyguje żeby obejrzeć, lud zapamięta przestępczą działalność Cejrowskiego.

E tam. Czarno widzisz. Ja wierzę, że bezrefleksyjny lud to mniejszość. Boi się otwierać oczy. Ja też się bałam. Otworzyłam i nie oślepłam. ( tu podziękowania dla jednej nieobecnej już RV dyskutantki, co mi cierpliwie otwierała  :kwiatek: )
Tania- o Cejrowskiego muszę mojemu mężowi pokazać. To jego idol 🙂
Cierpienie
A Ty znasz?
Bo wiesz - każdy widzi coś innego.

Ja wiem jedno - nie zagłosuję na Dudę.
Jeśli pójdę na wybory no to kandydat mi zostaje jeden.
Na dodatek nie jest moim guru, ideałem.
I nie wiem czy w ogóle pójdę.  Biję się z myślami


http://demotywatory.pl/4501110/Manifest-wkurzonego-wyborcy

media same nadają taki wizerunek i ludzie w to wierzą .......    jak dobrze, że nie wszyscy  😉
Pokaż.
hahahah! - o rety! desperacja już na dobre.  😂
I ciemny lud to kupi że zacytuję Czerepacha.

PO uchodziła za partię młodych wykształconych z dużych miast - tymczasem:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-trzeci-czlonek-PO-ma-wyksztalcenie-podstawowe-2940300.html

Co trzeci członek PO ma wykształcenie podstawowe (wyższe/ średnie też co trzeci, pozostała 1/3 nie zadeklarowała).

Więc ani młody, ani wykształcony. Członek, nie sympatyk czy zwolennik.
Nestor moja wypowiedź nie dotyczyła poziomu wykształcenia. Rozumiem o co Ci chodzi ale ja szanuje ludzi bez względu na rodzaj ukończonej szkoły i chce aby to było jasne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się