Howrse gra :)

CzarownicaSa,  ależ ja idę z tą mapką, ale ja się gubię nawet na prostej drodze.
Wygrywasz!
Zdecydowałeś się odebrać swój upominek z poziomu 3...
Poziom 1
zestaw posejdona Zestaw Posejdona
punkt dorastania 4 punkty dorastania
marchewka 60 x Marchewka
Poziom 2
różdżka płodności Różdżka Płodności
Poziom 3
friandise 6 x Przekąska
a u mnie jakoś powoli idzie 🙂 tylko teraz czas uzbierać diamenty albo kupony na WT.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 maja 2015 22:38
Libeerte, o 9 😉

Dementek, mam 1 kupon i konia w wieku 24 lata 2 msc. interesowałaby cię wymiana tego na 2 passy?


Jak aktualne, to jutro wieczorem możemy się wymienić.
Jak jestem na S22 to wystarczy mi ruchów bez kupowania przekąsek ?
Dementek, ok, to wystawię jutro konia na com
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
25 maja 2015 12:28
znalazlam perszerona na 13Q!!!  😜 😜 😜

edit: klacz, i to jeszcze w tej najrzadszej masci "mouse gray"  😅

edit2: czegoś nie czaję...  🙄 jakim cudem są perszerony-klacze z wykorzystanymi 3 kryciami w wieku 2 lata i 8 miesięcy? przecież osiągają dojrzałość w wieku 2,5 roku, to co, w 2 miesiące ktoś pokrył 3 razy?! JAK?!  🤔 🤔 🤔
tu przykład: http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=44230828
pewnie ktoś miał ogierka, pokrył nim 3 razy, zmienił mu płeć i teraz tak to wygląda 😉 a jak na sprzedażach ktoś zaznaczy klacz w wieku poniżej 3 lat to mu wyskoczy 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2015 14:09
Pytanie genetyczne 😉
Bardziej opłaca się pokryć klacz ogierem, który ma dajmy na to 2220PG i 1800UM czy takim, który ma 2000PG ale 3100UM? W którym przypadku UM wyjdą większe?
CzarownicaSa, od PG zależą um, więc zawsze najwyższe pg się bierze, bo to jest najważniejsze.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2015 14:20
Dzięki :kwiatek:

Kupię Łzy, nie ma ktoś na sprzedaż? :kwiatek:

edit: słuchajcie, czy ja nie daję za wysokich cen za konie? 🤔 Zawsze staram się najpierw zajrzeć na sprzedaże i wystawić taniej, żeby mi szybko zeszły- ale i tak jakoś nie chcą. A sprzedaż za kupony to już w ogóle tragedia... bardzo, bardzo rzadko się udaje. Może faktycznie daję za wysokie? 🤔
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/commerce?id=541016
CzarownicaSa, ja mam łzy, ale nie mam pojęcia ile są warte 🙂
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
26 maja 2015 20:09
pewnie ktoś miał ogierka, pokrył nim 3 razy, zmienił mu płeć i teraz tak to wygląda 😉 a jak na sprzedażach ktoś zaznaczy klacz w wieku poniżej 3 lat to mu wyskoczy 😁


no bo chcialam sobie dokupić ogiera ale coś mi nie idzie i takie kwiatki znajduję  🤔
Nagrody w labiryncie są losowe? na J11 trafiłam WT
Są różne, ja poszłam właśnie na to pole i była lira apolla  😤
A jakie macie miejsca w rankingu ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 maja 2015 06:19
2605 w rankingu ogólnym,
1579 w trofeach,
8660 w bogactwie,
872w stażu,
1599 w popularności.

W sumie nigdy mi na rankingu nie zależało 😉
Ja mam:
792 w rankingu ogólnym
229 w trofeach
211 w bogactwie
5 w stażu
2370 w popularności, no popularna to ja nie jestem  🤣
Mówiąc szczerze, chciałabym poprawić ranking, ale to trzeba siedzieć na grze, a ja za bardzo czasu nie mam.
może i ten Niebieski niewiele daje, ale od niej jest Zielony, który jest już trochę lepszy 😉

Forest Green jest jednym z koni tęczy.

Jest synem Lovely Blue i Shiny Yellow.

Zapewnia Ci jeden diament co czwartek (po dziennej aktualizacji), zakładając, że logowałeś co najmniej raz w ciągu trzech poprzednich dni.

Kiedy będziesz posiadać wszystkie 7 koni tęczy, możesz zdobyć Secret Rainbow.
Gra:
1 x diament w każdy czwartek
VIP:
Zużycie energii podczas przejażdżki po lesie jest zmniejszone o połowę w czwartki

Ten koń nie może zostać sprzedany.
mimo, że jestem już przy boskim, to oczywiście nie mogłam się oprzeć wyzwaniu (  😂 no kocham wyzwania 😀 )
i się poszczęściło

Wygrywasz!
Zdecydowałeś się odebrać swój upominek z poziomu 5...
Poziom 1
zestaw posejdona Zestaw Posejdona
punkt dorastania 6 punktów dorastania
marchewka 100 x Marchewka
Poziom 2
argent 13 000 Equus
Poziom 3
friandise 7 x Przekąska
Poziom 4
pięta achillesa Pięta Achillesa
zwój plutona Zwój Plutona
Poziom 5
zestaw nyks Zestaw Nyks


no i dzięki temu mam

Udało Ci się wyprowadzić mnie z labiryntu, a tym samym uratować! Dziękuję!
W nagrodę już za chwilę dołączę do Twojego gospodarstwa hodowlanego…




Kupiłam też szarego Spleipnira do kolekcji 🙂 Dar - dałam 20 kuponów  😉
Jestem spłukana, ale brakuje mi już tylko jednego i będę miała wszystkie, a tego ostatniego zdobędę za zamianę graniego.



Obecnie mam 101 na 110 boskich koni  😍
Cierp1enie, a wrócił ten koń co był w labiryncie?
teraz patrzę, że nie :/ dalej jest w labiryncie i w zakładce go nie ma  👿
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 maja 2015 13:35
Może wróci z końcem promocji? 🤔

Ja nie mam szans na boskiego czy jakieś lepsze łupy... wydałam dziś 6 kuponów i 1 WT, zdobyłam tylko 8 przekąsek a jestem dopiero w L16... 🙁
Coraz trudniejsze robią te promocje... nie zdobędziesz Boskiego bez kuponów liczonych w dziesiątkach. Niby rozumiem, założyciel Howrse nie zrobił tego charytatywnie... ale kurczę jednak szkoda 🙁 Bo gra przestaje być przyjemnością.
Ja chyba zwariowałam, jeszcze nigdy tak nie spłukałam się z kuponów, a żeby chociaż w każdym WT były te punkty, ale nie, w większości nie było 👿 Ma ktoś może na sprzedaż kupony?
Zostały mi 44 ruchy z energii konia do końca gry, do 5 czerwca godziny 10 uda mi się zrobić ich 38, czyli brakuje mi 6 przekąsek, nie mam ani equus, ani kuponów, ani możliwości zdechnięcia koni  😵 jakbym 2 wyzwań nie miała pustych to by się udało, a tak 4 kupony w plecy, ale nie podaruje już ponad 20 kuponów wybuliłam i nie chcę wrócić z niczym, muszę coś wymyślić 😉
Może ktoś chce coś kupić z CR za kupony, albo jakies konie? http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3356075

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 maja 2015 17:46
TheWunia przerzuc sobie OMki z mojego konta i sprzedaj wirek. Jak ja nie dam rady to zrobimy wszystko, zebys Ty dala 😀iabeł: mam jeszcze SLH jak chcesz. Wiec wlaz do mnie i kombinuj 😉
Wielkie wielkie dzięki  :kwiatek: 🙇, ale narazie jest jeszce tydzień, więc jak coś to będziemy kombinować 3 czerwca 😉
Nie wiem jak ja Ci się odpłacę, chyba dozgonnym sitterowaniem  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 maja 2015 17:56
Przerzucaj i nie marudz 😀
Ma ktoś na sprzedaż kupony, dziadki po 25 roku życia? w razie czego mogę sprzedać ZN i 5 żywioł po 3 kupony.
Mam 23 latka, wystawić Ci? 🙂
TheWunia - jak coś mogę pożyczyć 2 kupony, jakby Ci nie starczyło mimo OM.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się